«Колос» ухвалив план розвитку спорту Вінниччини наступного року (ФОТО)
  • «Колос» ухвалив план розвитку спорту Вінниччини наступного року (ФОТО)
21 Грудня
11:59

Також на базі спортивного товариства Міжнародний агрокластер «Дністер» та ТОВ Агрофірма «Ободівська» підписали угоду про співпрацю.

20 грудня відбулась X Конференція Вінницької територіальної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос». В рамках заходу члени спортивного товариства підбили підсумки 2018 року та прийняли план роботи на наступний рік. На початку засідання заступниця голови Вінницької обласної організації ВФСТ «Колос» Світлана Коновалова  наголосила, що діяльність спортивного товариства спрямована на реалізацію завдань щодо розвитку фізичної культури і спорту.

-Цільова аудиторія нашого товариства – це сільське населення різних вікових груп, працівники агро-промислового комплексу та члени їхніх сімей. Всього це більше 32 тисячі осіб, з них близько 70 % – сільське населення. В структурі ВФСТ «Колос» 27 районних організацій, 567 колективів фізкультури. Товариство є засновником Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з легкої атлетики, Вінницької обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос», Медично-відновлювального центру та Дитячо-юнацької спортивно-оздоровчої бази «Колос», - сказала С.Коновалова.

2

Зі слів Світлани Юріївни, основними напрямками роботи «Колосу» є: розвиток дитячого-юнацького спорту, студентський спорт, спорт вищих досягнень, ветеранський спорт, спорт сільських територіальних громад та оздоровлення.

-Наймасовіший захід – це змагання для сільських територіальних громад, які відбуваються поетапно: на рівні села, району, області та всеукраїнських змагань. Одним з таких заходів є Обласні спортивні ігри серед сільських та селищних територіальних громад. Ці змагання ми проводимо щороку, - додала С.Коновалова.

6

Голова Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» Сергій Татусяк прозвітував перед присутніми щодо того, які спортивні заходи вдалося провести товариству у 2018 році. Зокрема, детально очільник товариства зупинився на цьогорічних Сільських спортивних іграх серед сільських та селищних територіальних громад.   

-Ці змагання ми започаткували ще 1998 році. Щороку Сільські спортивні ігри серед сільських та селищних територіальних громад відбуваються з різних видів спорту. Цьогоріч фінал відбувся за участі 400 учасників. І наша Браїлівська територіальна громада Жмеринського району гідно представила нас на Всеукраїнських змаганнях. Вони посіли 4 місце, з 24-х команд України. Також знаково, що цього року ми провели такі змагання окремо серед об’єднаних територіальних громад. 10 команд приймали участь, - розповів С.Тутусяк.

1

Зі слів Сергія Пилиповича, такі змагання не лише виявляють кращих спортсменів, а й популяризують здоровий спосіб життя серед сільського населення. Також очільник товариства додав, що всі турніри проводяться у тісній співпраці з владою.

-Ми маємо хорошу співпрацю з нашим управлінням фізичної культури та спорту. Зі всіх питань ми приходимо до спільного знаменника, бо розуміємо, що одні й ті самі завдання перед нами стоять. Ми маємо хорошу підтримку депутатського корпусу облради і голови облдержадміністрації Валерія Коровія, - зауважив С.Татусяк.

Також голова ВФСТ «Колос» розповів про проведення цьогорічних змагання для ветеранів спорту з футзалу та волейболу, які здатні показати, що спортом можна займатися у будь-якому віці. Значну увагу цьогоріч товариство приділило розвитку дитячо-юнацького та студентського спорту.

-На всеукраїнських змаганнях «Хто ти майбутній олімпієць?» команда Вінницької області посіла перше місце. За це велика подяка нашим спортивним школам, тренерам. Ми взяли два перших місця з волейболу, перше місце з легкої атлетики, друге місце з велоспорту. Також для нас було і залишається пріоритетом розвиток студентський спорт. Цьогоріч ми традиційно провели змагання серед студентів аграрних вищих навчальних закладів. Останні кілька років поспіль лідирує в цих змаганнях Іллінецький аграрних коледж, - зауважив С.Татусяк.

4

Ще одним питанням порядку денного учасники конференції обговорили плани товариства на 2019 рік. Присутні одностайно дійшли згоди й надалі працювати у заданому напрямку і розвивати сільський, дитячий, студентський, ветеранський спорт, а також працювати над оздоровленням. У свою чергу заступник голови Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» Вадим Мохник наголосив та важливості співпраці з ОТГ.

-На жаль, Міністерство молоді та спорту зайняло пасивну позицію, профільних відділів в районних адміністраціях вже немає, тільки сектори. В результаті наші осередки проводять всю спортивно-масову району. Наша задача – це формування наших структур в ОТГ. Наша співпраця має бути там. Сьогодні голови ОТГ шукають можливості розвитку спорту. Ми маємо з ними співпрацювати. Від нас залежить розвиток спорту в ОТГ, - сказав В.Мохник.

7

Також у наступному році «Колос» започаткує низку нових змагань, зокрема, Спортивні ігри серед міських ОТГ, адже цьогоріч вони відбулися лише для сільських та селищних.

Окремо присутні зупинилися на діяльності дитячо-оздоровчої спортивної бази «Колос», якій, на жаль, не вистачає фінансування. Учасники конференції домовилися, що потрібно шукати інвесторів, які готові допомогти зберегти і розвивати єдине місце для відпочинку дітей, яке залишилося в області.

3

Значну увагу у наступному члени президії «Колосу» домовилися приділити покращенню матеріально технічної бази. Адже на балансі спортивного товариства спортивний майданчик, зал спортивної гімнастики, зал греко-римської боротьби і легкоатлетичний манеж. В наступному році заплановано провести ремонт доріжок для бігу, роздягалень спортсменів тощо.

-Також ми залучатимемо грантові кошти, писатимемо проекти у співпраці з Єврорегіоном «Дністер» та «Україною-Польщею-Німеччиною» задля розвитку спорту, - підкреслив С.Татусяк.

10

Прийнявши план роботи на наступний рік, присутні перейшли до питання кадрових змін. Одностайно учасники конференції обрали ще одним заступником Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» виконавчого директора Єврорегіону «Дністер» Миколу Радіонова, який працюватиме на громадських засадах.

-Я вдячний за довіру, впевнений, що ми плідно будемо працювати. Досвід я маю. Більше десяти років я координував спортивно-масову роботу в районі. Тому ваші проблеми я знаю і виклики також, - звернувся до присутніх М.Радіонов.

9

Після відбулося урочисте народження. Районні осередки «Колосу» та представники спортивних шкіл отримали грамоти, кубки та подарунки за досягнення спортсменів.

14

Завершилася конференція підписанням угоди між Міжнародним сільськогосподарським кластером «Дністер» та ТОВ Агрофірма «Ободівська». Свої підписи документі поставили виконавчий директор Міжнародного сільськогосподарського кластеру «Дністер» Вадим Мохник та очільник товариства Агрофірма «Ободівська» Юрій Солодкий, який одночасно є одним із засновників агрокластеру «Дністер» та членом президії ВФСТ «Колос». Сторони домовилися про співпрацю у контексті розвитку сільськогосподарського сектору, а також розвитку спорту.

16

15

8

5

11

12

Нагадаємо, у спортивному товаристві Вінниці працює волонтерка зі Штатів.

Автор: i-vin.info
Коментарів 0

Читайте також:

26 Лютого
Активізацію фізкультури і спорту в громадах обговорили у Вінниці (ФОТО)
26 Лютого
Костянтин Пастернак: «Найвища гордість – це коли нагороджують твоїх спортсменів»
26 Лютого
Вінницький «Колос» обговорив проведення змагань у 2019 році
26 Лютого
Сергій Кіпоренко: «Тхеквондо – не просто спорт, це стиль життя»
26 Лютого
Спортсмени з Браїлова боролися за звання «Краще спортивне село України»
26 Лютого
У Козятині реконструюватимуть спортивний комплекс «Колос» (ФОТО)

Всі новини

10:51
Срд
У Вінниці на Стрілецькій вітер зірвав шмат покрівлі
10:12
Срд
Підприємці Вінниччини подали заявки на 155 млн грн доступних кредитів
09:35
Срд
На Вінниччині оновлюють рух потяга «Вапнярка-Христинівка»
08:49
Срд
На Вінниччині зупинили водія з критичною дозою алкоголю в крові
08:00
Срд
Творчо, навчально, музично буде сьогодні у Вінниці
18:58
Вт
У Піщанському районі встановили пам’ятну дошку зниклому безвісти «афганцю»
17:46
Вт
У нічній пожежі на Вінниччині загинула літня жінка
17:00
Вт
Вінниця прийматиме всеукраїнський конкурс імені Падеревського
16:17
Вт
У мешканця Браїлова на Вінниччині за його відсутності винесли майно
15:30
Вт
Вінничан старшого віку навчать бути зі смартфоном на ти
14:54
Вт
Розкаряка на ланцюгу, - такій рекламі не місце у Вінниці (ФОТО)
14:09
Вт
На Вінниччині почали штрафувати торгівців первоцвітами
13:26
Вт
Поліція Вінниці розшукує крадія (ФОТО)
12:42
Вт
На Вінниччині хлопець під час пиятики вдарив молотком товариша
12:01
Вт
13 тонн сухих кормів згоріли у Крижопільському районі
11:15
Вт
8500 грн штрафу – покарання водію-хабародавцю з Вінниці
10:38
Вт
У Вінниці працюють над програмою для людей похилого віку
10:00
Вт
На Вінниччині затримали хлопця, який купив фальшиві гривні і розраховувався ними
09:23
Вт
У Вінниці на корпус «пироговки» впало дерево (ФОТО)

Будьте першими
в курсі останніх новин з
Інформаційною Вінниччиною

підпишіться на наші новини через соцмережі

Дякую, я вже підписаний на "Інформаційну Вінниччину"