На ставці «Вервольф», що неподалік від Вінниці, відбудеться військово-історичний фестиваль. Вихідними, 19-20 вересня, на вінничан там чекатимуть німці, Червона армія та воїни УПА. Про це повідомляє "Депо. Вінниця".
Військово-історичний фестиваль "Жива історія" буде присвячений подіям Другої світової війни на теренах Вінниччини. Учасники фестивалю побачать три військово-польових табори: Червоної армії, УПА та німецьких загарбників. Організатори кажуть, табори будуть повністю автентичними, з використанням озброєння і форми часів Другої світової.
У фестивалі візьмуть участь історичні реконструктори з різних регіонів України. Відвідувачі зможуть вільно оглянути військово-польові табори і поспілкуватися з учасниками.
Найбільш видовищною обіцяє бути історична реконструкція деяких боїв між частинами Червоної армії, УПА та Верхмахтом.
Вхід глядачів на фестиваль буде вільним, лише необхідно буде заплатити за відвідування історико-меморіального комплексу пам'яті жертв фашизму.
Нагадаємо, що у Вінниці відкрито тематичну квест-кімнату "Ставка Вервольф", де усі охочі можуть спробувати за годину "врятувати" світ.