46-річний вінничанин здобув «золото» на чемпіонаті світу з кікбоксингу (ФОТО)
  • 46-річний вінничанин здобув «золото» на чемпіонаті світу з кікбоксингу (ФОТО)
07 Листопада
11:50

Чоловік змагався у ветеранській категорії.

Вінницький спортсмен В’ячеслав Отеранський повернувся з Риму із золотою медаллю чемпіонату світу з кікбоксингу. Як повідомляє «Вінниця.ОК», на турнірі, який проходив 2-4 листопада, виступали представники 22-х країн. В’ячеслав, якому зараз 46 років, змагався у ветеранській віковій категорії (35+) і виявився найкращим серед спортсменів вагою до 85 кілограмів.

– Будь-який чемпіонат світу – це з’їзд бійців з багатьох екзотичних, як для кікбоксингу, країн: Мексики, Уругваю, Японії, Алжиру… Цей спорт культивується в усьому світі, на великих турнірах багато бійців усіх вікових категорій: і дітей, і ветеранів, - розповів чемпіон.

thumb_image (2)

Шлях до великої перемоги складався для вінницького кікбоксера із 4-х боїв. Йому довелося перемогти англійця, угорця та поляка і подолати у фіналі німця. Кожного з них він переміг за очками.

-Усі суперники були складними, але найважче було у фіналі із бійцем з Німеччини. І я, і він вже пройшли через весь турнір і битися було непросто, - пригадав В’ячеслав

Окрім здобутків спортсмена, Отеранський має успіхи і на тренерській ниві, готує юних кікбоксерів та каратистів.

thumb_image (1)

Нагадаємо, вінницькі фріфайтери здобули на чемпіонаті України «золото», «срібло» і дві «бронзи».

Автор: i-vin.info