У конкурсі «Людина року» цьогоріч не буде «Міського голови» і «Роботодавця» (СПИСОК)
  • У конкурсі «Людина року» цьогоріч не буде «Міського голови» і «Роботодавця» (СПИСОК)
11 Серпня
16:00

Сьогодні, 11 серпня, комісія визначила переможців Вінницького обласного конкурсу «Людина року». У результаті визначилися 22 переможці у 24 номінаціях. Номінації «Міський голова, голова районної ради» і «Роботодавець» були зняті.

Як повідомляє прес-служба обласної ради, зазначені номінації були зняті, у зв’язку з тим, що на них подали по одному претенденту. Це, на думку членів комісії нівелює змагальність кандидатів, створюючи виняткові переваги для одного учасника.

Загалом на 24 номінації щорічного конкурсу претендували 103 особи. Найбільше, кандидатів було у номінаціях: «Працівник охорони здоров’я», «Діяч культури та мистецтва», «Працівник освіти», «Громадський діяч», «Митець», «Працівник сільського господарства», «Сільський, селищний голова».

Найбільше подань надійшло від міста Вінниці – 19, Вінницького району – 13, Калинівського – 8, Чернівецького – 6, Теплицького – 5, Літинський і Піщанський райони – 4. Не подали клопотань на жодну людину Жмеринський, Могилів-Подільський, Немирівський, Шаргородський райони, міста Жмеринка, Могилів-Подільський і Ладижин. 

У комісії кажуть, що основними критеріями під час визначення переможців у різних номінаціях були особисті заслуги і вагомі професійні здобутки кандидатів. А в окремих номінаціях враховували факт особистої участі номінантів у зоні бойових дій на Сході України.

Отже, напередодні Дня незалежності України із титулом «Людина року» вітатимуть таких вінничан:

1. Номінація “Регіональний лідер”КОРОВІЙ Валерій Вікторович, голова Вінницької обласної державної адміністрації, кандидат економічних наук, “Заслужений економіст України”, нагороджений орденом “За заслуги ІІІ ступеня”;

2. Номінація “Громадський діяч” – БУДНИК Михайло Михайлович, священнослужитель релігійної громади Української Греко-Католицької Церкви с. Голдашівки Бершадського району, був військовим капеланом у зоні АТО і Київському госпіталі Збройних Сил України;

3. Номінація “Депутат” –  ІВАЩУК Антоніна Янківна, депутат Вінницької міської ради 5, 6 скликання, начальник відділу оперативного реагування “Цілодобова варта” Вінницької міської ради;

4. Номінація “Державний службовець”– МИРОНОВ Олександр Павлович, завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Теплицької РДА, керівник районного спортивно-туристичного клубу “Оріон”, ініціатор і керівник волонтерського проекту “Зробимо у дитячому садочку казку”, що був визнаний у 2014 році на всеукраїнському конкурсі “Краща громадська ініціатива України” кращою громадською ініціативою у сфері волонтерства;  

5. Номінація “Діяч культури та мистецтва” – СКРИПНИК-КАГАДІЙ Алла Дмитрівна, заступник директора Вінницького училища культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича, нагороджена нагрудним знаком “Відмінник освіти України”, Почесною відзнакою Міністерства культури і туризму України “За досягнення в розвитку культури та мистецтва”;

6. Номінація “Діяч науки” – МЕСЮРА Володимир Іванович, професор кафедри комп’ютерних наук Вінницького національного технічного університету, голова ГО “Федерація програмування” та Президент Всеукраїнського благодійного фонду “Асоціація підтримки та розвитку інформаційних технологій”;

7. Номінація “Жінка” – БЕРЕЖНА Валентина Миколаївна, мати-вихователька дитячого будинку сімейного типу Бережних у смт Теплик, в якому виховується 5 дітей;

8. Номінація “Журналіст” – САВЧЕНКО Анатолій Костянтинович, редактор районної газети “Тростянецькі вісті”, здійснив 20 поїздок у зону АТО як журналіст і волонтер, член Національної Спілки журналістів України, лауреат обласних премій “Золоте перо”, у 2015 році переможець творчого конкурсу у номінації “Журналіст року”, нагороджений відзнакою Секретаріату НСЖУ;

9. Номінація “Митець” – ФЕДУН Віктор Петрович, керівник народного естрадно-симфонічного оркестру “Експромт” Калинівської дитячої музичної школи;

10. Номінація „Посадова особа місцевого самоврядування ”– КОРОЛЬЧУК Ігор Євгенович, заступник Вінницького міського голови;

11. Номінація “ Працівник освіти” – МАМЧУР Євгенія Іванівна, вчителька біології Погребищенської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів, лауреат всеукраїнських конкурсів в номінації “Біологія”;

12. Номінація “Працівник охорони здоров’я” – АНДРІЄВСЬКА Надія Марківна, головний лікар Вінницького обласного спеціалізованого будинку дитини з ураженням ЦНС та порушеннями психіки;

13. Номінація „Працівник сільського господарства”– СЕНЧУК Микола Олексійович, директор СТОВ “Україна” с. Тягун Іллінецького району, заслужений працівник сільського господарства України, депутат Іллінецької районної ради 4-х скликань;

14. Номінація “Працівник соціального захисту” – УШАКОВА Галина Миколаївна, директор центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями с. Гнатків Томашпільського району;

15. Номінація “Працівник сфери обслуговування” – ВИХРИСТЮК Олена Іванівна, генеральний директор торговельної марки “Україночка”;

16. Номінація “Підприємець” – ЯВОРСЬКА Людмила Миколаївна, директор ТОВ “Ковінько-Ковбаси”, депутат Вінницької районної ради 6 скликання;

17. Номінація “Промисловець” – КРИЖАНІВСЬКИЙ Олександр Іванович, технічний директор ПАТ “ПлазмаТек”, депутат Піщанської районної ради 6 скликання;

18. Номінація “Сільський, селищний голова” – СВИНАРЧУК Віктор Васильович, Йосипівський сільський голова Козятинського району, служив у зоні АТО та був поранений;

19. Номінація „Сільськогосподарський товаровиробник приватного сектора” – КОТОЩУК Валентин Олексійович, голова приватного підприємства “Котощук” с. Голодьки Хмільницького району;

20. Номінація “Спортсмен” – ДЕНИСЮК Олексій Ярославович, переможець та бронзовий призер Кубку світу зі стрільби кульової (ІРС) серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, кандидат у майстри спорту з кульової стрільби, виборов ліцензію на Паралімпійські ігри 2016 року у Ріо-де-Жанейро;

21. Номінація “Юний митець” – ШИКИРИНСЬКА Анастасія Іллівна, учениця Вінницької дитячої школи №2, виконавиця музичних творів, лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів – фестивалів дитячої творчості, молодих піаністів, юних виконавців, у 2013 році перемогла у номінації “Найбільш творча дитина” і увійшла до десятки Диво-дітей України;

22. Номінація “Юний спортсмен” – НЕГАР Тарас Борисович, учень 11 класу Піщанської спеціальної школи-інтернату, кандидат в майстри спорту з бадмінтону, чемпіон Вінницької області з бадмінтону, призер чемпіонату України з бадмінтону серед спортсменів з проблемами слуху, член національної збірної України з бадмінтону серед спортсменів з проблемами слуху. 

Автор: i-vin.info
Коментарів 0

Читайте також:

24 Вересня
В обласному конкурсі «Людина року» Вінниччини стало 40 номінацій
24 Вересня
За два місяці в облраді мають визначити, хто стане «Людиною року - 2017» Вінниччини
24 Вересня
У номінації «Діяч науки» на конкурс «Людина року» не подали жодної кандидатури
24 Вересня
Вінницька ОДА на порозі кадрових змін
24 Вересня
Вінницька облрада виділила 99 млн грн на охорону здоров’я області
24 Вересня
У четвер Вінницька облрада проведе дистанційну сесію

Всі новини

11:50
Чтв
Відзавтра на три ночі перекриють рух транспорту на вінницькій вулиці
10:48
Чтв
Понад сто людей захворіло на коронавірус за добу на Вінниччині
09:30
Чтв
Особливим вмінням українок вважалося зібрати гарно полотно під комір сорочки (ФОТО)
20:20
Срд
Сільська молодь може дізнатися про кращі практики країн ЄС
19:30
Срд
У Вінницькій ОДА витрачали робочий час на непотрібні звіти
18:40
Срд
Унікальні «Джазові сніданки» повертаються у новому форматі
17:55
Срд
«Кинули людину в багажник і поїхали» - патрульні затримали групу нетверезих вінничан
15:15
Срд
Вінницькі студенти змайстрували робота - «термометра»
13:45
Срд
Побили та відібрали iPhone і 600 гривень: двоє студентів постраждали біля вокзалу у Вінниці
12:00
Срд
На Вінниччині за останню добу лікарі виявили два летальних випадки від коронавірусу
10:30
Срд
Музиканти з Вінниці можуть безкоштовно користуватися професійною студією звукозапису
09:00
Срд
Українки зазвичай одягали дві запаски
19:00
Вт
JAZZFEST’у бути! – невдовзі розпочнеться міжнародний фестиваль у Вінниці
18:26
Вт
На Старому місті незабаром з'явиться велосмуга
16:40
Вт
У Гнівані до Дня міста відкрили Тиждень сталої енергії
15:15
Вт
«ДНК успіху»: вінницький підприємець Михайло Ганчук розповідає про ключові принципи бізнесу
14:07
Вт
Ситуація стабільна: за добу 55 нових випадків COVID-19 на Вінниччині
12:47
Вт
Сьогодні пішов з життя відомий вінничанин Олександр Сухомовський
11:17
Вт
Вінничани «спробували на смак» енергонезалежність

Будьте першими
в курсі останніх новин з
Інформаційною Вінниччиною

підпишіться на наші новини через соцмережі

Дякую, я вже підписаний на "Інформаційну Вінниччину"