Четверо пауерліфтерів із Вінниці вибороли «золото» у чемпіонаті світу (ФОТО)
  • Четверо пауерліфтерів із Вінниці вибороли «золото» у чемпіонаті світу (ФОТО)
27 Листопада
10:11

Двом спортсменам більше 60-ти років.

Нещодавно у Києві відбувся Чемпіонат світу з пауерліфтенгу, у якому взяли участь силачі з Польщі, Німеччини, Чехії, Казахстану, Узбекистану, Білорусі, Молдови та України. У складі української збірної були вінничани, які показали дуже гарні результати, повідомляє відділення Національного Олімпійського комітету України Вінницької області. Так президент обласної федерації пауерліфтингу Юрій Мироненко (у вазі понад 100 кг) та Ігор Талімончик з Калинівки (у категорії до 82 кг) вибороли перші місця. Обидва спортсмени виступали у жимі лежачи. Крім титулів чемпіонів, вінницькі пауерліфтери отримали ще й звання майстрів спорту міжнародного класу.

Також Юрій Приймак і Віталій Вдовкін із Вінниці здобули першість у командних змаганнях, виступаючи в триборстві серед ветеранів віком 60-69 років. Ю.Приймак змагався у категорії до 75 кг. Він присів зі штангою вагою 130 кг, вижав 100 кг і виконав станову тягу 140 кг, у сумі – 370 кг. В.Вдовкін у сумі набрав 445 кг: 165 - у присіданні, 190 - у тязі, 90 кг - у жимі. Вінничани отримали золоті медалі і сертифікати. Загалом ускладі збірної України вони виграли першість у командному заліку. Друге місце посів Казахстан, третє – Молдова.

1

2 3

4

Нагадаємо, вінничанка Ірина Шкарапута привезла "бронзу" з Чемпіонату світу з пауерліфтингу.

Автор: i-vin.info