Бурштинові янголи добра «шукають» достойних благодійників Вінниччини
  • Бурштинові янголи добра «шукають» достойних благодійників Вінниччини
21 Січня
14:02

Благодійники Вінниччини мають змогу до 15 лютого поточного року подати заявку для участі в Регіональному конкурсі «Благодійна Вінниччина» та отримати нагороду за свою доброчинну діяльність.

Національний конкурс «Благодійна Україна», заснований Асоціацією благодійників України в 2012 році. Торік 11 грудня конкурс уперше розпочався на регіональному рівні. Голова оргкомітету регіонального конкурсу «Благодійна Вінниччина» Дмитро Костирко каже, що його основна мета - привернути увагу до людей, які займаються благодійністю, та показати на їхньому прикладі, що цією безкорисливою справою може займатися кожен.

- Головне завдання цього конкурсу полягає в тому, щоб відзначити тих людей, які роблять добро і приносять користь суспільству, які беруть участь в благодійних проектах. Кожна людина хоче бути значущою, і багато людей вкладають свої фінанси, серце, життя для допомоги іншим людям. Звичайно, головне, – щоб всі дізналися про цих людей, про цих героїв. І ще одна задача – це популяризувати благодійність, щоб діяльність цих людей стала стимулом та прикладом для інших людей, - пояснив Д.Костирко.

10526069_744450838953390_4266729699274371963_n

Ще однією мотивацією взяти участь в конкурсі та отримати нагороду може бути те, що після цього покращується довіра спонсорів. Адже часто благодійники чи волонтери не мають достатньо коштів, щоб займатися добрим ділом. І отримуючи такого роду нагороду, людина привертає до себе увагу тих, хто може допомогти.

Благодійники Вінницької області, які бажають взяти участь у конкурсі на регіональному рівні, мають подати заявку на національний конкурс. Тобто вінницькі благодійники, беручи участь в місцевому конкурсі, можуть також вибороти й національну нагороду. Взяти участь може кожен, хто зробив щось безкорисне, і це щось допомогло іншому. Учасником може бути як громадська організація або підприємство, які організували масштабну благодійну акцію, так і одна людина чи група людей, які зібрали гуманітарну допомогу.

Переможців визначитимуть у 14-ти номінаціях: «Благодійник: великий бізнес»; «Благодійник: середній бізнес»; «Благодійник: малий бізнес (в т.ч. фізична особа – підприємець)»; «Благодійник: фізична особа»; «Благодійник: загальноукраїнський (в тому числі міжнародний) благодійний фонд або організація»; «Благодійник: регіональний благодійний фонд або організація»; «Благодійник: неурядова організація»; «Благодійник: дитяча або молодіжна спільнота»; «Народний благодійник»; «Благодійна акція, проект, або програма року»; «Ефективне використання благодійної допомоги»; «Благодійність у медіа»; «Інновації в благодійності»; «Благодійник: допомога з-за кордону». Цього року відзначать також волонтерів, для цього запровадили ще три номінації: «Волонтер: фізична особа», «Волонтер: організація» та «Корпоративне волонтерство».

Регіональний оргкомітет конкурсу очолив директор МБФ Наталії Потопаєвої у Вінницькій області Дмитро Костирко, голова Наглядової ради регіонального конкурсу – голова ГО «Розвиток. Розвиток» Ірина Борзова, голова Медіа-ради Оксана Пустовіт, а також представники інших громадських організацій, громадські діячі та волонтери, які вже не перший рік займаються благодійністю. Саме вони визначитимуть переможців. 

Із Вінницької області наразі подано 11 заявок на участь. В номінації «Благодійник: фізична особа» участь братимуть Валентина Вечірко за благодійність у сфері медицини, освіти, соціальної допомоги і допомоги захисникам України, Людмила Станіславенко за соціальну роботу та Діана Мороз за благодійність у сфері медицини, соціальної допомоги та допомоги учасникам АТО. Також благодійниця Діана Мороз подала заявку в номінації «Волонтер: фізична особа». В номінації «Благодійник: дитяча молодіжна спільнота» за нагороду боротиметься проект «Прапор-оберіг». На нагороду в номінації «Благодійник: неурядова організація» претендує ГО «Рада Вінниччини» за благодійну соціальну роботу. Окрім них на нагороду в даній номінації, а також в номінації «Благодійник: організація» претендують ГО «Нова свідомість» за соціальну допомогу та допомогу захисникам України та Тульчинська сотня сприяння бійцям АТО «Волонтерська сотня Тульчинщини» за благодійницьку діяльність у сфері освіти, культури, соціальної допомоги та допомоги захисника України. В номінації «Благодійник: великий бізнес» за соціальну допомогу та допомогу учасникам АТО розраховує на нагороду Публічне акціонерне товариство «Вінницяобленерго».

Щоб стати учасником Національного конкурсу «Благодійна Україна» та Регіонального конкурсу «Благодійна Вінниччина» не потрібно багато часу. Все, що потрібно – це скачати заявку, заповнити її, потім підібрати матеріали, які ілюструють благодійницьку діяльність та надіслати їх на електронну пошту: konkurs.blago@gmail.com. Заявки приймаються до 15 лютого 2016 року.

Переможців народжуватимуть всередині березня в музично-драматичному театрі ім.М.Садовського, вони отримають бурштинові статуетки та грамоти. 

Автор: i-vin.info
Коментарів 0

Читайте також:

29 Січня
Вінничанкам роздали титули «Жінка Вінниччини 2019»
29 Січня
«Жінка Вінниччини 2018»: на лікування 7-річної Іринки, яка старіє, зібрали 180 тис. грн. (ФОТО)
29 Січня
На Вінниччині найкращих благодійників утретє нагородять «оскарами добра»
29 Січня
Статуетки «Жінка Вінниччини» знайшли своїх володарок (ФОТО)
29 Січня
«Янголи Добра» змусили вінницьких волонтерів повірити в себе і більше благодіяти
29 Січня
В області вдруге стартував конкурс «Благодійна Вінниччина»

Всі новини

15:10
Срд
Поліцейська з Крижополя придбала житло за іпотечною програмою для правоохоронців
14:24
Срд
У Вінниці 18-річного хлопця збили на «зеленому» переході
13:42
Срд
У прокуратурі Вінниччини представили 1-го заступника прокурора (ФОТО)
13:00
Срд
На Вінниччині шукали дівчинку, батьки якої навіть не заявили про її зникнення
12:16
Срд
У Вінниці довелося розбирати легковик, аби визволити песика
11:33
Срд
У Вінниці почали готувати підземні футляри для кабелів (ФОТО)
10:49
Срд
У покинутій будівлі на Соборній в Вінниці сталася пожежа (ФОТО)
10:04
Срд
У Хмільнику і Козятині призупинено навчальний процес
09:28
Срд
На Вінниччині погіршується погода. Особлива увага водіям!
08:52
Срд
Вибухові знахідки ліквідували рятувальники Вінниччини (ФОТО)
08:00
Срд
Сьогодні Вінниця вшановує крутівців
18:36
Вт
Підозрюваного в крадіжці чоловіка затримали на вокзалі Вінниці
17:25
Вт
Вінницьке стадо зубрів збільшилося, - народилися телята
16:41
Вт
У районах і містах Вінниччини «перетасували» керівництво поліції
15:59
Вт
У Вінниці податківець хотів відкупитися від СБУ хабарем
15:07
Вт
Голова Вінницької ОДА став пацієнтом центру крові
14:24
Вт
Аеропорт Вінниці влітку запускає чартер у Болгарію
13:42
Вт
На Вінниччині реальним тюремним строком покарали вбивцю собак
13:00
Вт
На Вінниччині за рік багатодітних сімей стало на 782 більше

Будьте першими
в курсі останніх новин з
Інформаційною Вінниччиною

підпишіться на наші новини через соцмережі

Дякую, я вже підписаний на "Інформаційну Вінниччину"