• 1000 присідань дівчат та 100 віджимань хлопців, - змагання на витривалість у Вінниці (ФОТОРЕПОРТАЖ)
22 Травня
18:50

Турніри відбулися вчетверте.

Для популяризації здорового способу життя Центр підліткових клубів за місцем проживання «Універ» влаштував видовищне дійство. Сьогодні, 22 квітня, на набережній «Рошен» відбувся турнір з віджимання серед хлопців та турнір з присідання для дівчат.

В обидві категорії записалося більш як по 50 учасників та учасниць, переважна більшість яких студенти. Голова Центру підліткових клубів за місцем проживання «Універ» Дмитро Мира розповів, що такого роду змагання відбуваються в місті вчетверте.

- Головна мета заходу – це популяризація здорового духу. Це є любительські змагання між хлопцями та дівчатами окремо, де ми побачимо їх силу та витривалість, - наголосив Д.Мира.

_SAM8159

_SAM8163

Першими змагалися хлопці. Після короткого інструктажу та розминки учасники чемпіонату прийняли упор лежачи. Враховуючи жарку погоду, дехто з спортсменів зняв футболку. За технікою виконання віджимань слідкував суддя, майстер спорту з повноконтактного карате Ярослав Югілевич.

_SAM8090

_SAM8107

Десь після 20-ти віджимань хлопці почали по-тихеньку відсіюватися. Врешті до ста дотягнули лише троє. Переміг у чемпіонаті студент Вінницького державного педагогічного університету Владислав Савостьненко, який віджався 115 разів. Друге місце з результатом 113 віджимань посів Денис Іткулов, третє – Максим Древицький, який віджався 110 разів.

_SAM8153

-Я навчаюся на вчителя фізичного виховання. Дуже люблю віджимання, займаюся спортом п’ять разів на тиждень. Максимум можу віджатися 130 разів. Я за здоровий спосіб життя. Приділяю увагу брусам та віджиманням.  Звичайно, дівчата при зустрічі дівчата звертають увагу на м’язи, - прокоментував переможець.

_SAM8141

Після хлопців розім’ялися та взялися змагатися рішуче налаштовані дівчата. Судила учасниць власниця фітнес-клубу, тренерка Олександра Пасічник. Після перших 50-ти присідань деякі дівчата почали покидати змагання, деяких відсіювала суддя за не правильну техніку. Після кожних 100 присідань учасниці змагання робили перерву. Близько хвилини вони відпочивали та пили воду, доки друзі розтирали їм м’язи.

_SAM8189

_SAM8239

В результаті третє місце посіла Яна Вержожук, яка присіла 750 разів, «срібло» виборола Дарина Тартак з результатом 952 рази і переможницею стала студентка Вінницького технічного коледжу Вероніка Мосійчук, яка спромоглася присісти 1000 разів. Перемогу дівчини зустріли гучними опласками.

_SAM8280

-Колись два роки назад я вже брала участь у цих змаганнях. Тоді я присіла всього 600 разів. Я захотіла перемогти себе, спробувати ще. Щоб самій собі довести, що я можу. Я почала вести активний спосіб життя, я пішла на танці. Зараз я тренер з тверку, - розповіла Вероніка.

_SAM8257

Переможці отримали призи: футболки та абонементи в спортзал. Всі учасники отримали дипломи про участь.