У міжнародному дитячому шаховому турнірі школяр з Вінниці посів ІІІ місце
  • У міжнародному дитячому шаховому турнірі школяр з Вінниці посів ІІІ місце
08 Липня
16:13

Змагання мало статус рекордного.

Протягом 3-7 липня у Вінниці тривав І міжнародний дитячий шаховий фестиваль «Золота молодь». Турнір відзначився тим, що встановив національний рекорд України в номінації «Наймасовіший міжнародний дитячий турнір з шахів». Його зробили  648 учасників із восьми країн світу.

У загальному підсумку змагання в наймолодшій групі (до 6 років) чемпіоном став киянин Михайло Неживенко. Його суперниками були 37 учасників.

У категорії до 8 років грали 141 спортсмен. У підсумку першість утримав чемпіон Києва Кирило Нєжинцев. Вінничанин Микола Бубело відстав на очко та здобув бронзову нагороду.

– Я задоволений своїм виступом. Хоча, зрозуміло, прагнув стати чемпіоном. Шахи – це інтелектуальна гра, яка мені дуже до вподоби. Люблю перемагати за рахунок власного розуму, – прокоментував Микола Бубело.

У групі до 10 років грали найбільше учасників – 181. Тут лідерство утримав чинний чемпіон України Артем Дячук (Дніпро).

В категорії до 12 років лідером став чемпіон України Михайло Тобак (Одеська область). Він суперничав зі 177 спортсменами.

У найстаршій групі (до 14 років) найкращий коефіцієнт був у киянина Олександра Вакуленка. Тут за медалі боролися 112 учасників.

Призовий фонд турніру склав понад пів мільйона гривень. Наступного року організатори планують збільшити призовий фонд та залучити до турніру 800-1000 учасників.

ш (2)

Нагадаємо, команда стронгменів Вінниці посіла перше місце у профільному чемпіонаті.

Автор: i-vin.info