• Молода мама Віра першою пробігла 9 км у «Вінниця біжить» (ФОТО)
27 Травня
14:16

Найстаршому учаснику забігу 82 роки.

Сьогодні, 27 травня вінничани і гості міста взяли участь в акції «Вінниця біжить». Під гаслом «Рухаємо Вінницю» близько 3-х тисяч учасників влаштували масовий забіг. Всі охочі бігли дистанцію в 1 км, а спортсмени змагалися в 9-кілометровому марафоні. Переможці отримали від організаторів - спільноти «Рухаємо Вінницю» та медія корпорації «РІА» цінні призи. Акція «Вінниця біжить» проводиться в місті вже третій рік поспіль і має на меті популяризувати здоровий спосіб життя та надихнути якомога більше людей займатися спортом.

_SAM8052

Першими бігли учасники забігу в 1 км. Вони стартували на площі ім. В.Стуса, пробігли Хмельницьким шосе і вул. Театральною, та фінішували в парку ім. Горького. Оскільки дистанція була розрахована на всіх охочих не залежно від фізичної підготовки, у марафоні взяли участь як малі діти, так і люди похилого віку. Деякі бігли цілими сім’ями, найбільша родина, яка пробігла марафон, нараховувала вісім осіб.

_SAM8063

_SAM8058

Наступними стартували учасники 9-кілометрового забігу. У цьому марафоні взяли участь переважно спортсмени, адже дистанція розрахована лише витривалих. Бігуни віком молодші 16-ти років мати надати письмову згоду батьків. Найстаршим учасником пробігу став 82-річний бігун.

_SAM8056

Маршрут марафону: площа ім.В.Стуса - Хмельницьке шосе – проспект Космонавтів - вул.Келецька - проспект Космонавтів - Хмельницьке шосе - вул. Магістратська - вул. Театральна - парк ім. Горького. На всіх дистанціях знаходилися спостережні пункти, де 30 суддів наглядали за дотриманням правил. Переможців забігу визначали окремо серед жінок та окремо серед чоловіків. Ті, хто прибігли першими, отримали по 5 тис. грн., друге місце - 3 тис. грн. і третє місце – 1 тис. грн.

_SAM8035

_SAM8023

Перше місце серед чоловіків посів Василь Коваль, «срібло» отримав минулорічний переможець марафону «Вінниця біжить» Сергій Рибак, а третім прибіг Анатолій Демидов. Золоту медаль серед жінок виборола Віра Овчарук, яку підтримував її 4-річний син Юрій. Друге місце посіла Любов Суховівська, а «бронзу» отримала Наталія Семенович. Всі переможці займаються легкою атлетикою професійно.

_SAM8078

_SAM8073

Окрім того, серед усіх учасників забігу, незалежно від обраної дистанції та результату, розіграються безліч цінних призів. А саме: наручні годинники, спортивні пляшки, електроприлади, сертифікати в розважальні та оздоровчі центри. Крім того, серед всіх учасники «Вінниця біжить» розігрувалися путівки на двох до Будапешту. Кожна людина, яка отримала реєстраційний номер забігу, автоматично стала учасником розіграшу призів.