Двоє вінницьких юніорів стали чемпіонами Європи з сумо (ФОТО)
  • Двоє вінницьких юніорів стали чемпіонами Європи з сумо (ФОТО)
11 Листопада
19:00

З Чемпіонату Європи з сумо серед юніорів вінничани привезли дві золотих, дві срібних та п’ять бронзових медалей.

4-6 листопада в місті Могильов в Білорусії тривав Чемпіонат Європи з сумо серед юніорів. Змагання відбувалося серед юнаків та дівчат: до 18-ти років, до 16-ти років, до 14-ти років та дітей до 12-ти років. Як повідомляє спільнота «Вінниця спортивна», у запеклій боротьбі хороші результати показали вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №5.

У ваговій категорії 65 кг 12-річний вінничанин Андрій Поліш виборов перше місце. Золоту медаль також отримала Важа Даіаурі, дівчина здобула першість серед дівчат до 18-ти років у ваговій категорії 90 кг. 13-річна Олена Нікітінська у ваговій категорії 65 кг привезла з чемпіонату цілих три медалі: дві срібні серед дівчат до 14-ти та 18-ти років і одну бронзову серед спортсменок до 16-ти років. Ще чотири «бронзи» здобули: Олександр Самолюк та Давид Рухадзе у категорії до 14-ти років, Анна Гаврищук серед дівчат до 18-ти років і Данил Явгусішин у категорії до 12-ти років.