Молоді вінницькі лідери надішлють владі рекомендації щодо ведення молодіжної політики
  • Молоді вінницькі лідери надішлють владі рекомендації щодо ведення молодіжної політики
19 Жовтня
12:50

У Вінниці відбувся Форум молодіжних лідерів.

Вчора, 18 жовтня, у вінницькій галереї «ІнтерШик» зібралися представники вінницьких молодіжних громадських організацій, громадсько активна молодь та представники дорадчих молодіжних органів при місцевій владі. Захід відбувся за ініціативи Вінницької обласної молодіжної громадської організації «Батьківщина молода». Голова ГО Вадим Кудіяров розповів, що форум організований задля обговорення проблемних питань молоді України. По результатам обговорення заплановано скласти резолюцію до Президента України, Голови Верховної Ради та Прем’єр-міністра України з рекомендаціями щодо молодіжної політики.

- Дуже багато є розмов про те, що скасовуються стипендії, дуже сумні статистики зараз щодо вживання алкоголю, низька статистика людей, які займаються спортом. В молоді є дуже багато проблемних питань: перше житло, перша робота тощо. Тому виникла потреба обговорити ці питання і викласти ідеї в резолюції. Ми будемо пропонувати конкретні кроки щодо вирішення того чи іншого питання, - розповів В.Кудіяров.

_SAM9047

Під час Форуму молодіжних лідерів Вадим Кудіяров презентував результати соціологічного дослідження «Молодь України 2015», які буди проведені GfK Ukraine на замовлення Міністерства молоді та спорту України. Очільник Вінницької обласної молодіжної громадської організації «Батьківщина молода» розповів про громадську активність молоді, геополітичні орієнтації, національно-патріотичні і еміграційні настрої, фінансові потреби, освіту, здоров’я та фізичну активність сучасної молоді. В.Кудіяров наголосив, що з кожним роком кількість людей, які займається спортом зменшується, а реформа про впровадження клубної системи лише погіршить ситуацію.

- В нас з кожним роком кількість вихованців дитячих спортивних шкіл зменшується, в нас збільшується кількість людей, які знаходяться на обліку в наркодиспансері. Тому, слухаючи Міністра, нашого земляка Жданова, коли він говорить про європейську, про клубну систему, потрібно врахувати, що ця система не залишить безкоштовних спортивних шкіл. Це означає, що люди, які мають складне фінансове становище, залишаться без можливості давати своїм дітям відвідувати спортивні секції. В нас пропозиція залишити стару систему і не думати про ці клубні системи, - сказав В.Кудіяров.

_SAM9088

З пропозицію внести підтримку спорту в резолюцію виступив також голова Вінницької обласної громадської організації «Об’єднання «Самопоміч» Ігор Ільчишен.

- Потрібно підіймати тему майданчиків та клубів для дозвілля молоді, для заняття спортом. Питання, які стосується молодіжної політики зараз дуже актуальні, особливо для мене, як для голови Федерації панкратіону Вінницької області. Щодо пропозицій, які варто включити до резолюції – це, перш за все, збільшення фінансування хоча б в державно-приватному партнерстві, тому що на сьогодшній день є меценати, бізнесмени, які готові вкладати власні кошти у розвиток молодіжних ініціатив, але сьогодні, на жаль, відсутня допомога з боку держави, - пояснив І.Ільчишин.

_SAM9069

Вадим Кудіяров додав, що в резолюцію також включить пропозицію спрямовувати один відсоток від сплати податків на фінансування розвитку спорту та молодіжних ініціатив. Представник молоді «Радикальної партії Олега Ляшка» Денис Котов також запропонував збільшити фінансування громадських організацій, проте за рахунок інших статей бюджету.

- Я не запрошую поліцію, яка б’є дорогущі «Пріуси» за мої і за податки моїх батьків. Я не запрошую СБУ, які ходять з блокнотами і кажуть: «Що мало цього разу прийшло людей на акцію, да?». Я пропоную кошти, які виділяють на їх фінансування, спрямувати на розвиток ініціатив пасіонарної молоді, - сказав Д.Котов.

_SAM9082

Заступник начальника управління молодіжної політики та оздоровлення Вінницької ОДА Максим Студілко зазначив, що держава має однаково підтримувати всі категорії молоді.

- Справа в тому, що переважно держава опікуватися лише критичною, проблемною молоддю, або талановитою молоддю. Проте середня ланка також потребує турботи та підтримки з боку держави, - зауважив М.Студілко.

_SAM9070

Про те що державі потрібно боротися з пасивністю молоді зазначив голова Вінницької молодіжної ради Дмитро Мира.

- Потрібно думати над тим, щоб заходи були креативні та цікаві, аби до них долучалися люди. Більша частина молоді, на жаль, не активна, на цій проблемі варто сконцентруватися, - сказав М.Мира.

_SAM9068

Депутат Вінницької обласної ради Андрій Вигонюк наголосив, що держава має звертати увагу на виховання молодшого покоління, з відповідальністю ставитися до того, що підтримує та популяризує.

- З наших податків держава фінансує охорону гей-параду в Києві, таким чином, популяризуючи новий спосіб життя для підростаючого покоління! – обурився В.Вигонюк.

_SAM9081

У другому блоці форуму заступниця голови ГО «Спілка молодіжних організацій Вінниччини» Тетяна Подолян зауважила, що включить до резолюції всі проблеми молоді з якими стикалася організація, спираючись на багаторічний досвід.

- В нас є ряд пропозицій, оскільки ми взагалі в рамках діяльності нашої організації намагаємося активно реагувати на проблеми, які є і з якими зіштовхується сьогодні молодь, - сказала Т.Подолян.

_SAM9114

Голова Студентського парламенту Вінниччини Олександра Телегузова в резолюції сконцентрувалася на проблемах студентства.

- На сьогодні мають бути переглянуті рамки прийняття рішень з приводу студентських стипендій. В проекті закону сказано, що Кабінет Міністрів буде встановлювати якісь критерії, хто саме буде отримувати стипендії. Ми б хотіли дізнатися які саме ці критерії, - пояснила О.Телегузова.

_SAM9115

Заступник директора Вінницького УВП «УТОС» Костянтин Ільніцький зауважив, що державі варто звернути увагу на підтримку спорту для людей з вадами зору.

- На базі нашої організації функціонують секції, але спорт серед людей з вадами зору не поширений. Я вже майже рік займаюся дзюдо, але цьогоріч в змаганнях серед спортсменів з вадами зору був тільки я, - розповів К.Ільницький.

_SAM9123

Після виступу всіх спікерів учасники форуму мали змогу задати їм питання та подискутувати. Вадим Кудіяров розповів, що до резолюції, яку складуть по результатам обговорень будуть додані рекомендації та інструкції щодо ведення молодіжної політики. Під документам, який направлять Президенту України, головам Уряду та Парламенту, підпишуться всі учасники форуму.

_SAM9048

_SAM9053

_SAM9116

_SAM9112

_SAM9124

_SAM9060

Нагадаємо, у Вінниці відбувся Міжнародний форум української молоді діаспори.

Автор: i-vin.info
Коментарів 5
А навіщо вам моє імя? 23:56 / 19.10.2016
привіт
А навіщо вам моє імя? 00:00 / 20.10.2016
Я щось не зрозумів посилу даного заходу!
І хто ці люди?
Чи просто організатори живуть в своєму світі?
Якщо ті хто на фото то то настільки вузьке коло людей, що його важко сприймати як думкоформуючого і тим більше тими хто формує тенденції!
Не хотілось би згадувати С.П.В. чи СМОВ - нажаль за останні роки це напівмертві організації.
Але бачу тут представників цього блоку молоді що, нажаль теж не являються вищевказаними.
Люди - на сьогодні, нажаль, думки молоді формують інші люди, і ці думки в критичному стані.
Хто хоча б трішки хоче вирішити та покращити рівень розвитку молоді взагалі без допомоги!
Бо, насправді, не підкріплені особистими мотивами в політикумі і не любіюють інтереси покровителів тих, хто за плечима тих на фото "ніби" лідерів молоді!
Чергова пародія на щось, на діяльність на те що хтось має хоча б дотично вплив на прошарки які названні молоддю!
Критика повна та негативна!
Але якщо це проводилось для галочки, то все супер!
Захід пройшов, Кудіяров може спокіной спати
Мира теж відзвітувати - молодь очолено
Полодян - може спокійно повернутись на Соборну і і розписатись в накладіній про захід що пройшов!
І усі інші так само. Єдине викликав здивування власник ювелірної комапнії " Колібрі" ніби мудрий чувак?
Адже усі ті рекомендації та інструкції, чи що там? Вона так , пробачте, до сраки тому президенту)))
Краще б провели форум талантів та креативу!
Щоб кожен бажаючий міг гідно показати себе, але не так аби було!
Красиво, яскраво не дешево і не на от....сь!
Щоб це стало модним - адже нині можа формує думки та вподобання, а не бажання когось просто попіаритись!
Імя свого не писав адже воно не має жодного значення то просто думка!
В жодній політичні чи біляполітичні організації не маю участі!
Це просто думка звичайної людини.
#паноптікумвінниці2016 09:55 / 21.10.2016
#ОНИЖЕДЕТИ: Максим Студілко ("П'ята точка" або просто "Жопа"), Ігор Ільчишен, Костянтин Ільніцький, Олександра Телегузова, Тетяна Подолян, Андрій Вигонюк ("Вигівнюк"), Дмитро Мира, Денис Котов ("Жид"), Вадим Кудіяров ("Таракан").
Вася Крючков 00:30 / 22.10.2016
Ви помеляєтесь!
Вася Крючков 00:28 / 22.10.2016
Форум классно прошел! Очень актуальное мероприятие. Молодежь Винницы показывает, что ей не все равно в какой стране жить! Молодцы!!

Читайте також:

22 Червня
Сотня студентів із Європи приїде до Вінниці на сесію Молодіжного парламенту
22 Червня
Вінничанка разом із молодими лідерами світу вирушить у навколосвітній круїз (ФОТО)
22 Червня
Молодь з 30-ти країн світу заспівала у Вінниці гімн України (ФОТО)
22 Червня
Молодь 30-ти країн світу дискутуватиме у Вінниці про майбутнє
22 Червня
Молоді активісти Вінниччини зібралися у «Подільському Артеку» на тусовку (ФОТО)
22 Червня
На Вінниччині відбувся міжнародний екологічний форум молоді

Всі новини

20:00
Птн
Хмельниччина ділитиметься з Вінниччиною досвідом об'єднання громад
18:44
Птн
BMW наздогнав мопеда і протаранив його, - ДТП на Вінниччині
17:52
Птн
Ямпільщина відремонтує очисні системи у трьох громадах (ФОТО)
17:00
Птн
У Вінниці старенька бабуся подалася з дому й не повернулася
16:17
Птн
У Вінниці спортсмени й аматори бігтимуть дводенний марафон
15:36
Птн
Курив і спалив кухню, - пожежа у м.Липівці (ФОТО)
14:25
Птн
5-річний хлопчик травмувався в ДТП біля Вінниці (ФОТО)
13:30
Птн
«Поліція обирає ЛГБТ!», - у Вінниці націоналісти влаштували виставу з покаранням правоохоронців (ФОТО)
12:48
Птн
Жертв Другої світової і сучасної воєн вшанували у Вінниці (ФОТОРЕПОРТАЖ)
12:09
Птн
П’яна жінка зарізала співмешканця на Вінниччині
11:32
Птн
Вінницькі та молдавські викладачі навчаються у шведів тонкощам інклюзивної освіти
10:54
Птн
На Вінниччині жінка загинула в нечистотах
10:21
Птн
Посадовці Вінниччини отримали від Порошенка ордени й медалі
09:50
Птн
Третій вінницький фемен-велопарад відбудеться у стилі джаз
08:20
Птн
На Вінниччині відбудеться V Національний День Саду
07:00
Птн
Сьогодні – День скорботи за жертвами війни
19:42
Чтв
У школах і дитсадках Вінниці фільтруватимуть питну воду
18:30
Чтв
Замміністра молоді і спорту вчив юнацтво Вінниці правильному інформуванню
17:16
Чтв
«Громадський ревізор» не рекомендує пацієнтам лікарню ім. М.Пирогова у Вінниці

Будьте першими
в курсі останніх новин з
Інформаційною Вінниччиною

підпишіться на наші новини через соцмережі

Дякую, я вже підписаний на "Інформаційну Вінниччину"