• Спортсмени з Браїлова боролися за звання «Краще спортивне село України»
27 Вересня
08:40

Команді вдалося посісти сьоме місце.

Протягом 21-24 вересня у с.Ворохті Івано-Франківської області відбувалися змагання «Краще спортивне село України 2017 року», організовані Всеукраїнським фізкультурно-спортивним товариством «Колос» АПК України.

Титул найспортивнішого села держави виборювали переможці обласних змагань з 24 регіонів країни, а це – 680 учасників. Вони змагалися у волейболі, гирьовому спорті, настільному тенісі, шахах, шашках, футзалі та перетягуванні линви.

Вінниччину на цих змаганнях представляла команда-переможець цьогорічних обласних змагань із смт Браїлова Жмеринського району. Цьогоріч подоляни здобули сьоме загальнокомандне місце серед регіонів. В окремих видах спорту жмеринчани були кращими: І місце в змаганнях з волейболу серед чоловіків; І місце в особистому заліку здобув Анатолій Заболотний в змаганнях з шашок; 4 місце – в змаганнях з гирьового спорту; 7 місце – з перетягування канату та 20 місце з настільного тенісу.

11 (1)

11 (2)

«Кращим  спортивним селом України 2017 року» стала команда Великодальницької сільської ради Одеської області. На другому місці – спортсмени с.Хрестителевого Черкаської області, на третьому - Щербанівської сільської ради Полтавської області.

Нагадаємо, вінничанин здобув титул чемпіона України зі стронгмену.

Автор: i-vin.info