Вінниччину відвідали французькі туристи.
У Франції шукатимуть місто, яке може стати побратимом Ямполя Вінницької області. Про це повідомляють «Ямпільські вісті». Пропозицію висунули представники громадської організації зі співпраці України і Франції «Акорд» смт Крижополя. Її очільник Андрій Мушула привозив на Ямпільщину французьких туристів. Метою візиту було налагодження дружніх стосунків з жителями південних районів області, співпраця у розвитку туризму та культурних зв’язків.
Французи оглянули краєвиди міста і річки Дністер з оглядового майданчика у с.Порогах; відвідали старовинну Свято-Миколаївську церкву та Ямпільську дитячу музичну школу. У навчальному закладі гостей зачарувала українська бандура. Гру на інструменті продемонструвала юнацька капела «Авангард-folk». Талановитих дівчат також запросили у Францію з концертом.
– Ми побачили в Україні, у вас на Ямпільщині, зокрема, гостинних людей, щирих, відкритих. Вразила краса природи. Нам цікаво порівнювати країни, які відвідуємо. Порівняно з Кубою та Індією, де побували цьогоріч, ваша країна більш відкрита. Ми давно слідкуємо за Україною, нам дуже подобається ваша мова. Хочемо вивчити її, але у Франції дуже важко знайти викладача, - сказали подружжя Паскаль та Женев'єв.
Наразі активісти південних районів Вінниччини готують поїздку самоврядців до міста Віллар-ле-Домб Франції.
Нагадаємо, міста Могилів-Подільський (Вінницька область, Україна) та Цриквениця (Хорватія) стали побратимами.