80-річний пенсіонер із Вінниці став чемпіоном України у бігу
  • 80-річний пенсіонер із Вінниці став чемпіоном України у бігу
03 Серпня
10:04

У чемпіонаті України серед ветеранів легкої атлетики у віковій категорії 80 років і старші у вінничанина Анатолія Орєхова не виявилося суперників, тож він став чемпіоном.

У чемпіонаті України з легкої атлетики серед ветеранів змагалися 350 спортсменів з 21 регіону країни. Вінниччину представляли спорсмени з Вінниці, Піщанського, Гайсинського і Теплицького районів. Вінницька збірна посіла перше загальнокомандне місце.

«20 хвилин» повідомляє, що особистому заліку чемпіонами країни стали кілька бігунів з Вінницької області: Анатолій Орєхов (біг на 100 і 200 метрів, категорія понад 80 років), Анатолій Павлишин (400 і 800 метрів, понад 65 років), Андрій Данилов (400 і 800 метрів, понад 50 років), Петро Гарник з Теплика (спортивна ходьба на 5 км, понад 50 років), Олена Пилипенко (100 і 200 метрів, понад 60 років) та В’ячеслав Войтенко (100 і 200 метрів, понад 75 років).

Капітан вінницької збірної Анатолій Орєхов, який нещодавно відсвяткував 80-річний ювілей, виявився найстаршим бігуном у чемпіонаті. Суперників у його віковій групі не виявилося. Тому Анатолій взяв участь у забігу разом з молодшими спортсменами. Дістався фінішу останнім, але все одно отримав золоту медаль.

Нагадаємо, вінницька легкоатлетка Д.Коба стала 8-ю у чемпіонаті світу.

Автор: i-vin.info