Завершили облаштування дорожньої розв’язки біля Західного автовокзалу.
У Вінниці на перехресті Барського і Хмельницького шосе біля Західного автовокзалу завершили капітальний ремонт дороги. Про це повідомив у facebook міський голова Сергій Моргунов.
«Встановили додаткові острівці безпеки на переході через вул. Хмельницьке шосе, зробили підвищений пішохідний перехід. На тротуарах перед переходами та на зупинці громадського транспорту влаштували тактильну плитку. Оновили тротуари та ділянку дороги», - написав Моргунов.
Мер додав, що дорожники організували відокремлені смуги для громадського транспорту та для посадки/висадки з таксі.
«Автобуси, які рухаються у напрямку Літина, тепер не перетинають 4 смуги руху на повороті, як це було раніше, і що часто спричиняло аварійні ситуації», - наголосив голова.
Також новинкою є світлові дорожні знаки, які яскраво світяться в темний час доби.
Нагадаємо, водогін і дорогу зроблять на вулиці Українки у Вінниці.