Іван Мельничук: «Мій округ – моя відповідальність»
  • Іван Мельничук: «Мій округ – моя відповідальність»
11 Липня
08:00

«Іван Іванич» – так його всі називають. За 14 років на Вінниччині Іван Мельничук став «своїм депутатом». Його обрали депутатом сільської ради, коли він жив у машині біля розкладного столика, де продавав українські сувеніри… Минуло десять років, і народний депутат Іван Мельничук на свій 14 округ із бюджету України зумів залучити 80 мільйонів гривень.

Чому вінницький нардеп не піариться і рідко з’являється в телевізорі? Хто взимку спалив сувенірний ринок його доньки? Що зробив і на що заробив у Верховній Раді? Вперше відверто про все – Іван Мельничук. Без обіцянок і гасел.

– 80 мільйонів, – стільки Ви особисто як депутат «вибили» з державного бюджету. Як?!

– Треба мозок свердлити тим, хто ці кошти розподіляє. Це по-перше. По-друге, треба розуміти, що депутати в парламенті обирають прем`єр-міністра, а він, в свою чергу, формує Кабінет міністрів. Важливо, щоб потім цей уряд чув людей і нас, представників своїх округів, яким українці довірили відстоювати їхні інтереси. 

Так, мені вдавалося залучати кошти з бюджету України у свій округ, – це ж гроші й вінницьких платників податків. Просто раніше ці кошти розподіляли як завгодно і кому завгодно. Наприклад, левову частку отримувала Дніпропетровська область, Луганська…

– Тобто у цьому скликанні спрацювала «команда вінницьких» – президент, прем’єр-міністр?

– Ні, спрацювала аргументація: на що саме потрібні кошти. Якщо мене вибрали люди, то я кожним ділом і словом повинен відстоювати інтереси своїх виборців. Тому часто звертаюсь до голів райдержадміністрацій, голів сільських і селищних рад: «Дайте мені аргументацію, куди необхідно задіяти кошти».

Відверто кажучи, основну частину об`єктів, на які необхідно залучити кошти, запропонували люди. Але заради справедливості треба зазначити, що керівники районів говорили в унісон з громадами. Це не може не радувати. 

Добре, що є фейсбук, є особисте листування… Багато пишуть. Багато людей дають поради. Бажають терпіння і сил. Зрозуміло, і це правда, що більшість людей просять фінансової допомоги на лікування. Таке життя... До речі, у цьому  контексті депутат обласної ради має більше можливостей, ніж депутат Верховної Ради, оскільки в облраді є депутатський фонд. Я, в міру своїх можливостей, завжди знаходив сили, час і кошти, щоб надати допомогу тим, хто дійсно її потребує. Адже кожен з нас у цьому житті вдячний іншим людям за те чи інше. І я теж вдячний усім, хто мене підтримує.

Кажете про «команду вінницьких». Я прийшов у парламент із командою Петра Порошенка.  Я залишаюся вірний йому, – не біжу за чужими рейтингами. І стараюся нікого не підвести, щоб, не дай Бог, не було приводу сказати президенту, що член його команди підвів своїх виборців. Кожен повинен відповідати за свої вчинки. Я один із тих, хто писав закон про протидію корупції, обов’язкове декларування статків для держслужбовців. Свій бізнес передав доньці…  А кому ж ще мав передати?

!Ів (4)

я

– Який у вас бізнес?

– З нього беру гроші на особисту допомогу виборцям. Це – ринок сувенірних товарів на автошляху у Літинському районі. 

Зі щастям і радістю до депутата рідко приходять. Кожен несе свою енергетику, проблему, свій біль… Одні просять гроші на лікування, а інші – допомогти вступити  дитині в університет. Отак у всьому… Бути депутатом Верховної Ради і старатися всім щиро допомогти – це важко. Доводиться шукати різні важелі впливу. Щиро прошу вибачення у тих, кому не встиг допомогти. Насправді, список на фінансову допомогу не виконаний на 20%. Не завжди вистачає ресурсів. А проблем у людей безліч. Коли треба захистити законні інтереси людей, – тут ми стаємо в повний зріст. Але коли вдається допомогти людині, у будь-який спосіб, це найбільша радість і душевний спокій.

Депутату Лещенку Ви у залі засідань піджак порвали…

–  Це була принципова позиція. Я не терплю неправди. Так, ситуація з Лещенком – це емоції. Так не можна. Але депутат, сидячи зі мною на засіданні комітету, чув усе, мав на руках стенограму засідання, а у соцмережах пише зовсім протилежне – те, чого не було! Наші виступи перевернув з ніг на голову. Я до нього підійшов і запитав, навіщо він так робить. «Що хочу, те і буду писати. Мене все одно будуть публікувати там, де я заплатив гроші». Оце мене й зачепило…

– Потім вибачались?

– У жодному разі. За що?! За правду?! Він походив поплакав на телеканалах, як йому важко, на цьому все закінчилось. Не скажу, що мої вчинки не схожі на мене. Це теж я. За моїми діями можна зрозуміти мене. Але треба зважувати все: і те, що зробив, і чому саме так… Це ж не просто збіг обставин.

!Ів (2)

«Я – українець. Моя душа тут»

– Ваше коріння в Коломиї. Чому Вінниччина?

– Так Бог дав. Я приїхав сюди у 2006 році. Побачив містечко, де можна поставити розкладний столик і почати торгувати сувенірами. Я це зробив. Коли торгував, почув, що на носі вибори до селищної ради.

– На той час уже купили хату в селі?

– Ні, я жив в машині, а поруч стояв розкладний столик. Прийшов у перше село (тепер уже рідне – Громадське) і сказав: «Оберіть мене своїм депутатом!». І я отримав 96% підтримки. Напевно, тому що чужий був, не місцевий... Так працював депутатом місцевої ради, що у 2010 році, минувши райраду, мене вибрали в обласну раду – за мажоритаркою. Літинський район мене вже знав.

У 2012 році пішов на вибори до Верховної Ради. Здавалося, що виграв – сайт ЦВК опублікував моє прізвище, переможця у 14 окрузі. Та доки доїхав до Києва, з’ясувалося, що програв:  за результатами так званого перерахунку моя перевага у більш ніж дві з половиною тисячі голосів зникла, натомість 83 вирішальних голоси віддали кандидату від тодішньої влади… У 2014 році, завдяки щирим людям, я все ж виграв на виборах до парламенту у рідному 14 окрузі. Відрив від найближчого опонента був понад 30 000 голосів!

– Чому знову в депутати? Стільки всього змінилося в країні, невже не хочеться кинути політику і знову займатися бізнесом?

– Та можна… На все Божа воля... Але у мене є розум і підтримка людей, а також відповідне бачення ситуації. У Верховній Раді є можливість ефективно допомагати своїм громадам, які тебе підтримали. За умови, що ти вмієш і знаєш, як на це впливати. 

– Тобто й один у парламенті – воїн?

– Ти можеш завзято виступати, палко доводити свою думку, але кошти розподіляє Кабінет міністрів. А його обирають ті ж самі народні депутати. Тому слід чітко розуміти свою мету і реальні можливості. Скажу відверто: треба мати внутрішній стрижень і щиру впевненість у своїй правоті. Тоді переконати можна будь-кого.

Мені довірили бути у комітеті з питань запобігання і протидії корупції.  Я маю там повагу і важелі впливу, можу відслідковувати, щоб кошти правильно використовувалися на місцях. Це теж велика перевага. Тим паче, завжди є зворотній зв’язок із виборцем. Люди постійно пишуть і повідомляють про факти, які, на їхній погляд, викликають стурбованість. Адже всі об’єкти будуються або реконструюються на їхніх очах. Ось так і допомагаємо одне одному…

– Чому досі не побороли корупцію?

– Корупцію важко побороти. В усіх країнах вона є. Але якщо в європейських країнах вона лише на вищому рівні, то у нас починається з найнижчого. От як можна ефективно боротися з корупцією, якщо деякі люди йдуть і самі пропонують кошти у дитсадки, у школи?!

Але дорогу долає той, хто йде! Впевнений: крок за кроком це явище буде знівельовано. Тільки за допомогою фактичних повідомлень від людей можна бити по руках хабарників. І треба це робити. Треба!

– Ваш колега, депутат облради, один з найуспішніших бізнесменів регіону, пояснював свій похід у владу бажанням дізнатися, що про нього думають люди. Ви багато про себе дізнаєтеся сьогодні?

– Відколи я беру участь у виборах – з 2006 року – все те саме. Видуманого бруду, звісно, ллється, як з відра. Наприклад, стара, як світ, вигадана історія про зубрів… Це ж повна нісенітниця, розрахована на природні почуття людей. Але опонентам завжди вигідно чужими язиками розповсюджувати брехню. Чим більш вона цинічна, тим, на їхній погляд, має досягти найбільшого ефекту. Ця виборча кампанія, напевне, не буде суттєво відрізнятися від попередніх. Але я завжди прошу людей: не вірте відвертим вигадкам! Слухайте своє серце, приймайте рішення розумом. І це працює.

– Вам закидають Росію:  закінчили  Пермське вище військове командне училище МВС СРСР, до 98-го року жили там…

– Тому що я жив при Радянському Союзі, то в Росію призвали служити. Потім там і навчався…

А чому переїхали в Україну?

– Бо я – українець, а то – Росія. Моя душа тут. Якщо займався пропагандою і розвитком української сувенірної продукції то, напевно, ж я люблю все наше, все українське?!

Антипутинські матрьошки продаєте?

– Такі не випускають. Ні в Україні, ні в Європі… А сувенірними товарами російського виробництва моя сім’я не займається. Я не вважаю, що матрьошка з портретом політика, – це щось нормальне. 

Вся моя діяльність свідчить про те, що  я є проукраїнським політиком. І моє ставлення до анексії Росією Криму і наших східних областей є очевидним і незмінним. 

!Ів (5)

«Депутат – це не просто тренд суспільства»

– Ви один із перших публічно засудили  антиукраїнських діячів шоу-бізнесу щодо співпраці з Росією під час військового конфлікту на Донбасі. Відповідний законопроект зареєстрували – про позбавлення проросійських та просепаратистських діячів культури звання «Народний артист України». Тоді Ви говорили, що в Україні склалася безпрецедентна ситуація, коли артисти, які для багатьох українців були авторитетами, тепер виступають з екранів телевізорів та ЗМІ з антиукраїнськими закликами. Іване Івановичу, а чому Ви не в телевізорі,  не стали публічним депутатом?

– Я б так не сказав: 85 виступів з трибуни і з місця у парламенті. Всі виступи від душі. Всі виступи про наболіле... Назвіть ще хоча б одного народного депутата з Вінниччини, який має таку кількість виступів? Немає. Це об’єктивно. Крім того, завжди відстоюю свою думку на засіданнях комітету з протидії корупції.

Щодо телеканалів. Вони належать  олігархам. Людина, яка не має коштів, не може потрапити в ефір. Якщо вам здається, що телеканали самі запрошують, – то справді запрошують, коли, приміром, поговорити про медицину, а ти не є експертом у цій галузі чи опосередковано у ній розбираєшся. Водночас опонентів тобі запрошують сильних фахівців від своєї команди і партії. Йти при такому розкладі на телеканал – це самогубство. Я – сильний в антикорупційній політиці. Повірте, щоб мені потрапити на телебачення, треба заплатити великі гроші. Буває, що запрошують говорити на одну тему, а в результаті говорять про інше – це певна режисура. Ляльководи (власники каналів) пильно стежать за тим,  щоб показати з потрібним «підсвічуванням» того чи іншого політика.

– Але вибори – це теж гроші. Немалі. Який у Вас виборчий фонд?

– Ще формуємо. У мене є кілька джерел наповнення. Але люди сьогодні кажуть: «Ми за тебе, Іване Івановичу,  підемо працювати у виборчі комісії, попрацюємо агітаторами». Це – непроста, важка і відповідальна робота, за яку всім треба щиро віддячити. Наразі все це рахується, і сказати навіть приблизну суму не можу. Цим займається штаб. 

– На вашому 14 окрузі запекла виборча війна…

– Завжди тут було багато кандидатів. Нині такий тренд у суспільстві: спробувати свої сили, себе показати… Не розуміючи (або по-своєму розуміючи) цілі та ідеї депутата Верховної Ради. Треба чітко розуміти: що ти хочеш і де ти можеш бути максимально корисним для суспільства, одразу визначивши для себе парламентський комітет. Знати все – неможливо. Хтось має розбиратися в енергетиці, хтось в освіті….

Кожен законопроект проходить спочатку через наш комітет з протидії корупції. Перевіряється на корупційну складову. Далі даємо рекомендації – винести в зал чи ні. Приміром, завтра на засіданні комітету маємо розглянути 150 законопроектів, які мають іти на погоджувальну раду. Там вирішують, які закони будуть розглядати депутати в залі цього тижня, а ми маємо довести: які законопроекти є корупційними, та чи варто їх залишити.

Ще одна проблема – те, що я називаю «законодавчий спам у Верховній Раді» – це справді біда. Кожен депутат пише закон, як він його бачить. Наприклад: давайте, зробимо безкоштовне харчування у дитячих садках за рахунок місцевого бюджету! І в усіх починає боліти голова: звідки взяти ці гроші, яким чином громада має ці кошти  передбачити, від кого забрати? А в місцевому бюджеті на безкоштовне харчування фінансування нема. Що нам зробити?! Оце ми називаємо «законодавчим спамом». Здебільшого, це виключно піар депутата. Багато що залишається нездійсненою мрією, за якою лише популізм, бажання сподобатись виборцю. Хай ці рішення приймаються на місцях! Дайте громадам самим вирішувати, зважаючи на свою самодостатність. Оця об’єктивність в оцінці потім не дає спати…

От терміново треба вирішити питання, – залучаю всіх, хто може дати пораду. Телефоную або пишу в месенджері друзям у фейсбуці, людям звичайним, держслужбовцям, підприємцям, – вони, як ніхто, можуть розкрити проблематику. Чекаю, коли вони напишуть своє бачення вирішення проблеми... Ви ж подивіться, скільки правок до законопроектів я запропонував: 80 моїх правок до важливих законів були ухвалені. Звідки вони взялися? А це – людський досвід! Я вважаю, що це і є ефективна робота депутата. Бо я не соромлюся запитати тих, хто мене завів у Верховну Раду: як вони думають? що пропонують?.. Хоча проблеми загальноукраїнські, але й ми всі – загальноукраїнські люди!

А от фінансова допомога, яку вдалося направити з грошей платників податків саме на наші райони, – це співпраця з районними радами, адміністраціями… Чесно кажучи, є потреба ще багато об’єктів профінансувати. Але… Хтось швидко виготовив технічну документацію, бо розуміє, скільки і на що потрібно коштів, а інші фантазують, що їм треба хороший дитячий садок, а нічого не зробили для того, щоб хоча б знати що за скільки, не кажучи, про кошторис. А значить гроші ми туди не можемо направити. Ніби чудову справу хочемо зробити, але обрана влада на місцях, у тій самій сільській раді, нічого для цього не зробила... Таких випадків мало, але, на жаль, є. От тому, власне, й потрібна була децентралізація: люди справді вдумливо обирали собі фахових керівників.

Або ще приклад - підрядна організація виграла тендер, а значить право на проведення ремонтних робіт. Тільки взяла і відмовилась їх проводити. Кошти повертаються назад - в Київ! Прикро? Дуже! Пів року роботи коту під хвіст! Так буває... Але вперто ідемо в перед. І красномовна цифра у 80 мільйонів притягнутих на округ - сама за себе говорить. 

!Ів (6)

– Яким законопроектом пишаєтеся?

– Із 19-ти законів, які я писав і які ухвалила Верховна Рада, я вважаю всі важливими. Нам із вами є чим пишатися. Ви обрали мене – і всі українці отримали, вважаю, справедливі, ефективні і хороші закони. Тому всі українці мають бути вдячні насамперед вам, жителям 14-го округу, за те що привели в стіни парламенту такого депутата :)))).

Жарти жартами, але є у моєму переліку 11-ть надважливих законів:

1. Електронне декларування всіх державних службовців. Зізнаюся, що я наполягав на декларуванні й громадських активістів, які працюють за кошти іноземних партнерів. Усі, хто працює з чужими коштами, має їх декларувати. Це моя позиція. 

2. Створення національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

3. Про запобігання політичній корупції.

4. Щодо звільнення від призову на військову службу під час мобілізації викладацького складу вищих навчальних закладів та наукових співробітників.

5. Щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів.

6. Щодо фінансування дорожнього господарства України.

7. Щодо розвитку вітчизняного літакобудування.

8. Щодо добровільного приєднання територіальних громад сіл, селищ до територіальних громад міст обласного значення.

9. Про посилення соціального захисту осіб, які доглядають за хворими дітьми. 

10. Щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання.

11. Про доступ осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг.

!Ів (3)

«Я міг в Літині не одну хату збудувати»  

– Вас упізнають на окрузі?

– Мене на окрузі знають. В обличчя знають. Люди здоровкаються. Хоча я, справді, нечасто буваю вдома. Запитайте, скільки мене сім’я бачить?

– Скільки Вас бачить сім’я?

– Дуже рідко. Раз на кілька місяців, якщо приїжджав на два дні, то це добре.  Якщо займатися роботою у парламенті  по-справжньому (підкреслюю!), то часу ні на що немає… Але сім’я, до речі, мене завжди підтримує. Вдома кажуть: «Ми розуміємо, що це твоє – ти маєш цим займатися, бо у тебе виходить». 

Тому коли чую інші аргументи від недоброзичливців завжди питаю:  Чим завинив Мельничук? Що не так робить? Роботу в парламенті не прогулює?  Пише закони? Виступає з трибуни і відстоює справедливість? В санаторії за кошти платників податків не їздить?

– Ви вже були народним депутатом.

– Якщо хтось так вважає, то я навіть не буду переконувати. А люди мислячі розуміють, що таке прийти на нову роботу – і все з нуля, знають важливість досвіду.

– Ким вигідніше бути: народним депутатом чи директором ринку сувенірів?

– Коли я на ринку працював, то левова частку роздавав людям.  Я міг в Літині не одну хату збудувати зі ті гроші, які заробляв на сувенірах. Але не збудував, бо віддавав гроші: на ліки,  на дитячі садки, школи…

– Де ваша хата зараз?

– Моя хата (її так можна назвати) на ринку сувенірів. Там я живу зі своєю сім’єю. В Коломиї поміняв квартиру, зробив реконструкцію трохи доплативши… Живі й здорові – слава Богу.

– Взимку вінницькі газети писали про пожежу на вашому ринку. Хто спалив ринок сувенірів?

– Ніхто його не палив! Це була така помилка майстрів, які монтували котел. Й отак він за день до дня народження дружини загорівся…  Дитина залишилася в одних спортивних штанах і в футболці – зимою! Був лютий мороз і сильний вітер. Вісімнадцять пожежних машин не могли загасити ринок, бо він був дерев’яний. Збитків ми зазнали шалених. Але, дякувати Богу, що пів Літинського району, хлопці і дівчата з Тиврова, Бару, Жмеринки, рідні свати, хороші друзі в мороз терміново приїхали і допомагали моїй дитині гасити пожежу, рятувати залишки товару. Хто знає, що таке біда, той зрозуміє… Досі відбудовуємо.

Чесно кажучи, я більше всього  розчулений і вдячний усім, хто мені телефонував, писав і допомагав. Тисячі дзвінків: «Іване Івановичу, чим допомогти?» Підприємці присилали брус, дошку, покрівлю, цемент… Одні – наші з округу, інші – з Коломийщини, треті – ті, кому колись допоміг розпочати власну справу. Моя сім’я роками займається українськими сувенірами… Комусь я допоміг, а тепер – мені…  Так в житті завжди. Українці своїх в біді не залишають. Хай всіх Бог оберігає і допомагає!

От зараз на ринку працюють майстри, фігури ліплять, люди приїхали і працюють на відбудові, щоб нам допомогти. Вони знають про мою ідею… Мають час ,бажання і щирість в поглядах – от і приїхали.

– А яка у Вас ідея?  

– У Літині буде найкращий сувенірний ринок України. Він уже таким є.

– Ваша фракція задарована сувенірами?

– Ні.  Звичайно, є горілчані королі, королі бензозаправок, а з сувенірами я один.  Це така крапля в морі… Я вас прошу, – на життя вистачає. Допомагати людям теж вистачає.

Колись мені оберіг подарували. Він досі є. Чомусь так ним  пройнявся… На нашому ринку багато сувенірів зроблених руками дітей і людей з обмеженими функціональними можливостями. Я навіть даю клич: вони нам роблять сувеніри, ми їх у них купуємо, і продаємо, не накручуючи на цьому ні копійки. Деколи дорожче купуємо, ніж продаємо. Але так треба… Це святе…

– Де живете в Києві?

– Квартиру орендую поруч із парламентом. За ті самі гроші в готелі трохи «сумні» умови. Жодного разу не використовував службовий транспорт. У нас є депутати, які по 500 викликів роблять – їх возять по Києву за гроші платників податків. Там все просто: набираєш номер, називаєш своє прізвище і кажеш адресу, куди тобі подати автомобіль.

– Якщо вдруге оберуть народним депутатом, якою буде Ваша перша законодавча ініціатива?

– Постараємось захистити зроблене і доробити те, що не встигли. Якщо хтось скаже, мовляв, треба було встигнути доробити. Люди добрі, просто ніхто не знає нюансів. Хтось у житті колись встиг доробити все, що запланував?  Я знаю по собі: наплануєш – зробив, дивишся, а роботи ще віз і маленька причепа! Час мине, і згадаєте мої слова: парламент восьмого скликання назвуть найкращим. Тому що такі законодавчі ініціативи, такі закони, які ми опрацьовували разом із Європою і США, в той час коли з телевізора лилося, мовляв, ніяких змін не відбувається… Це не так – ми змінювали Україну. І в головах людей, і в економічному плані… 

Знаю, що ще багато нам треба зробити і багато пройти. Успіх будь-якої держави швидко не приходить. Наполегливість, патріотизм і повсякденна праця – ось шлях до успіху.

У мене був період, коли звільнився з армії, приїхав у рідну Україну і ще не став приватним підприємцем, – три місяці. Я, капітан у відставці, пішов на станцію техобслуговування  міняти шарові на автомобілях, міняти підшипники, бо вмію це. Я знав, що мені треба годувати сім’ю. І я заробляв гроші: стояв поруч з хлопчиками і старшими майстрами… Погони висіли вдома. Але кожного дня я приносив родині буханець хліба, молоко, масло, сардельки. Я працював, бо знав, що зранку треба встати і заробити, і так бажано щодня. Мене так навчили батьки, які пережили голод і страшну війну.

Нема їх з нами, на жаль. Батько помер у 86-му році, а мама – три роки тому… Мама була 1929 року народження, в її уявленні  депутат – щось таке,.. як у радянські часи. Знаєте, як вона вибирала? «Я буду за нього голосувати, бо він гарний». Кажу: «Мамо, дивися, ну він же такий...». «Ну подивись, якій він гарний…». От і всі аргументи. Коли мене люди вибрали, і я став народним депутатом, мама сказала: «Хай тобі Бог допомагає. Роби для людей і роби так, щоб тебе люди поважали. І тобі буде добре, всім буде добре…». І я вам скажу, що люди добро пам’ятають.

!Ів (7)

Автор: i-vin.info
Коментарів 48
Олекса 09:31 / 11.07.2019
Видно, що людина 5 років не байдики била. А ось я на свому 12 не можу вибрати за кого проголосувати. Бракує людей справи
demos 09:36 / 11.07.2019
напевно віддам йому свій голос
СЕРГІЙ 12:37 / 11.07.2019
До нас Іван приїзджав рідко і то лише на свята, напивався і з пяною мордою ходив та всіх обнімав. Ні в якому разі не буду за нього голосувати !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Я 17:59 / 11.07.2019
коли він і кого обнімав, ти шушваль брехлива?!
Олена 13:24 / 13.07.2019
Де ви знаходите сили і час щоб це писати ?
Замість того щоб сидіти і служити «диванному війську» підіть та займіться якоюсь доброю справою , своєю сімьєю ‚ та допоможіть МАТЕРІАЛЬНО і МОРЯЛЬНО людям які цього потребують та внесіть свій вклад в добрі справи . Доречі , щоб це зробити , не потрібно бути заможною людиною чи людиною яка має відношення до політики ) Це вам для повного розуміння !)
за всі роки , не було ще ні одного Народного Депутата як Іван Іванович .
можна рахувати дуже багато і довго скільком людям він допоміг , які кошти були залучені по районам і скільки було зроблено . Ви ше таке пам‘ятаєте за часів правління других депутатів ? Я ні !)
Він зробив дуже багато , і я впевненна що зробить ще більше .
Я що ви зробили корисного для СВОЄЇ КРАЇНИ ?)
Олег 13:49 / 13.07.2019
Сергій , найдіть роботу ! і то дуже швидко , на вас безробіття погано впливає , як і на 73% населення України))
та сходіть до психолога , нехай допоможе вам подолати синдром «Завість»))
і коли ви влаштуєтесь на роботу , вилічитись від недуг в голові , Ви побачите що писати сюди негатив і взагалі коментрі навіть часу не буде ))
на мене не дивіться , я з 25% відсотків людей , самодостатніх та з здоровим зглуздом який дивиться в Европейське майбутнє , і маю час на те щоб пояснити вам ( ні в якому разі не нав‘язую думку) , як потрапити в 25% адекватних людей )
Оксана 15:03 / 13.07.2019
Пане Сергію, в наш буремний час 21 ст,, словам,- « напивався», « з червоною пикою», вже давно ніхто не вірить і не реагує! Люди вірять фактам та доказали, котрих у вас апріорі немає! Чули, надіюся про таке слово???
СЕРГІЙ 19:21 / 13.07.2019
"Слава порохоботам !!!" Сходіть у церкву, посповідайтеся та покайтеся !!! Результати виборів підтвердять мої слова !!!
СЕРГІЙ 20:04 / 13.07.2019
Пане, Олег! Кожного місяця, як підприємець, я сплачую податки на загальну суму 14700 гривень і безробіття мені не загрожує. Ви хоча б розумієте, що 25% це набагато менше ніж 73%. Меньшість не має права і не повинна диктувати свої умови більшості. Подивіться в інеті, як ЛЮДИ зустрічають пороха зі словами "Ганьба", а він обіцяє їм дати по пиці. Це хіба адекватна людина ? Не дай Боже потрапити до 25% таких "адекватних" людей !!!
СЕРГІЙ 20:12 / 13.07.2019
Пані, Олено. Ви запитуєте що я корисного зробив для СВОЄЇ КРАЇНИ. Перш за все я чесно сплачую чималу суму податків. А ще суттєво допомагав і допомагаю нашим хлопцям на фронті, в той час як порох і його поплічники обкрадали УКРАЇНУ та заробляли на війні.
Олена 00:37 / 14.07.2019
Вибачте , але це тільки слова написані в коментарах .
Я вірю діям, а не словам які написані від людини яка навіть не може показати своє лице .
Саме простіше писати під скритим нікнеймом і розповідати про свої здобутки . Впевнена в тому що людина з такою «бездоганою» біографією не буде приховувати своє лице .
СЕРГІЙ 19:58 / 14.07.2019
Пані, Олено. Я не писав, що у мене бездоганна біографія. Кожен в житті робив помилки. Я ніколи не був при владі, тобто ніколи не крав державні кошти, а навпаки віддавав державі кошти у вигляді податків і в цьому моя головна бездоганність. Якби у мене не було родини, а саме головне дітей - то я б відверто написав хто я і звідки, але безпека і здоров'я моїх дітей для мене найголовніше !!! Від когось вимагаєте відкритості, а самі будете ховатися ? Точно такими методами користувався порох !
СЕРГІЙ 18:41 / 11.07.2019
Це не брехня. Я написав про те, що бачив особисто. Бачу ти записався чи записалася в адвокати Івана. Для початку пройди курс толерантності та вихованості, а потім залишай коментарі !!!
я 09:51 / 12.07.2019
Слухай Сіроженька ти прикрий своє хавало.
я де захочу там і коментарі залишу.
а ти просто брехло, бо такого не було і навіть не оправдувайся.
ти не можеш назвати час і місце?!?
СЕРГІЙ 14:16 / 12.07.2019
Таке враження, нібито в пана "Я" замість голови дерев'яний протез. Шкода його.Така хвороба не лікується !
я 16:39 / 12.07.2019
дивись щоб твоя хвороба довбоїбизм вилікувалась))))
СЕРГІЙ 11:12 / 13.07.2019
Пан "Я" це, мабудь, сам Іван, або його помічник, або голова виборчого штабу. А використання слів: шушваль, хавало, довбоїб... - вказує на те, що ця особа має кримінальне минуле. Передайте Івану, нехай даремно не витрачає вкрадені гроші - всеодно програє вибори. Те що він всю каденцію в Верховній Раді просидів поряд з сином головного злодія країни, за останні 5 років, говорить про те, що він є звичайною купленою шісткою пороха.
Олена 13:34 / 13.07.2019
йому напевно потрібно було вас спитати з ким сидіти , де ходити і за що голосувати ?
звідки ви отримуєте таку ганебну інформацію « злодій , шістріка пороха ,програє вибори..тд..» Ауу, ви на кого працюєте ?))
Покажіться , люде мають знати героїв в лице , та поділіться з НАРОДОМ джерелом інформації )))
Оксана 15:13 / 13.07.2019
Сергію, вам добре фантастику писати)))
Ну справді)))
СЕРГІЙ 19:23 / 13.07.2019
"Слава порохоботам !!!" Сходіть у церкву, посповідайтеся та покайтеся !!! Результати виборів підтвердять мої слова !!!
Правда. 21:06 / 11.07.2019
ПОРА ВАМ ІВАНОВИЧ НА ПЕНСІЮ.
СЕРГІЙ 23:26 / 11.07.2019
Згоден з Вами. Але щоб пенсія була не більше 1500 гривень.
Оксана 15:11 / 13.07.2019
Знаєте когось кращого???
Чим вам « правда» особисто не угодив Мельничук?
Залишаючи коментар під ім’ям Правда, будете чесними до кінця, і перед собою в першу чергу!
Марія 11:47 / 12.07.2019
Нашій родині він допоміг з операцією. Коли всі від нас відвернулися Тому ми знаємо про нього не з пустих балачок.
Оксана 12:29 / 12.07.2019
Дивуюся з того, як жовч людей з‘їдає з середини, а потім вони цією жовчу бризгають дальше, ніж самі можуть дійти!!! Люди добрі, навчіться «судити» людей згідно їх вчинків або ж взагалі не судіть та й не судимі будете! Мельничук допоміг не одній родині! 5 років жив проблематикою людей свого краю і продовжує це робити! Повірте, знаю не зі слів! Не заздріть, бо це найгірше, що може зробити Людина! Будьте гуманними та чуйними і по ділах своїх отримаєте!
СЕРГІЙ 14:21 / 12.07.2019
А я знаю людей, які зверталися до нього за матеріальною допомогою, щоб придбати дорогі ліки, а він запропонував їм звернутися в місцеве управління соцполітики.
Оксана 14:52 / 13.07.2019
Сергію, коли ви пишете такі коментарі, то мабуть володієте цінною інформацією,достовірними джерелами Та витоками! Але смію запевнити вас, як виборця, котрий обиратиме для себе та своєї сім’ї своє майбутнє 21.07...
Цікаво чисто з людських міркувань в якому місті і закладі громадського харчування ви чи ваші «джерела» бачили, так з ваших слів, Мельничука в стані алкогольного сп’яніння?!!! Адже судячи з манери та рівня інтелекту, граматики та освіченості ви явно сидіти в одному закладі ні теоретично ні практично не могли! А знаючи рівень зайнятості п.Івана, часу на те що ви писали, фізично не вистачає!
Це щось, на кшталт,- чув дзвін, але не знаю де він!
Будьте добрим, пане Сергію, а ще мудрим. І тоді вас люба пані захоче!
СЕРГІЙ 19:18 / 13.07.2019
"Слава порохоботам !!!" Сходіть у церкву, посповідайтеся та покайтеся !!! Результати виборів підтвердять мої слова !!!
СЕРГІЙ 20:22 / 13.07.2019
Пані, Оксано. Мій інтелект допомагає мені заробляти достаньо коштів, щоб достойно забезпечувати свою сім'ю всім необхідним і навіть більше... А ще я виховую трьох дітей. Так що вже давно маю пані яка мене хоче та любить. Щоб мої діти діти мали краще майбутнє - не буду голосувати за Івана, що і Вам раджу зробити.
Оксана 21:09 / 13.07.2019
Пане Сергію, кожна людина має право вибору та на висловлення думки! Але важливо гідно цю думку висловлювати, не ображаючи та принижуючи людей!!! Свій вибір зробила ще в далекому 2014! І звісно свій голос віддам за Партію « Європецська Солідарність» та Мельничука І.І.!!! І вашими словами ж Вам порекомендую підтримати того, хто підтримував свій округ та Україну в цілому!
СЕРГІЙ 21:49 / 13.07.2019
Почитайте як пан "Я" висловлює свою думку по відношенню до мене, навіть матюки використовуює, а я чемно до нього звертаюся на "Ви" ! Вчіть його, а не мене гідно висловлювати свою думку !!! Я свій голос віддам за ПАРТІЮ "Слуга народу", а не за ПЄС.
Правда 13:51 / 14.07.2019
Пані Оксано! Нічого особистого, підтримую думку пана Сергія. Як людина Мельничук заслуговує повагу,як законодавець - пора на смітник історії.
я 10:39 / 15.07.2019
сірожа я ше по шапці тобі можу дати, а не тільки матюкатись!
СЕРГІЙ 12:34 / 15.07.2019
Я в минулому КМС з вільної боротьби, в вазі 86 кілограм. Спробуйте мені "надавати по шапці", якщо здоров'я і грошей на ліки не шкода. Я вже не одного "гопніка" виховав. Вони зараз, при зустрічі зі мною, чемно вітаються. Хочете бути чемною і толерантною людиною ? Можу посприяти !!! Я таких я ви вже сотнті бачив: спочатку вдають із себе "крутих", а потім сльози аж по дупі течуть. А якщо такі "круті" попадають в поліцію - то зразу перетворюються в боягузів та покірних вівців.
Володимир 09:56 / 16.07.2019
Ти перед тим як щось писати, думай головою, дурнику. Пам'ятаєш таке - чим меньше тумбочка - тим далі летить це тобі говорить в недалекому минулому КМС з вільної боротьби, у вазі 120 кілограм. Бо я таких як ти теж в же не одну сотню зустрічав, думають, що самі найкращі на кульці Земля в потім обсираються у руках. Не хвались тим чого не маєш, бо я тобі скажу так - якби справді КМС то ти тут цим не дозволив собі хвалится, максимум, що, ще воду подавав і пояса затягував. тьфу
demos 12:47 / 15.07.2019
Він гідна людина. Знаю його особисто
Микола 12:48 / 15.07.2019
В мене до нього як до депутата претензій не має
Микола 12:48 / 15.07.2019
Кому не подобається Мельничук то є гарна альтернатива!!!
https://www.facenews.ua/articles/2019/329207/
СЕРГІЙ 13:14 / 15.07.2019
Цікаво, а яким це чином пан demos і пан Микола можуть змінювати зміст своїх коментарів? Спочатку написали одне, а потім передумали і змінили повідомлення. Це можуть робити лише адміністратори цього сайту. Отже не всі в рівних умовах. Вважаю таку поведінку не коректною !
Володимир 09:49 / 16.07.2019
Бачу тут місцевих лайнометів направили на цю публікацію. Скажу вам дві речі: перша, зайдіть на офіційний сайт ВРУ та подивіться його явку на пленарних засіданнях (як він ходив на роботу). Там одна з найкращих явок по всім нардепам. В друге, він очолив рейтинг ефективності роботи депутатів-мажоритарників від порталу "Слово та діло". Він виконав усе, що обіцяв на парламентських виборах 2014 року. Якби таких депутатів як він нам хоть на двадцять років підряд, то життя на краще змінилося б у всіх. А дурню писати за копійку то діло не хитре тільки ось не забувайте мудрі слова які колись сказав Теренс Девід Джон Пратчетт - Людина, яку можна купити, як правило, нічого не варта. Отож продовжуйте продаватись ботики - бо насправді ви нічого не варті
СЕРГІЙ 12:09 / 16.07.2019
Бидлота проявила себе у всій "красі". Ой як не хочеться покидати кормушку, так ? Дуже гарно пристосувалися, налагодили схеми, потоки, гроші текли рікою ... Скоро вашого боса пороха посадять - тоді побачимо хто наробить в штани. Слава Україні !!! Смерть ворогам - порохоботам !!!
Надія 00:41 / 17.07.2019
Знаєте Сергію , слова як бумеранг повертаються до свого власника, тільки в 3 рази гірше бьє . Не дай Бог Вашій сім’ї відчути все те що ви тут пишите зараз на собі, смерть,тюрма і все інше..але знаєте , за такі слова вас би не гріх було і дійсно посадити !)
а Вам раджу прочитати одну дуже відому притчу яка явно вас характерезує як СОБАКУ !
«Однажды ко льву пришла собака и вызвала его на бой. Но лев даже не обратил на нее внимания. Тогда собака заявила:
— Если ты не будешь со мной драться, я пойду и расскажу всем своим друзьям, что лев меня боится!
На что он ответил:
— Пусть лучше меня осудят за трусость собаки, чем будут презирать львы за то, что я сражаюсь с собаками.»
СЕРГІЙ 10:43 / 17.07.2019
Слава Україні !!! Смерть ворогам - порохоботам !!!
СЕРГІЙ 10:47 / 22.07.2019
НУ ЩО ТЕПЕР СКАЖЕТЕ ???
Саша 15:54 / 22.07.2019
Скажу Вам Сергію, що вам скоро пі**ец , разом з вашими прибічниками.
Жріть свої плоди ті ,що ви самі пожинаєте !
і тільки не пишіть будь ласка що «скоро Мельничуку і порохоботам буде пі**ец», повірьте це все не на довго .
Ви скоро всі задихнетесь від свої желчі і від ваших ідолів .
Живіть , радуйтесь життю , цілуйте і на далі в ж**опу тих за кого ви голосували .
А я просто буду спостерігати за тим як грамотно вони вас будуть посилати Н***уй , разом з вашим селом з якого ви родом , і всіх його мешканців !
Не забудьте написати ще сюда ( бо я так бачу що ви звідси не вилазите) хто ви і що ви , бо вам ж уже немає чого боятись ?
Але Ви як люда з поясами по пи**больству і кваліфікацією руко-маха наврядчи чогось боїтеся , не так ?
Смачного Сергію , не обляпуйтесь !
СЕРГІЙ 20:41 / 22.07.2019
Думав ще 5 років, під крилом пороха наживатися і грабувати Україну? А не сталося як хотілося ! Іван, навчися програвати. Люди відправили тебе на політичний смітник ! Змирися з цим і готуйся до крутих змін.
Слава Україні ! Смерть ворогам - порохоботам !
zorro 21:15 / 22.07.2019
о какие псы бешанные стали. рычат аж пена изо рта. ничего скоро вам обрежут хвосты кастрируют и станете мирными и послушными. если Гройсман покинул Петю то и вы тоже скоро разбежитесь. жду с нетерпнеием этого сериала)))
СЕРГІЙ 23:10 / 23.07.2019
А ще цим собакам потрібно зробити щеплення від сказу і навчити команді "сидіти". Адже дехто з них скоро точно буде сидіти !

Читайте також:

27 Листопада
На Вінниччині згорів сувенірний базар народного депутата (ФОТО, ВІДЕО)
27 Листопада
Двоє нардепів із Вінниччини ввійшли у рейтинг «найчемніших» під час голосувань (ІНФОГРАФІКА)
27 Листопада
Нардеп Мельничук претендує на звання «Людина року» на Вінниччині (СПИСОК)
27 Листопада
Нардепи-аграрники з Вінниччини багаті землею, а їхні молодші колеги – готівкою
27 Листопада
Вінничанин створив комп'ютерну гру для реабілітації після інсульту
27 Листопада
На Вінницю чекає «Бал Негідників»

Всі новини

12:05
Птн
Вінничанин створив комп'ютерну гру для реабілітації після інсульту
10:30
Птн
На Вінницю чекає «Бал Негідників»
08:25
Птн
Про Гуцульські байбараки згадують в співанках
18:50
Чтв
Наймолодші студенти Вінницького кооперативного інституту навчились надавати першу допомогу
17:47
Чтв
Через Вінницю курсуватимуть дев’ять додаткових потягів
16:22
Чтв
Нетверезий «терорист» побив колишню, хотів підірвати її будинок та вбити поліцейських
14:50
Чтв
Вінницька ОДА «запалала»: як відкривали акцію проти домашнього насильства
13:54
Чтв
У Вінниці нагородять переможців фестивалю короткометражок
11:46
Чтв
Вінниччина тепер на 22-му місці по захворюваності на коронавірус
09:55
Чтв
Вінничани можуть долучитись до марафону здорових звичок
08:20
Чтв
Сорочка довганя мала розріз ззаду (ФОТО)
19:00
Срд
Ледь не в'їхав у машину патрульних та пропонував хабар - поліція затримала нетверезого вінничанина
18:20
Срд
У Вінниці набули чинності нові правила руху для водіїв, пішоходів та велосипедистів
17:00
Срд
«Вибори старост скасували через їх конфлікти з головами громад» – голова «Громад Вінниччини»
16:40
Срд
Через перевезення великогабаритного вантажу на об’їзній дорозі Вінниці утворився затор
13:15
Срд
У Вінниці посеред міста з’явилось нове «джерело»
12:15
Срд
Коронавірус у Вінницькій області: свіжі дані про кількість хворих
10:40
Срд
Вперше у Вінниці новорічні святкування проведуть онлайн
08:45
Срд
В давнину українці носили арм’яки з верблюжої вовни

Будьте першими
в курсі останніх новин з
Інформаційною Вінниччиною

підпишіться на наші новини через соцмережі

Дякую, я вже підписаний на "Інформаційну Вінниччину"