• Двійнята з Вінниці стали триразовими чемпіонами світу зі спортивних танців (ФОТО)
23 Жовтня
12:42

На Чемпіонаті у Китаї вінничани здобули три золоті, дві срібні і одну бронзову медалі.

Нещодавно у Пекіні відбувся Чемпіонат світу серед дорослих, професіоналів, молоді, юніорів, ювеналів, формейшн (ІІ ранг) зі спортивних танців. Як повідомляє прес-служба Вінницької ОДА, участь у змаганні взяли члени збірної команди області та України, майстри спорту України міжнародного класу: Катерина Мороз та Андрій Мороз із Вінниці.

У Чемпіонаті світу змагались  більше 615 учасників із 16 країн світу (Україна, Китай, США, Росія, Румунія, Польща, Південна Корея, Вірменія, Австралія, Литва, Ізраїль, Грузія, Італія, Казахстан, Фінляндія, Греція).

Image07

У цих престижних змаганнях вінницькі спортсмени показали найвищу майстерність та стали триразовими чемпіонами світу. У Вінниці переможців привітали представники влади, рідні і колеги.

Image09

Катерина й Андрій  Мороз – нерозлучна пара, як у спорті, так і в повсякденному житті. Вінницькі чемпіони – брат і сестра – двійнята.

– Катерина та Андрій як пара розпочали тренування з 6 років. У Китаї ми здобули найвищу перемогу, про яку тільки можна було мріяти. Проте, ми не збираємося зупинятися на досягнутому: досконалості немає меж! – зазначила тренерка і мама спортсменів Ірина Мороз.

Image01

Загалом під час Чемпіонату світу 2018 року Мороз Катерина та Мороз Андрій виступили у п’яти категоріях і посіли такі місця: перше місце у категорії «Юніори», друге у категорії «Латина»; перше місце у категорії «Дорослі латина», перше місце – «Шоу Латина»; друге місце – «Професіонали Латина»; третє місце «Шоу Стандарт».

Також на Чемпіонаті світу 2018 року в Китаї вінницькі спортсмени виконали норматив заслужених майстрів спорту України.