У Вінниці Анатолій Гриценко заявив про об’єднання політичних сил до виборів
  • У Вінниці Анатолій Гриценко заявив про об’єднання політичних сил до виборів
10 Травня
17:23

Партія «Громадянська позиція» та політична сила «Альтернатива» висунили свого кандидата на президентські вибори.       

Політична сила «Альтернатива» та партія «Громадянська позиція» офіційно заявили про своє об’єднання. Таким чином виникла нова демократична опозиція, яка висуває на президентські вибори-2019 єдиного кандидата Анатолія Гриценка.

Про це сьогодні, 10 травня, у Вінниці під час прес-конференції заявили лідер «Альтернативи» Єгор Фірсов та сам очільник «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко.

-Політична сила «Альтернатива» вирішила підтримати на президентських виборах кандидатуру єдиного кандидата Анатолія Гриценка. «Альтернатива» стає частиною «Громадянської позиції» і разом піде на наступні парламентські вибори, - сказав Єгор Фірсов.

Спікери пояснили, на сьогодні в Україні в країні існує необхідність широкого об'єднання всіх здорових опозиційних сил. За їх словами, нова опозиція зможе створити єдину дієздатну політичну силу і претендувати на владу. В іншому випадку кожна партія висуне свого кандидата, кожен піде на вибори поодинці та програє. Перемогу ж отримають старі корупційні клани, а існуюча нереформована система збережеться.

- П’ятий рік після Революції Гідності, ми всі побачили, що очільники держави поставили свої власні інтереси вище інтересів країни. Вони скільки завгодно можуть розповідати про 144 реформи і таке інше, але суспільство і економіку не обдуриш. Ми всі бачимо реальний стан речей, - зауважив Є.Фірсов.

Очільник «Альтернативи» також наголосив, що через 11 місяців кожен українець може змінити ситуацію, яка склалася в країні, обравши достойного Президента України. Таким кандидатом, на думку «Альтернативи» та «Громадянської позиції», є Анатолій Гриценко.

-Це людина, яку можна побачити тут на вулицях, без охорони. Це людина, яка не має якихось маєтків, офшорів в будь-яких інших країнах. Це людина, яка займала державні пости, і його не можна звинуватити в тому, що він щось вкрав, або в корупції. Це порядність, патріотичність і професійність, - пояснив Єгор Фірсов.

Після Фірсова слово взяв сам Анатолій Гриценко. Він розповів журналістам чому вирішив піти балотуватися на вибори, які проблеми зараз існують в країні та як покроково їх вирішити.

«Громадянська позиція» та вибори 

Анатолій Гриценко наголосив, що «Громадянська позиція» формує команду не просто для виборів, а для того, щоб об’єднати опозиційні сили і реально щось змінити в країні. Наразі тривають переговори про об’єднання з «Самопоміччю», «Народним контролем», «Європейською партією», «Рухом нових сил», «Демократичним альянсом», «Силою людей» тощо.

- Вже найближчим часом ви побачите приєднання нових політичних сил до нашої команди. Щоб було ясно - це команда, яка об’єднається на основі спільного розуміння проблем країни і відповідальності вирішувати їх у дуже складних умовах. Відверто скажу, навіть у фізично небезпечних умовах. Це команда, яка формується не для одних виборів. Це і президентські вибори, і парламентські, і місцеві. Ми формуємо її для того, щоб потім ефективно працювати на всіх рівнях, - сказав А.Гриценко.

Фінансування передвиборчої кампанії

Анатолій Гриценко підкреслив, що його передвиборчу кампанію не фінансуватимуть олігархи. Також всі витрати будуть публічно доступні.

-Під час минулої президентської кампанії на моєму сайті був доступний звіт про всі витрати та надходження в передвиборчій кампанії. Рух «Чесно» підтвердить, що кампанію не фінансував жоден олігарх. Цього разу буде так само, - зазначив А.Гриценко.

Довіра населення

Політик також наголосив, що він вдячний за довіру населення. Адже за різними даними ім’я Анатолія Гриценка займає перше-друге в рейтингу кандидатів на пост Президента. Це дає очільнику «Громадянської позиції» реальний шанс на перемогу.

-За даними всіх опитувань в другому турі, якби вибори були зараз, то я перемагаю всіх і нинішнього Президента, і всіх потенційних кандидатів. Це мотивує для подальшої роботи. А яким буде другий тур ми з вами побачимо, - сказав А.Гриценко.

Нові обличчя в політиці

Анатолій Гриценко наголосив, що зараз у суспільстві є запит на нові обличчя в політиці, адже країна втомилася від теперішньої владної верхівки. Проте важливо, аби ці обличчя були дієвими та ставили інтереси країни вище своїх власних.

-Подивіться на нинішній парламент. Там теж багато нових обличь. Березенко ж теж нове обличчя, правда ж? І Кононенко – нове обличчя, його раніше не було. І Дмитро Вовк, голова комісії, яка визначає тарифи. І Порошенко. Багато нових обличь. Але деяких бачити не хочеться, - сказав політик.

Боротьба з корупцію

У разі перемоги на виборах «Громадянська позиція» та Анатолій Гриценко зроблять основний акцент на боротьбі з політичною корупцію.

-Депутат, урядовець, будь-хто, хто вийшов за межі закону, якого спіймали на корупції відповідатиме негайно. Сподіваюся ще цей парламент прийме рішення, якщо ні, то наступний точно прийме, - про створення Антикорупційного суду. Цей суд не буде розглядати другорядні справи, він буде розглядати справи стосовно вищих посадових осіб. Швидко, а не місяцями і роками, - наголосив очільник «Громадянської позиції».

Законопроекти про імпічмент Президента та знання депутатської недоторканості

Першим ділом на посаді Президента України Анатолій Гриценко має намір ініціювати законопроекти, які б чітко описували процедуру імпічменту Президента, процедуру відкликання депутата за порушення закону та зняття депутатської недоторканості.

-Президенти тримаються за крісла, я за нього не тримаюся. Щоб Президент не залежно від прізвища розумів, що його можуть відсторонити від посади. І тоді, повірте, пройде скасування депутатської недоторканності. Далі має бути законопроект і проста процедура по відкликанню депутата, який порушує Конституцію. Депутат, який голосує за інших, або не працює, який не ходить на пленарні засідання, не ходить на засідання комісій також має бути відкликаний, - сказав А.Гриценко.

Армія

Анатолій Гриценко зауважив, що строкову службу в Україні потрібно скасувати, натомість залишити професійну контракту армію та створити військовий резерв постійної готовності.

-Резерв постійної готовності – це 15-20 тисяч осіб. Які так само служили в армії, які підписали контракт, які кожного року проходять військову перепідготовку і, які готові в будь-який час захистити територіальну цілісність нашої держави, - пояснив А.Гриценко.

Також політик додав, Силами територіальної оброни має опікуватися Міністерство оборони України, аби мати змогу в повній мірі захистити країну від іноземного вторгнення. 

Вирішення військового конфлікту

Також Анатолій Гриценко поділився, що він вже шукає шлях для налагодження миру на Донбасі.

-Є не лише офіційний шлях пошуку миру на Донбасі. Є ще не офіційний. В якому я беру участь. При тому, що в мене немає ніяких посад, нічого такого. Але йде пошук, тому що Мінські угоди не працюють. В цьому пошуку задіяні чотири сторони: Україна, Росія, її притомна частина, Європа, насамперед Франція та Німеччина, та Америка. Я не можу назвати учасників цієї групи, з етичних міркувань. Але протягом кількох закритих засідань вже напрацьований пакет мирного рішення. Цей пакет передбачає активну роль ООН. Він передбачає рішення, яке буде стійким і надіним для України, - розповів політик.

Зі слів очільника «Громадянської позиції», згідно цього пакету домовленостей, Україна має бути повернута в межі кордонів станом на лютий 2014 року, тобто разом з Кримом.

 

Насамкінець Анатолій Гриценко наголосив, що представники «Громадянської позиції» є у всіх регіонах, але набір до лав політичної сили триває.

-Ми запрошуємо політичні сили, окремих людей, які мають повагу і шану в суспільстві, приєднуватися до нас, - запросив А.Гриценко.

Автор: i-vin.info
Коментарів 0

Читайте також:

26 Травня
У Вінниці Гриценко розкритикував кадрову політику Порошенка і дав антикорупційного «рецепта»
26 Травня
На Вінниччині під час купання втопилася дитина
26 Травня
«Укрзалізниця» запускає потяг Прикарпаття-Кременчук, який курсуватиме через Вінницю
26 Травня
«Літературний безвіз», квести та музика, - відома програма фесту «Острів Європа»
26 Травня
Вінничани вітаємо, – маєте подовжений вікенд!
26 Травня
У Вінниці продають рандеву з відомими містянами, щоб допомогти 3-річному Микиті

Всі новини

13:25
Сб
На Вінниччині під час купання втопилася дитина
11:02
Сб
«Укрзалізниця» запускає потяг Прикарпаття-Кременчук, який курсуватиме через Вінницю
09:18
Сб
«Літературний безвіз», квести та музика, - відома програма фесту «Острів Європа»
08:00
Сб
Вінничани вітаємо, – маєте подовжений вікенд!
19:54
Птн
У Вінниці продають рандеву з відомими містянами, щоб допомогти 3-річному Микиті
18:20
Птн
Козятин будує сміттєсортувальну станцію
17:28
Птн
Коровій пообіцяв школярам Сосонки нову школу 1 вересня
16:40
Птн
За заробітках у столиці пропав 25-річний вінничанин (ФОТО)
15:58
Птн
Поховали 23-річного Богдана з Вінниччини, який загинув на Донбасі (ФОТО)
15:10
Птн
Вундеркінд з Вінниччини відмовився від перспективної кар’єри в Google (ФОТО)
14:06
Птн
На трасі коло Вінниці розбилися чоловік і жінка (ВІДЕО)
13:32
Птн
У селі на Вінниччині п’яний водій влетів в електроопору (ФОТО)
12:44
Птн
На Вінниччині 14 абітурієнтів намагалися списати тести ЗНО з української мови
12:00
Птн
Черги за букетами, транспортні затори і танцювальні лінійки, - останній дзвоник у Вінниці (ФОТОРЕПОРТАЖ)
11:18
Птн
Вінниця готується підвищити проїзд у маршрутках
10:16
Птн
У Вінницькому районі чоловік необачно користувався зваркою, - згоріла машина
09:09
Птн
Наркомамця, - у Вінниці жінка доправляла наркотики в дитячому візку (ФОТО)
08:30
Птн
У Вінниці зареєстрували семеро дітей, що зазнали сімейного насилля
07:00
Птн
Сьогодні у світі - День зниклих дітей…

Будьте першими
в курсі останніх новин з
Інформаційною Вінниччиною

підпишіться на наші новини через соцмережі

Дякую, я вже підписаний на "Інформаційну Вінниччину"