«Молодь змінить Україну»: Фонд Богдана Гаврилишина започатковує регіональну школу у Вінниці
  • «Молодь змінить Україну»: Фонд Богдана Гаврилишина започатковує регіональну школу у Вінниці
21 Травня
18:10

Учасники навчання матимуть змогу постажуватися за кордоном.  

Стартує ключова програма Фонду родини Богдана Гаврилишина «Молодь змінить Україну» для молодих державних службовців, активістів громадського сектору та соціальних підприємців.

Традиційно програма передбачає відбір команд, які поїдуть у шість країн Європи вивчати європейський досвід ефективного управління. Також цьогоріч в рамках програми передбачається надання мікро грантів на реалізацію регіональних проектів учасників, а також модульна система навчання в межах локальних шкіл у шести містах України: Вінниці, Тернополі, Чернігові, Черкасах, Полтаві та Запоріжжі.

Молодь змінить Україну

Реалізатори проекту повідомляють, що програма «Молодь змінить Україну» відбуватиметься в три етапи. Першим етапом стануть регіональні школи, які відбудуться у червні 2018 року у шести містах України: Тернополі, Чернігові, Черкасах, Полтаві, Запоріжжі та Вінниці.

Учасники програми отримають знання з тем соціальних інновацій в сфері державного управління та проектного менеджменту. Інтенсивне модульне навчання з поєднанням теорії, практичних кейсів та індивідуальної роботи над проектами допоможе учасникам підготувати і одразу ж реалізовувати власні ідеї місцевого розвитку. Спікерами школи є запрошені експерти національного рівня, регіональні експерти/лідери думок, ментори асоціації «Молодь змінить Україну».

Другим етапом програми стане реалізація проектів місцевого розвитку. На цьому етапі, який триватиме з липня до серпня, відбудеться захист проектів місцевого розвитку учасниками програми «МЗУ» та перші кроки їх реалізації.

Пропоновані напрямки проектів: розвиток самоврядування та органів самоорганізації; формування нової ідентичності та ребрендингу міста/ громади; розбудова інфраструктури соціальних інновацій; сприяння зростанню довіри та соціальної згуртованості; активізація соціального підприємництва та сектору креативних індустрій. Найкращі з проектів будуть підтримані фінансово через надання мікро грантів на їх реалізацію.

Завершальним етапом програми «Молодь змінить Україну» стане стажування в Європі. Найбільш активні учасники, які відповідатимуть усім вимогам програми, восени 2018 року зможуть відвідати одну з шести країн Європи (Австрія, Німеччина, Норвегія, Швейцарія, Швеція та Польща). Сформовані у групи з 5-6 осіб, вони впродовж тижня вивчатимуть європейський досвід, а по приїзду ділитимуться результатами свого дослідження. Обов’язковою умовою є поширення отриманих знань через ЗМІ, друк аналітичних статей, інтерв’ю на радіо та телебаченні про висновки після поїздки.

Потенційними учасниками програми є молоді люди у віці від 20 до 35 років, які є активістами громадських організацій, державними службовцями, чинними депутатами міських, районних та обласних рад та представники соціального бізнесу. Це молоді громадяни, які пов’язують своє майбутнє з Україною і прагнуть позитивних змін для країни. Вони мають певні знання про світ та володіють іноземними мовами. Вони є професійні, етичні, активні в громадському чи політичному житті та вміють працювати в команді.

Участь молодих регіональних лідерів у програмі «Молодь змінить Україну» дозволить їм отримати нові знання та систематизувати їх для практичного застосування в межах своїх компетенцій на місцях, отримати фінансову підтримку на старті проекту та прямий доступ до міжнародного досвіду. Програма допоможе налагодити зв’язки з активістами з інших регіонів України, розширити горизонти та вибудувати широку мережу ділових контактів. На сьогодні учасниками програми «МЗУ» попередніх років створена асоціація, яка складається більш ніж з 500 молодих людей, що працюють у Верховній Раді, міністерствах, міських радах та держадміністраціях, керують масштабними соціальними проектами, чи розвивають власний бізнес.

Більше інформації про програму можна знайти за посиланням.  Для участі у відборі потрібно зареєструватися до 25 травня 2018 року включно, заповнивши форму за  https://goo.gl/ZeDbW1.

МЗУ_ФБ_last

Довідка: Ініціатор та ідейний натхненник програми «Молодь змінить Україну», видатний український економіст світового масштабу, один з засновників Всесвітнього економічного форуму в Давосі, професор Богдан Гаврилишин був переконаний, що потенціал України є надзвичайно великим завдяки людському капіталу і природним багатствам.  Але для того, щоб країна максимально використала цей потенціал, потрібна трансформація всіх органів влади, економічної і соціальної систем, політики щодо навколишнього середовища.

«Молодь змінить Україну» -  ключова довгострокова програма, заснована Богданом Гаврилишиним у 2012 році. Програма спрямована на підтримку активної, професійної, патріотичної молоді, яка сформує критичну масу людей, здатних трансформувати Україну в майбутньому. Цю місію, у яку щиро вірив Богдан Гаврилишин, продовжує реалізовувати родина видатного українця.

Автор: i-vin.info
Коментарів 0

Читайте також:

25 Травня
Розгляд законопроектів і мистецтво ведення переговорів, - у Вінниці змоделюють європарламент
25 Травня
На Вінниччині 80 проектів претендують на гроші з державного фонду
25 Травня
Умовну пожежу погасили на хлібозаводі в Погребищі (ФОТО)
25 Травня
Вінницька молодь опановуватиме підприємницьку діяльність в рамках місцевого проекту
25 Травня
Вінницьку молодь запрошують до громадської діяльності
25 Травня
Цікаві батли і ефективність - у Вінниці відбувся другий тренінг з гендерно чутливого консультування

Всі новини

11:09
Сб
По гарячому у Вінниці затримали вокзальних злодіїв
09:18
Сб
На Вінниччині іноземець-нелегал ховав гранату в дитячій іграшці
08:00
Сб
У Вінниці субота спортивна, весела, мистецька
19:00
Птн
Поліцейські Вінниччини визначали, хто з них краще стріляє
18:06
Птн
На Вінниччині відправлять у заклади відпочинку понад 95 тисяч школярів
17:20
Птн
На Вінниччині 83-річна бабця заблукала в лісі
16:30
Птн
У Козятинському районі оголошено карантин через чуму свиней
15:41
Птн
У Вінниці перекриють вулицю коло Мурів
14:55
Птн
Особлива дівчинка з Хмільника перемогла в усеукраїнському конкурсі краси (ФОТО)
14:12
Птн
У Тростянці зайнявся Lexus
13:28
Птн
Вінничанина з голкою, від якого постраждали десяток жінок, затримано (ВІДЕО)
13:00
Птн
Вражаючий light-арт! Знаменитий польський митець Ярослав Козяра готує сюрприз для фестивалю OPERAFEST TULCHYN
12:19
Птн
Вінничанин ховав нелегальний револьвер у хліві коло худоби
11:33
Птн
У Могилів-Подільському районі в дитсадку спалах кишкової інфекції
10:57
Птн
Фестиваль «Живий вогонь» переносять із Хмільника ближче до Вінниці
10:06
Птн
Поліція Вінниці працює на кількох об’єктах, про замінування яких повідомив невідомий
09:28
Птн
У Липовецькому районі створять новий заказник
08:55
Птн
На Вінниччині затримали хлопця, який у кар’єрі пристрілював обріз
08:02
Птн
У Вінниці учасник ДТП назбирав купу порушень

Будьте першими
в курсі останніх новин з
Інформаційною Вінниччиною

підпишіться на наші новини через соцмережі

Дякую, я вже підписаний на "Інформаційну Вінниччину"