Параолімпієць із Вінниці виборов два «золота» в чемпіонаті не параолімпійців
  • Параолімпієць із Вінниці виборов два «золота» в чемпіонаті не параолімпійців
06 Серпня
18:30

Вінничанин Денисюк уже готується до олімпіади 2020.

Бронзовий призер Параолімпійських ігор 2016 та переможець Кубка світу з кульової стрільби Олексій Денисюк із Вінниці виграв чемпіонат України зі згаданої дисципліни. Вінничанин змагався за перемогу у звичайному турнірі – не для параолімпійців, повідомили в обласному відділенні НОК. Результатом спортсмена стали дві золоті нагороди.

Одну з медалей Олексій здобув у міксі – змаганні чоловіків і жінок, де результати додаються. 29-річний О.Денисюк стріляв разом і 25-річною вінничанкою Дариною Лєбєдєвою (Мустафаєва).

Наставник спортсмена Денис Мустафаєв зазначив, що наразі Олексій вже готується до наступної олімпіади – Параолімпійських ігор 2020, які пройдуть у Токіо (Японія). Стрілець вже має ліцензію на ці світові змагання.

Нагадаємо, срібний призер ХІІ зимових Паралімпійських Іграх у Пхьончхані, вінничанин Олександр Казік отримав орден «За заслуги» ІІІ ступеня.

Автор: i-vin.info