menu
Ексклюзив Надзвичайні події Влада Громади АТО Освіта Культура Туризм Дозвілля Спорт Технології Історія Україна і Світ Агро Коронавірус Інфо Medtime Оздоровлення Beauty.Time Life Команда IVin
<-

Поради вінничанам: як працювати за новими методиками

23.11.2021 08:35

Планування часу - корисна річ, та що робити, коли всі методи ефективної роботи застаріли?

Якщо ви досі не можете організувати свій день або ж всі інші методи вам вже не допомагають, тоді можна скористатись двома новими. Перший - 90 на 30, а інший - правило п'яти хвилин. Про це повідомляє Інформаційна Вінниччина з посиланням на телеграм-канал ТЕД.

90/30. Тобто ви напружено працюєте 90 хвилин, потім відпочиваєте півгодини, а потім повторюєте цикл. При цьому перші 90 хвилин варто відводити під найважливіше завдання, яке маєте зробити за день, а наступні відрізки - менш важливим справам. 90 хвилин - це оптимальний час, протягом якого людина може ефективно зосереджуватися на одному завданні, а півгодини достатньо для повного відпочинку.

Правило п'яти хвилин. Це правило допоможе братися за завдання навіть коли зовсім не хочеться. Тому якщо не хочеться щось робити, пообіцяйте собі займатися цим лише п'ять хвилин. Після цих п'яти хвилин ви зробите все до кінця. Таке правило дає відчуття контролю: почавши справу, ми зазвичай доводимо її до кінця, тому що вона насправді не така складна та не цікава, як здавалося спочатку.

Нагадаємо, поради вінничанам: як обрати професію.

Щоб отримувати новини вчасно, підписуйтесь на наш Телеграм-канал. 

Фото: з вільних джерел  

 


Читайте також