«Антирутина заряджає до нових знань», — вінницька IT-компанія LetyShops
  • «Антирутина заряджає до нових знань», — вінницька IT-компанія LetyShops
11 Серпня
10:15

Кешбек сервіс «LetyShops» працює у 30 країнах світу та є партнером майже двох с половиною тисяч брендових магазинів на їх території. За 5 років діяльності за допомогою сервісу користувачі здійснили більше 50 млн покупок, отримавши з кожної свій кешбек. Саму компанію заснували у Вінниці, тут знаходиться її центральний офіс і працює велика частина співробітників.

Представники Hr-відділу компанії розповіли, в чому «секрет» ефективності їх колективу.

У кожної компанії свої «фішки» при прийомі на роботу. На що звертають увагу ейчари LetyShops, які цікаві питання задають?

— Наша найголовніша фішка на співбесіді — не мати ніяких фішок. Ми не задаємо «каверзних питань», не влаштовуємо стрес-інтерв’ю та не орієнтуємося на тести чи передбачення. Задача наших рекрутерів — провести максимально комфортну співбесіду, аби кандидат повністю розкрив себе та свої здібності без зайвої напруги. Лише так може бути зрозуміло чи буде нам цікаво один з одним далі. Думаємо, що співбесіду можна вважати гарною лише тоді, коли кандидат йде з неї у кращому настрої, ніж прийшов.

Крім того, ми не розділяємо кандидатів на «хороших» чи «поганих» і шукаємо командних гравців. Нас цікавлять професіонали, які готові пробувати щось нове, прагнуть досягати результатів, вміють швидко адаптуватися та брати на себе відповідальність. У свою чергу, ми пропонуємо цікаві та нестандартні виклики, готові ділитися досвідом і підтримувати, аби робити корисне разом.

unnamed (1)

Побутує думка, що найкраща мотивація співробітників – це заробітня плата, і не потрібно вигадувати спеціальних способів підвищити продуктивність людей. Яка вважаєте Ви? Чи використовуєте якісь способи мотивації, системи оцінювання ефективності тощо?

— Гроші можуть мотивувати лише 3 місяці. Потім людина звикає до нового рівня оплати і ця штучна мотивація зникає відповідно. Ми ж намагаємося мотивувати комплексно. Пропонуємо ринковоконкурентну заробітню плату, забезпечуємо усім необхідним в офісі. Крім того, кожен співробітник має свого ментора, який допомогає досягати професійних цілей.

Значну увагу звертаємо на мікроклімат у колективі, щоб співробітникам було комфортно як на робочому місці, так і поза ним. Влаштовуємо неформальні заходи, аби краще пізнавати один одного для ефективної взаємодії. У складних системах оцінки персоналу у нас поки немає потреби. Адже віримо, що результативними можуть бути лише самомотивовані співробітники, які жадають професійного розвитку. Сподіваємося, що саме таким чином нам вдається формувати справжню команду однодумців, яка працює над різними задачами заради єдиного результату.

Співробітники LetyShops як представники IT-сфери багато часу проводять за розумовою роботою, ведуть сидячий спосіб життя. Як компанія піклується про стан їх здоров’я?

— Зазвичай розумова праця малорухлива, тож ми облаштували офіс так, щоб колегам було комфортно посеред роботи робити корисні паузи як для тіла, так і для розуму. У нас є велопарковка, аби було зручно їздити на роботу велосипедом, спортивна зала з усім необхідним приладдям, тенісний стіл для палких матчей та масажний кабінет. Щоб трохи переключитись та відволіктись, можна пограти у Play Station чи на музичних інструментах. До речі, окрема музична кімната допомогла нам відкрити в колегах чимало талантів!

unnamed (2)

У кожної компанії з часом складаються своєрідні традиції, звичаї, які мають цікаву історію створення. Можете розказати, які традиції існують в колективі LetyShops?

— У нас є одна трохи дитяча, але мила традиція. В київському офісі висить велика скретч-мапа світу. Коли ми виходимо на ринок нової країни, то «стираємо» її з мапи. Одного разу ми помітили, що частина зі США почала відклеюватися. Ми вирішили, що наша мапа дала нам знак і негайно розпочали аналіз ринку електронної комерції США, діяльність конкурентів, присутність платіжних систем у цьому регіоні тощо. Тож через пару місяців ми викреслили США. Чекаємо нових натяків від нашої карти!

Як відпочивають співробітники на корпоративних заходах? Влаштовуєте тімбілдінги, змагання, спільні подорожі?

— З введенням карантину усі заходи ми проводимо здебільшого онлайн. Шосту річницю компанії справляли в інтерактивному форматі. На початку дня Х жартівливо попросили всіх налаштуватись на рекомендовану відстань у 6 футів та й почали своє «Six Feet Apart Birthday».

Зробили внутрішній портал, де відтворили звичний «докарантинний» ранок колег. Кожна сторінка порталу відображувала різні кімнати. У «музичній» можна було обрати плейлист на день, у «спортзалі» — підібрати тренування-зарядку. На «кухні» була можливість зустрітися з декількома колегами та випити ранковий напій за переглядом спогадів, якими колеги попередньо ділилися у соцмережах спеціально до свята.

unnamed (5)

Вечірні зустрічі проходили за окремими посиланнями у 6 онлайн-переговорних із тематичними назвами. Наприклад, на «аукціоні» колеги виставили лоти (від власних рецептів до написанних книжок), а ціною ставали жартівливі дії-подвиги учасників. Проходили квіз на знання історії компанії, теревенили та переглядали фото за 6 років та грали у «Відгадай мелодію».

Кожну активність модерували наші колеги-ведучі. А всі інші могли ходити від кімнати до кімнати як заманеться. Ми вже звикли до онлайн-формату, однак все одне живе спілкування не замінить піксельне, тож чекаємо на можливість нарешті зібратися усім та відсвяткувати завершення пандемії в офлайні.

Щодо неформальної освіти та підвищення кваліфікації у якому форматі це влаштовано у LetyShops? Як стимулюєте співробітників розвиватись?

— Ви знаєте, складно знайти у компанії людини, яку потрібно додатково стимулювати до розвитку. Ми сформували таку команду, де кожен саморозвиток сприймає як належне. Ми вчимося щодня, виконуючи задачі, які до цього не робили, тож антирутина заряджає до нових знань. У команд є OKR (методологія постановки ефективних цілей). Завдяки цьому команди і кожен співробітник ставлять собі цілі і визначають ключові результати, до яких треба прийти.

У вільному доступі у нас є портал додаткових знань з корпоративною бібліотекою, професійною літературою та матеріалами із онлайн-навчань та курсів. Додатково вивчаємо англійську та іспанську із корпоративним викладачем.

unnamed (4)

Пандемія COVID-19 стала кризовою ситуацією для усієї країни. Як підтримували корпоративний дух під час карантину? Як піклувались про людей?

— Звісно, пандемія внесла свої корективи. У нашому колективі — представники з різних країн та міст, тому ми були трошки готові працювати один з одним дистанційно. Аби підтримувати на  дистанціі «корпоративний дух» ведемо внутрішнє медіа у вигляді відеоблогу, у якому колеги розповідають про колег. Зачіпаємо як професійні теми із новинами компанії, так і буденні речі навколо нас. Таким чином, кожен співробітник розуміє що відбувається в компанії та завдяки кому.

Під час карантину потреба гуртуватися постала більш гостро, адже в такий нестабільний час, як ніяк, важливо підтримувати один одного. Тож перед редакцією з’явився потужний виклик –– об'єднати самоізольованих нас виключно силою медіа.

unnamed (3)

Варто зазначити, що віддалена робота значно розширила штат редакції. Співробітники ставали і репортерами, і операторами, і героями новини одночасно. А ще й запрошували гостей у сюжет –– членів родини та домашніх улюбленців. Таким чином команда ставала ближчою один до одного, хоч і дистанційно.

Нагадаємо, у Вінниці виділять 32 тисячі гривень на муніципальні електронні системи для глухих людей. 

Щоб отримувати новини вчасно, підписуйтесь на наш Телеграм-канал.

Фото: LetyShops.


Автор: i-vin
Коментарів 1
Летишопик :) 17:48 / 11.08.2020
Лети! Шопс! Лети! Шопс! Лети-лети-лети! Шопс-шопс-шопс!

Читайте також:

25 Вересня
На Вінниччині діти учасників бойових дій отримають компенсації за навчання
25 Вересня
До Вінниці повертається легендарний «POLISH JAZZ NIGHT»
25 Вересня
Сирота з міста на Вінниччині шість років чекала на квартиру
25 Вересня
В ОТГ на Вінниччині вісім років не могли відкрити дитсадок (ФОТО)
25 Вересня
Вінничан запрошують на дискусію по фемінізму
25 Вересня
«VINNYTSIA JAZZFEST» у цьому році проходитиме виключно в онлайн-форматі (ВІДЕО)

Всі новини

18:48
Чтв
На Вінниччині діти учасників бойових дій отримають компенсації за навчання
17:35
Чтв
До Вінниці повертається легендарний «POLISH JAZZ NIGHT»
16:32
Чтв
Сирота з міста на Вінниччині шість років чекала на квартиру
15:05
Чтв
В ОТГ на Вінниччині вісім років не могли відкрити дитсадок (ФОТО)
14:10
Чтв
Вінничан запрошують на дискусію по фемінізму
12:55
Чтв
«VINNYTSIA JAZZFEST» у цьому році проходитиме виключно в онлайн-форматі (ВІДЕО)
11:50
Чтв
Відзавтра на три ночі перекриють рух транспорту на вінницькій вулиці
10:48
Чтв
Понад сто людей захворіло на коронавірус за добу на Вінниччині
09:30
Чтв
Особливим вмінням українок вважалося зібрати гарно полотно під комір сорочки (ФОТО)
20:20
Срд
Сільська молодь може дізнатися про кращі практики країн ЄС
19:30
Срд
У Вінницькій ОДА витрачали робочий час на непотрібні звіти
18:40
Срд
Унікальні «Джазові сніданки» повертаються у новому форматі
17:55
Срд
«Кинули людину в багажник і поїхали» - патрульні затримали групу нетверезих вінничан
15:15
Срд
Вінницькі студенти змайстрували робота - «термометра»
13:45
Срд
Побили та відібрали iPhone і 600 гривень: двоє студентів постраждали біля вокзалу у Вінниці
12:00
Срд
На Вінниччині за останню добу лікарі виявили два летальних випадки від коронавірусу
10:30
Срд
Музиканти з Вінниці можуть безкоштовно користуватися професійною студією звукозапису
09:00
Срд
Українки зазвичай одягали дві запаски
19:00
Вт
JAZZFEST’у бути! – невдовзі розпочнеться міжнародний фестиваль у Вінниці

Будьте першими
в курсі останніх новин з
Інформаційною Вінниччиною

підпишіться на наші новини через соцмережі

Дякую, я вже підписаний на "Інформаційну Вінниччину"