• У Вінниці оголосили переможців Обласних спортивних ігор серед команд сільських та селищних ОТГ
27 Серпня
19:00

У змаганнях брали участь дванадцять команд.

Протягом 24-25 серпня на базі дитячо-юнацької спортивно-оздоровчої бази «Колос» проходили Обласні спортивні ігри 2019 року. У змаганнях брали участь команди з дванадцяти сільських та селищних ОТГ, а це понад 140 учасників.

Це вже другі Обласні спортивні ігри, які організовує ВТО ВФСТ «Колос» за сприяння Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницької обласної Ради.

69205419_721508241610819_5995575896252088320_n

Протягом двох днів команди змагалися у шести видах спорту: футзалі, волейболі, гирьовому спорті, настільному тенесі, шашках та шахматах.

На закритті Обласних спортивних ігор 2019 року підбили підсумки та оголосили переможців.

69148596_721508511610792_8728725815925145600_n

У змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків третє місце здобув Шпаковатий Олег з Северинівської сільської ОТГ, друге – Паянок Михайло з Мурафської сільської ОТГ, а переможцем став Муль Володимир з Сутисківської селищної ОТГ.

В настільному тенісі серед жінок третє і друге місця зайняли Яцюк Ірина з Глуховецької селищної ОТГ та Страхарчук Світлана з Северинівської сільської ОТГ. Козліцька Марина з Мурафської сільської ОТГ – на першому місці.

IMG_2184

У шашках третє місце здобула Шустова Наталія з Глуховецької селищної ОТГ, друге місце у Бойко Ольги з Дашівської сільської ОТГ, а перше – у Берещук Алли з Северинівської сільської ОТГ.

Змагання з шахів завершились наступним чином: третє і друге місця у Лукомського Миколи з Глуховецької селищної ОТГ та Сень Дмитра зі Студенянської ОТГ, перше місце зайняв Мацько Сергій з Северинівської ОТГ.

У гирьовому спорті в категорії до 80 кг третє місце здобув Левандовський Сергій з Глуховської ОТГ, друге – Гуменюк Денис з Сокирянської ОТГ, перше – Слободян Григорій з Томашпільської ОТГ.

IMG_2335

В категорії понад 80 кг найкращим з гирьовиків став - Марфін Василь з Северинівської ОТГ. На другому місці Кифенко Олександр з Дашівської ОТГ та третє місце у Варгатюка Анатолія з Мурафської ОТГ.

У загальнокомандному заліку місця розподілились таким чином: у настільному тенісі третє місце виборола команда Северинівської сільської ОТГ, друге – Сутисківської селищної ОТГ, а перше – Мурафської сільської ОТГ.

У змаганнях з волейболу третє і друге місця зайняли команди Мурафської та Томашпільської ОТГ, перше виборола Краснопільська сільська ОТГ.

IMG_3069

Команда Глуховецької селищної ОТГ у змаганнях з футзалу здобула третє місце, Сутисківська та Северинівська ОТГ – друге та перше місця відповідно.

Загальнокомандні місця розподілились наступним чином: третє у Томашпільської селищної ОТГ, друге – у Глуховецької селищної ОТГ. І переможцем Обласних спортивних ігор 2019 року стала Северинівська сільська ОТГ.

Житель с. Северинівка Григорій Берещук – представник команди-переможця, яка здобуває перше місце вже другий рік підряд. «Наша територіальна громада надзвичайно вдячна ВТО ВФСТ «Колос», яка проводить такі змагання і підтримує розвиток спорту в області, – висловився він. – Я вчитель фізкультури місцевої школи, і мені надзвичайно приємно, що 80% спортсменів нашої команди – мої вихованці. Цього року ми одразу їхали з наміром перемогти – бо село у нас доволі-таки спортивне. Ми налаштовані повторити свій успіх і показати достойний результат на всеукраїнських змаганнях».

IMG_3370

Команда-переможець представлятиме нашу область на всеукраїнських змаганнях 19-22 вересня в смт Ворохта Івано-Франківської області.

Нагадаємо, як пройшов перший день змагань можна прочитати тут.

Автор: i-vin