У разі успішного тестування педагоги отримають надбавку до зарплатні.
Цьогоріч на Вінниччині 46 учителів початкових класів Нової української школи вперше будуть сертифіковані. Про це 28 січня повідомив в.о. директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк.
– Відповідно до рішення уряду, вперше вчителі початкових класів Вінниччини за бажанням зможуть пройти сертифікацію та отримати 20% надбавки до зарплати. Сертифікація стартує як пілотний проект, тому відбудеться в обмеженій кількості. Реєстрація вже розпочалася. Квота для Вінниччини – 46 місць, і вона вже заповнена, - сказав Буняк.
Метою сертифікації є стимулювання педагогічних працівників з високим рівнем професійної майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями. Єдина обов’язкова вимога до вчителів, що не змінюватиметься впродовж пілотування, – наявність стажу роботи не менше двох років.
Нагадаємо, вінницькі школи та заклади послуг приєднаються до екологічного проекту.