Перший блок обласних сільських спортивних ігор Вінниччини 2019 року серед команд сільських та селищних громад відбувся 31 серпня в СК «Колос».

250 учасників змагалися в армспорті, гирьовому спорті, шашках, настільному тенісі та легкоатлетичному кросі.

З вітальним словом до спортсменів звернулися голова ВТО ВФСТ «Колос» Сергій Татусяк та його заступник Вадим Мохник.

69328066_724710527957257_4396569884167766016_n

Розподіл місць у змаганнях з армспорту наступний: І місце у ваговій категорії до 60 кг – Серьогіна Світлана (Чечелівська територіальна громада), у ваговій категорії 70 кг – Бакун Марина (Височанська територіальна громада), у ваговій категорії 70+ кг – Дяченко Оксана (Війжівська територіальна громада).

В армспорті серед чоловіків переможцями стали: у категорії 70 кг – Варвальський Андрій (Сестринівська територіальна громада), у категорії 80 кг – Поворознюк Артур (Браїлівська територіальна громада), у категорії 90 кг – Поліщук Роман (Лісничанська територіальна громада), у категорії 90+ кг – Козаченко Анатолій (Пляховецька територіальна громада).

В загальнокомандному заліку з армспорту Козятинський район зайняв І місце, ІІ і ІІІ місця –  у Бершадського та Гайсинського районів.

69819122_724710834623893_4173590944689422336_n

У гирьовому спорті розподіл місць наступний: у ваговій категорії 63 кг І місце – Мороз Дмитро (Браїлівська територіальна громада), у ваговій категорії 68 кг – Магдебура Роман (Леонасачківська територіальна громада), у ваговій категорії 73 кг – Поворознюк Василь (Павлівська територіальна громада), у ваговій категорії 78 кг – Бабин Віталій (Липівська територіальна громада), у ваговій категорії 85 кг – Вітов Олександр (Павлівська територіальна громада), у ваговій категорії 95 кг – Гаврищук Микола (Браїлівська територіальна громада), у ваговій категорії 95+ кг – Івасюк Богдан (Височанська територіальна громада).

В загальнокомандному заліку з гирьового спорту І місце посіла команда Крижопільського району, ІІ місце – Томашпільський район, ІІІ місце – Немирівський район.

69948764_724710887957221_7035207102872158208_n

Змагання з легкоатлетичного кросу на 2 км серед чоловіків завершились наступним чином: у віковій категорії +35 років І місце посів Чубатюк Андрій (Березівська територіальна громада), віковій категорії 35 років – Підручний Вадим (Пляховецька територіальна громада).

Серед жінок на дистанції 1 км та віковій категорії +35 років І місце виборола Макарчук Ольга (Флоринецька територіальна громада), у віковій категорії 35 років – Коломієць Христина (Пляховецька територіальна громада).

В загальнокомандному заліку з легкоатлетичного кросу І місце виборола команда Козятинського району, ІІ і ІІІ місця у Бершадського та  Вінницького районів.

69670416_724710557957254_4700617576898625536_n

Кузнець Олена (Сестринівська територіальна громада) посіла І місце в настільному тенесі серед жінок. Серед чоловіків І місце у Поберій Івана (Сестринівська територіальна громада).

В загальнокомандному заліку з настільного тенісу І місце виборола команда Козятинського району, ІІ місце посіла комада Крижопільського району, а ІІІ місце – Тиврівського.

70356943_724710771290566_425260882528829440_n

У змаганнях з шашок серед жінок перемогу одержала Слушна Оксана (Браїлівська територіальна громада). Серед чоловіків І місце виборов Павловський Володимир (Комарівська територіальна громада).

В загальнокомандному заліку з шашок І місце посіла команда Жмеринського району, ІІ місце у команди Крижопільський райоу, а ІІІ – Томашпільського району.

Юрій та Тетяна Леонови – багатодітні батьки, які на змаганнях представляли Тиврівський район. «Незважаючи, що наймолодшій нашій дівчинці усього 6 місяців,  Тетяна сьогодні змагається в армспорті, а я випробовую сили у гирьовому спорті, – розказує чоловік. – Цього року наше село є претендентом на звання «Краще спортивне село району й Вінниччини».

IMG_4787

Обласні спортивні ігри продовжились 7-8 вересня на спортивних майданчиках ДЮСОБ «Колос».

Спортсмени змагалися у трьох видах спорту: волейболі серед жінок та чоловіків, малому футболі та у змаганнях з перетягування канату.

У змаганнях з малого футболу перемогла команда Козятинського району, ІІ  і ІІІ місця у команд Тиврівського і Крижопільського районів.

У змаганнях з перетягування канату команда Жмеринського району зайняла І місце, Козятинського та Могилів-Подільського – ІІ і ІІІ місця відповідно.

У волейболі серед чоловіків І місце виборола команда Вінницького району, ІІ місце у Жмеринського району, ІІІ – у Тульчинського.

IMG_6324

Команда Могилів-Подільську посіла І місце у змаганнях з волейболу серед жінок, команди Вінницького та Жмеринського районів – ІІ і ІІІ місця відповідно.

Оксана Войтович, тренер волейбольної команди Могилів-Подільської ДЮСШ поділилась враженнями від змагань: «Сьогодні важко було: команди підібрались майже рівносильні. Але ми впорались! Дівчатка молодці, спрацювали дружно і без зайвих емоцій».

Переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями та грамотами.