Робота доведена не словом, а ділом
  • Робота доведена не словом, а ділом
09 Січня
14:30

Всеукраїнський сайт «Слово і діло» визнав роботу народного депутата з Вінниччини Миколи Кучера найбільш ефективною у Верховній Раді.

Завдяки спільним зусиллям керівництва області, районів, територіальних громад, їхніх мешканців та народного депутата України Миколи Кучера у 2016 році зроблено багато гарних справ, зокрема, реалізовано великі інфраструктурні проекти, які не вирішувалися роками.

І це лише незначна частина величезної спільної роботи для розвитку територіальних громад – успішних, яскравих та щасливих. Одним з ключових меценатів 17 округу по праву можна назвати народного депутата Миколу Кучера, який постійно працює для блага та розвитку районів на своєму окрузі. З понад 1250 проблемних питань порушених у зверненнях громадян, ним вже вирішено понад 950. Крім того, під його опікою та меценатством постійно відбувається фінансування важливих соціальних питань, які потребують термінового вирішення.

Робота у парламенті

У середині грудня народні депутати України, після кількамісячних дискусій у стінах парламенту, прийняли ключові для соціально-економічного розвитку країни закони – зміни до Податкового та Бюджетного кодексів, а також – Закон України «Про Державний бюджет України на 2017 рік». Даними законами було прийнято надважливе соціальне рішення – підняття мінімальної заробітної плати до рівня 3200 грн. Таку ініціативу від початку підтримував Микола Кучер.

-Не дивлячись на кризу та значні державні витрати на підтримку обороноздатності України, підняття мінімальної заробітної плати є правильним, адже ті, хто важко працює буде отримувати більші доходи. Однак, на цьому зупинятися не варто, уряду потрібно шукати й інші шляхи зростання доходів населення, через стимулювання економічного розвитку, подолання корупції, мирного врегулювання військових дій на Сході, –  зазначає Микола Іванович.

Також Микола Кучер виступив проти збільшення зарплат депутатам. Він заявив, що сьогодні піднімати заробітні плати депутатам є вкрай несправедливо по відношенню до всього суспільства і українського народу. 

-У першу чергу, потрібно робити все, щоб збільшувалися заробітні плати вчителям, медикам та підвищувався рівень пенсій, стипендій, а не зарплати депутатам. Деякі з народних обранців дозволяють собі взагалі не виконувати свої обов’язки покладені на них виборцями, не ходити на засідання Верховної Ради, - зазначає депутат.

Крім того, на його переконання навпаки, через невиконання своїх обов’язків до депутатів потрібно застосовувати систему штрафів. Прийняттям змін до Податкового та Бюджетного кодексів України було вирішено питання підтримки сільськогосподарських товаровиробників через скасування спеціального режиму оподаткування ПДВ. Попри значний опір популістів та тих корупціонерів, які звикли робити на важливих для держави питаннях собі рейтинги, бюджетом на 2017 рік передбачено альтернативу спецрежиму ПДВ – це 4 млрд. грн. на програму прямої дотації виробникам продукції тваринництва, садівництва, овочівництва. Дотацію виробники будуть отримувати лише за умови, що той, хто чесно сплачує в бюджет податки, той і отримує дотацію. Це є європейський підхід підтримки фермера, що є важливим як з точки зору забезпечення виробництва якісної продукції харчування, так і з точки зору наповнення державного бюджету, а також, бюджетів тих громад, на території яких вони працюють.

Бюджетом на 2017 рік були передбачені й програми розвитку: на підтримку сільськогосподарського машинобудування, компенсацію по кредитам фермерам, дотацію виробникам молока на придбання обладнання для збирання молока. На все це також закладено також не маленькі суми – майже 2 млрд. грн.

-У 2016 році ми перебували у постійному діалозі з урядом щодо вирішення нагальних проблем: недостатнього фінансового забезпечення в бюджетах громад, жахливого стану доріг, незадовільного стану медицини, необхідності ремонту шкіл, дитячих садків, підняття заробітних плат для соціальних працівників. До цього, ні минулий Прем’єр-міністр А. Яценюк, ні його міністри, не переймалися цим, не чули нікого, а найбільше ігнорувалися представники села, і це в аграрній країні! Нарешті, з чинним урядом на чолі з В.Гройсманом налагоджено якісний і продуктивний діалог, – підсумовує народний депутат.

unnamed (5)

Цього року Микола Кучер також підтримав зміни в частині судової реформи та нову редакцію Закону України «Про судоустрій та статус суддів». Оскільки безлад та рівень корупції, що є в судовій системі вже досягли свого найвищого рівня. Українська судова система давно потребувала кардинальних змін в системі імунітетів суддів. Це є великою перепоною для притягнення до відповідальності суддів-корупціонерів, які повністю викривили всю систему правосуддя. Тепер ми маємо чіткий механізм, що надає можливість відновити довіру до судової системи, яка давно була втрачена. Пояснюючи свою позицію щодо цього питання, Микола Кучер наголосив, що тепер Верховну Раду позбавлено права призначення суддів безстроково. 

-Президент позбавляється права одноосібно призначати суддів безстроково. Визначається вищий орган, який буде приймати рішення щодо долі суддів – це Вища рада правосуддя, яка не буде складатись ані з політиків, ані з депутатів, до її складу мають увійти люди, що не мають жодного відношення до політики. Таким чином, ми отримали хорошу можливість зупините те свавілля, що існує в судовій системі, – зазначив народний депутат.

Окрім цього, Микола Кучер, як народний депутат України, є автором більш ніж 50-ти законопроектів, з яких 6 вже стали чинними законами й врегульовують питання розвитку громад, підтримки сільського господарства, подолання корупції в сфері земельних відносин. У 2016 року одним із таких законів – «Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо проведення земельних торгів», було зроблено перший крок до подолання корупції у сфері земельних відносин, завдяки якому процедура розподілу землі стала простою, чесною та зрозумілою.

Цим законом Верховна Рада заборонила передачу земель сільськогосподарського призначення поза межами населених пунктів без державних аукціонів.  Разом з тим, відповідно до прийнятого закону, земля для учасників антитерористичної операції (АТО) під будівництво особистого житла може передаватися без аукціону.

-Прийнятий закон суттєво знизить рівень корупції при розпорядженні земельними ділянками державної та комунальної власності, оптимізує процедуру проведення земельних торгів. А збільшення кількості проведення земельних торгів призведе до збільшення доходів, в першу чергу, місцевих бюджетів. Адже кошти, які раніше клали в свої кишені клерки та чиновники, підуть до бюджетів сільських рад, - підкреслив М.Кучер.

Ще одним важливим законопроектом з точки зору подолання корупції в земельній сфері, який прийнято поки що в першому читанні за підтримки Миколи Кучера є «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами та посилення державного контролю за використанням і охороною земель» (№4355), який обговорюється вже декілька років та передбачає передачу повноважень з розпорядження землями на місця.

-Як співавтор законопроекту, я переконаний, що громади на місцях краще знають, кому надати в оренду певну земельну ділянку, хто її ефективніше використає і заплатить вигіднішу орендну плату та принесе найбільші надходження до місцевого бюджету. І цей законопроект є одним з найважливіших у процесі децентралізації влади, який набирає обертів в державі, – вкотре наголосив Микола Кучер.

На законодавчому рівні Микола Іванович активно відстоює й інтереси військових, які захищають мир та спокій наших громадян. Він вже зареєстрував декілька законопроектів, які надають додаткові пільги  воїнам АТО та їхнім сім’ям.

unnamed (6)

Загалом, за час депутатства Миколи Кучера, для відновлення порушених прав громадян, забезпечення справедливості у відносинах влади і суспільства, було направлено понад 500 депутатських запитів та звернень до Прем’єр-міністра, представників уряду, місцевих органів влади, а також Генеральному прокурору України.

Тож, з урахуванням вищесказаного можна з впевненістю сказати, що під час прийняття рішень у залі Верховної Ради України та у своїй депутатській роботі Микола Іванович завжди керується інтересами громадян та простих людей.

Робота в окрузі

Як результат активної роботи Миколи Івановича, тільки у 2016 році було залучено понад 90 млн. грн. в округ, а саме Бершадський, Гайсинський, Теплицький, Тростянецький райони та місто Ладижин. Це кошти державного, обласного, районних бюджетів, фонду регіонального розвитку та коштів меценатів для реалізації соціально-важливих проектів та вирішення нагальних питань громад.  Активно сприяли діяльності Миколи Кучера й самі громади. Керівництво районів, міст, сіл та селищ регулярно на зв’язку з народним депутатом, що дозволяє йому бути в курсі всіх справ.

Окремої уваги заслуговує питання ремонту об’їзної дороги навколо міста Гайсин, що не вирішувалася вже багато років. Микола Кучер особисто й неодноразово мав зустрічі з Президентом України, двома Прем’єр-міністрами (А. Яценюком і В. Гройсманом), міністрами та керівниками служб автодору. У результаті, з державного бюджету на дані цілі виділено 45 млн. грн. і 5 млн. грн. з бюджету району. З державного бюджету також фінансується будівництво дороги с. Краснопілка – с. Нараївка Гайсинського району, – на загальну суму більш ніж 1,5 млн. грн.

unnamed (7)

Ще однією передвиборчою обіцянкою Миколи Івановича, яку вдалося виконати, було забезпечення фінансування завершення будівництва лікарні в смт. Теплик, яке понад 20 років, через брак коштів, було «заморожено». Після взяття цього питання під особистий депутатський контроль, вже два роки поспіль з державного бюджету та фонду регіонального розвитку виділяються кошти для завершення будівельних робіт. Наразі поліклініка закуповує сучасне медичне обладнання та планується, що вже з 2017 року вона повноцінно надаватиме медичні послуги, а завдяки сучасному обладнанню робитиме це на іншому якісному рівні. Крім того, активно проводиться реконструкція й інфекційного відділення Бершадської окружної лікарні інтенсивного лікування, а також, розпочато ремонт її теплотраси та планується придбання медичного обладнання.

У 2016 році, перебуваючи в тісному діалозі з громадою та керівництвом міста Гайсин, реконструйовано міський парк культури і відпочинку та стадіон. На ці потреби було залучено 2 млн. грн. За рахунок коштів, що вдалося залучити з фонду регіонального розвитку, – а це 6 млн. грн., – завершено будівництво нового корпусу Михайлівської загальноосвітньої школи Гайсинського району й проведено роботи з утеплення покрівлі.

unnamed (2)

Вдалося допомогти й селищу Тростянець – новими барвами засяяла центральна площа та прилегла паркова зона. Загальна сума субвенції з державного бюджету склала 2 млн. грн. Також майже 1,3 млн. грн. субвенції було виділено на ремонт будинку культури в с. Ілляшівка Тростянецького району.

Вагомим внеском у розвиток культурної спадщини не тільки округу, а й всієї України, стала реконструкція музею та меморіалу відомого композитора Миколи Леонтовича – автора всесвітньо відомої мелодії «Щедрик», – що в селі Марківка Теплицького району, яку особисто контролював народний депутат Микола Кучер. Як результат, у реконструкцію музею вкладено 4,6 млн. грн. коштів обласного бюджету та додано ще й кошти меценатів.

unnamed (4)

Цього року завдяки правильній організації роботи з написання  проектів розвитку територіальних громад,  за сприяння Миколи Івановича та підтримки депутата Вінницької обласної ради Лариси Білозір, було організовано підготовку представниками громад грантових проектів для фінансування з обласного бюджету. Результатом стало проведення поточного ремонту сільських фельдшерсько-акушерських пунктів, шкіл, дитячих садків, бібліотек, будинків культури тощо. На ці цілі залучено біля 2 млн. грн.

Дочекалися свята і жителі с. Цибулівка Тростянецького району, де в 2016 році відкрили дитячий садок, який не працював понад 20 років. За підтримки Миколи Кучера ще минулого року було виділено понад 4 млн. грн. з держбюджету та проведено повну реконструкцію приміщення дитячого садка, яке останні 20 років перебувало у занедбаному стані. До речі, це єдиний населений пункт на Тростянеччині, де не було дошкільного навчального закладу.

Не обходить своєю увагою народний депутат і спортивну сферу в окрузі. Наприклад, за його ініціативи та сприяння у місті Бершадь відбувся Міжобласний дитячий турнір з футболу на кубок народного депутата України. Захід пройшов за сприяння меценатів футболу з району та громадської організації «Соціальний центр МХП».

Високий рівень змагань організованих Миколою Кучером спільно з керівництвом району підтвердила участь команд не лише з Вінниччини, а й з інших областей країни. Загалом за кубок народного депутат змагались 8 команд у складі яких грають підлітки 2002-03 років народження. Захід став справжнім дійством районного значення для дітей, підлітків та усіх жителів.

Також, за сприяння Миколи Кучера вирішено надзвичайно важливе питання для гайсинчан - виділено кошти на реконструкцію очисних споруд міста Гайсин. Варто відзначити, що цим спорудам понад 30 років. За цей час вони застаріли не тільки технічно, але й матеріально. Подальша їх експлуатація без ремонту та реконструкції, в найближчому могла б призвести до непередбачуваних екологічних наслідків для регіону. Тому цим рішенням вдалося вирішити питання не тільки якості води в місті, але й уникнути багатьох екологічних проблем.

Взагалі, Микола Іванович значну частину своєї депутатської роботи приділяє постійній допомозі розвитку дитячої інфраструктури, підтримує соціальні дитячі проекти, заклади, гуртки, спортивні турніри, а також сприяє лікуванню дітей, які цього потребують. Народний депутат є постійним благодійником дитячих садків  та шкіл на своєму окрузі. Він вже неодноразово допомагав дошкільним закладам із забезпеченням меблями та іншим необхідним інвентарем.

unnamed (3)

Крім того, щорічно Микола Кучер влаштовує масу заходів та конкурсів, які популяризують українську культуру, цей рік не став винятком і Микола Іванович організував безліч заходів для дітей, одним з яких, за його ініціативи став конкурс на найкращий малюнок з нагоди Дня вишиванки. Школярі, які перемогли в конкурсі «Вишивана моя Україна» відвідали дендропарк «Софіївка» в місті Умань.

Соціальна відповідальність

За підтримки Миколи Івановича здійснює свою діяльність ГО «Соціальний центр МХП», якою вже було надано благодійної допомоги на лікування понад 725 мешканцям, з них 260 онкохворих та 120 діток. 160 людей отримали юридичну допомогу.

Окрім того, було проведено понад 45 свят, надано допомогу церквам, танцювальним колективам, будинкам культури, закладам охорони здоров’я, придбано парти, ноутбуки, телевізори та дошки для шкіл, надано грошову допомогу дитячим садкам.

Завдяки Миколі Кучеру працевлаштовано 70 людей. Також, у зв’язку з скрутним матеріальним становищем грошову допомогу отримали 180 родин. Вже другий рік поспіль, Микола Кучер співпрацює з громадськими організаціями, спілками та ініціативними групами в питанні підтримки соціально-незахищених верств населення. Спільними зусиллями вони  опікуються понад двома сотнями малозабезпечених сімей, ветеранами та воїнами АТО.

Народний депутат Микола Кучер активно допомагає військовим в зоні проведення АТО та їхнім сім’ям. Цьогоріч було передано повнопривідний автомобіль, спеціально замаскований у чорно-зелений колір для пересування на передовій, закуплено безпілотні літальні апарати, квадрокоптери для ведення розвідувальної роботи та інші технічні засоби.

Часто Микола Іванович особисто привозить необхідний одяг, продукти харчування, питну воду, засоби гігієни захисникам на передову. Військові розповідають, як щодня знаходяться під обстрілами, а також, що вдячні волонтерам, народному депутату Миколі Кучеру за допомогу та підтримку, який надав їм цілий комплекс високотехнологічних технічних засобів, які дозволяють ефективно вести бойові дії та протидіяти ворогу. Військові наголошують, що саме в такій єдності і є перемога нашої країни.

Тож, враховуючи результати наполегливої роботи Миколи Кучера як народного депутата не дивно, що він став найефективнішим серед 423 народних обранців. Так, за даними головного сайту про політиків «Слово і Діло», який відстежує виконання усіх обіцянок політиків та діячів, саме Микола Кучер, за підсумками дворічної роботи нового Парламенту став найвідповідальнішим депутатом України та очолив цей список. Його рівень відповідальності за зроблені справи з тих, які він пообіцяв, склав 92%, що найбільше у порівнянні з усіма іншими народними обранцями України.

unnamed

unnamed (1)

Автор: i-vin.info
Коментарів 1
RevaA 20:22 / 10.01.2017
Не втрачають актуальності результати фахового дослідження, проміжний звіт якого дає розуміння факторів сприяння та перепон добровільного об’єднання громад, значимості та особливостей використання збільшених фінансових ресурсів, нових повноважень, недооцінених інструментів розвитку територіальних громад тощо. Детальна інформація та ключові експертні рекомендації, які слід враховувати у 2017-му - http://dif.org.ua/article/detsentralizatsiya-rezulbtati-vikliki-i-perspektivi

Читайте також:

24 Травня
Микола Кучер привітав земляків-військових в зоні АТО та їхніх дітей
24 Травня
Завдяки Миколі Кучеру 15 тис. дітлахів Вінниччини побачили новорічну казку
24 Травня
Вже другий рік поспіль Микола Кучер є найвідповідальнішим народним депутатом України
24 Травня
Дорога до святині
24 Травня
За сприяння Миколи Кучера оновлено територію 16-ти дитсадків чотирьох районів Вінниччини
24 Травня
Микола Кучер: «Прийнято законопроект, який не дозволить закрити сільські ФАПи»

Всі новини

12:32
Чтв
Мер Жмеринки заявив, що його скинув криміналітет. Містяни протестують (ВІДЕО)
11:46
Чтв
Вінничани вибороли «срібло» у Чемпіонаті Європи з хокею на траві (ФОТО)
11:00
Чтв
У Могилеві-Подільському водій збив стовпа, - скалічено пасажирку (ФОТО)
10:18
Чтв
У Тульчині від грілки спеклися курчата і ледь не згоріла хата
09:43
Чтв
На Київському мості бетонують останню арку, - знов перекриють рух
09:11
Чтв
Вінничанам за сонячні батареї повертатимуть 15% кредиту
08:20
Чтв
Вінницький «політех» береться за навчання спеціалістів з кібербезпеки
07:00
Чтв
Сьогодні святкуємо день парків та слов’янської писемності
19:44
Срд
Для відпочинку дітей пільгових категорій Вінниччини виділено 4,7 млн. грн.
18:02
Срд
На Сході від осколкового поранення загинув 23-річний вінничанин (ФОТО)
17:10
Срд
«Міс Вінниця» показала, як отримала пропозицію руки і серця (ФОТО, ВІДЕО)
16:22
Срд
Хотів продати, а забрали силою, - розбійна оборудка на Вінниччині (ВІДЕО)
15:37
Срд
Їх знають, на них рівняються, - у Вінниці складуть рейтинг ТОП-блогерів
14:54
Срд
Пацієнт із суїцидними нахилами втік із лікарні Жмеринки (ФОТО)
14:05
Срд
Учні 27-ї школи Вінниці стали найкращими джурами
13:18
Срд
У Вінницькому районі 19-річний мотоцикліст перекинувся у кювет (ФОТО)
12:40
Срд
Музей хліба на Вінниччині шукає по людях старі борони, плуги, косарки…
12:00
Срд
На Замостянській у Вінниці замість старих лип посадять сакури і граби (ПРОЕКТ)
11:21
Срд
У Вінниці під час ЗНО з математики хлопця піймали з телефоном і вигнали

Будьте першими
в курсі останніх новин з
Інформаційною Вінниччиною

підпишіться на наші новини через соцмережі

Дякую, я вже підписаний на "Інформаційну Вінниччину"