Учасник «МайстерШеф» Ігор Лисак у день народження ночував у знімальному павільйоні (ІНТЕРВ'Ю)
  • Учасник «МайстерШеф» Ігор Лисак у день народження ночував у знімальному павільйоні (ІНТЕРВ'Ю)
28 Листопада
09:20

Вінничанин Ігор Лисак став учасником найпопулярнішого в Україні кулінарного шоу «МайстерШеф». Він розповів «Інформаційній Вінниччині» про секрети зйомок, поради від суддів, про побут учасників та багато інших цікавинок із закулісся телебачення і власного життя. 

Ігор Лисак з дитинства мріяв пов’язати своє життя з кулінарією. Для здійснення своєї мрії пішов навчатися на кухаря до кулінарного коледжу, проте навчання дало йому небагато…

- Так вчився, я тебе прошу, - якщо я борщ зварив би, то слава богу. В нашій групі ніхто не міг деруни підсмажити, - пригадує нині визнаний кулінар.

Ігор каже, що любов до куховаріння прийшла йому разом з любов’ю до маминих кулінарних шедеврів.

- Мама вложила все в мене, щоб я розвивався. Вона навчила мене готувати той курячий рулет, з яким я пройшов на кастингу. Ну і батя - він у мене колишній військовий - поставив ультиматум: або механік, або повар - іншого не дано.

Отож, оскільки знання та досвід не вдалося здобути в навчальному закладі, Ігор вирішив піти на проект.

- Я вчився на повара, хотів працювати поваром, але досвіду робити не мав. Знаєш, як в газеті: «Потрібна дівчина 18-ти років, з вищою освітою, досвід роботи п’ять років». Де ти його візьмеш, якщо тобі 18 років?! Те саме і я. Я коли зрозумів, що досвіду в мене немає, вирішив попробувати піти на проект.

На проекті за приготований за маминим рецептом курячий рулет вінничанин отримав перший в 5-му сезоні «МайстерШефа» білий фартух, тобто першим почув заповітне «так» від суддів. Коли хлопець це зрозумів, йому не сила було стримувати емоцій.

- Я чесно, навіть, крапаль сльози пустив. Спочатку воно не вірилось, тому що я спочатку дивився, був глядачем, а тут став учасником!

8InmQOZXB-M

Кулінар розповів, що перед тим як перейти до конкурсів та зйомок, всі учасники пройшли медогляд та майстер-класи, щоб навчитися користуватись кулінарним приладдям, якого на звичайній кухні не зустрінеш.

- Всі думають, що це так швидко, проте ні. Ти заїжджаєш на «МайстерШеф», потім у всіх учасників медогляд, адже ми працюємо з їжею. А потім, звичайно ж, проводили майстер-класи. Тому що там такі машини з кучаю кнопок, ми взагалі не розуміли, як цим всім користуватись. Там такі машини по 20 штук! За такі гроші вона повинна не тільки жарити і парити, а ще й казати тобі ласкаві речі :). 

ef42f452f99456764c29938a1f8f1b8f

Перед днем народженням Ігоря обрали в 20-ку найкращих кулінарів-аматорів України. Проте поїхати та відсвяткувати свято вдома, з рідними, не вийшло, потрібно було лишитися на зйомки. Тому 21-річчя хлопець відсвяткував на знімальному майданчику.

- Коли з 50-ти чоловік мене обрали без додаткових конкурсів в 20-ку, я думав, що після цього можна їхати додому. Але сказали, що я маю лишитися і стояти на балконі, коли інші будуть готувати, щоб потрапити в 20-ку. Я кажу: «В мене ж День Народження!», але нікого це не цікавило. А я з собою не взяв грошей, квартиру не зняв. Довелось ночувати в павільйоні для зйомок. Я собі каву заварив бутерброд з маслом зробив – так день народження і відмітив. Але Ектор зрозумів, що я в печалі, бо в мене свято. Він мені каже: «В тебе ж день народження, ми не можемо про тебе забути» та подарував шефський ковпак з логотипом «МайстерШеф», - радо згадує хлопець.

7anNK85_8qs

Коли 20-ку було обрано та розпочалися зйомки, учасники жили вже не на знімальному майданчику, а в табірному комплексі.

- Іноді ми жили в жахливих умовах, іноді нормально. Але це неважливо, адже весь час проводиш на зйомках, до своєї кімнати приходиш просто переночувати.

Окрім сну, в перервах між зйомками учасники дозволяли собі розслабитись за допомогою алкоголю.

- Чотири дні зйомки, один день вихідний – такий у нас був графік. І бувало, щоб розслабитись в свій вихідний, учасники дозволяли собі алкоголь. Це в мене викликало певне нерозуміння. Ми з Денискою не бухали (Денис - сусід по кімнаті - авт.).

nI7D8RD5vvw

Цікаво те, що на майданчику на камеру учасники готували страви високої кухні, а самі їли звичайні домашні страви.

- Домашня кухня: перше, друге. Їли картоплю, гречку, олівє... Все звичайне, домашнє. Без всяких понтів.

Невід’ємною частиною підготовки до ефіру було гримування учасників. Зі слів Ігоря цей процес займав немало часу.

- Як Тутанхамона гримували :). До і після ти себе не впізнаєш. Нас гримували годин по пять – це всіх 20 чоловік. Тому що дуже багато дівчат і їхні зачіски - ці стоячі антени -займали дуже багато часу.

Хоча учасники мали професійний грим, проте одяг на зйомки одягали свій. Щоб виглядати в кадрі на всі сто їм доводилось прати його вночі руками.

-Там, де ми жили, була пральня, але коли ми приїжджали зі зйомок вона була вже зачинена. Тому ми брали тазік і прали свій одяг руками.

Та побут Ігоря не лякав, більше страшили інтерв’ю та коментарі про те, що відбувається у кадрі. 

- Інтерв’ю – це, напевно, найскладніша тема була. В нас було три журналісти, за якими нас розприділяли. Кожному приблизно по пять чоловік. Кожен заходить і по годині, по півтори сидить там гундосить. Реально в 9 вечора ми закінчили зйомки, а потім годин пять інтервю. Я завжди останній був. Напився кави і як зомбі пішов до журналіста.

Під час інтерв’ю, крім обговорення конкурсів, учасники обговорювали один одного. Вінничанин намагався нічого поганого ні про кого не говорити та старався однаково добре спілкуватися з усіма.

- Я зі всіма спілкувався. З знав, як кожен до мене ставиться, мені було паралельно. Я знав, хто мене любить, а хто не любить, але ніхто мені не говорив цього в очі. Зрозуміло, це ж конкурс, це - гра!

j_3KD9WH8mI

Напевно, тому, що Ігор розділяв шоу і дружні стосунки, він досі спілкується з багатьма учасниками, а особливо зі своїм сусідом по кімнаті Денисом Елінчаком.

- З Наташкою Лєвінзон, з Ромкою Полікарповим, з Карінкою Ільченко, з Женьою Клопетенко… З ким ще? Я спілкуюсь з усіма! Просто у всіх роботи, всі зайняті і не всі на лайфі сидять. На лайфі, реально, тільки Дениска сидить, тому з ним я спілкуюсь по телефону, а з іншими ми в контакті переписуємось.

HCKp0EkRuXw

oMyh816Ht6s

jAf6HO5zHoQ

AP9gAZG95kI

Кулінарне шоу «Майстер шеф» славиться своїми оригінальними та складними конкурсами. Найулюбленішим конкурсом для Ігоря Лисака став конкурс з ножем. Завдання полягало у тому, що до всіх учасників прикували наручниками якийсь кухонний  предмет, у Ігоря – це був ніж. Складність полягає в тому, що крім ножа у нього нічого не було, а інших учасників є тільки якийсь інший кухонний предмет. Ніж виявився потрібним всім учасникам і не один раз, тому вінничанин по максимуму намагався допомогти всім.

- Це відчуття, коли ти підіймаєш коробку і розумієш, що перед тобою цей залізний, довгий предмет, яким ще й можна порізатись, - не передати. Я, якщо чесно, не здивувався, я зрозумів, що на таке завжди везе. 

NF8A72531

В цьому конкурсі Ігор допоміг всім, окрім себе. На жаль, свою страву він не встиг зробити до пуття, тому ледь не отримав чорного фартуха. Але за відданість своїм колегам та бажання допомогти, Ектор сказав Ігорю, що хотів би мати на своїй кухні такого помічника, як він.

- Я вже був готовий все кинути і йти до нього! Але поки що конкретних пропозицій не поступало :), - жартівливо поскаржився вінничанин.

vlcsnap-2015-10-28-15h33m42s224

Ігор наголошує, що попри те, що судді іноді хвалили учасників, фаворитів у них не було.

- Вони нікого не виділяли і правильно робили. Тому що, якби, наприклад, за мене вболівали судді, я б, можливо, розслабився і ще раніше пішов би з проекту.

Проте не на камеру Ектор Хіменес-Браво, Тетяна Литвинова та Микола Тищенко постійно підтримували учасників та давали їм поради.

- Вони говорили якісь такі слова, які не вставляли в сюжет. І це добре, адже вони говорили саме тобі ці слова, і ти ці слова брав собі до уваги. І ти вже думав про те, куди потрібно рухатись. Ектор показав, як потрібно розуміти кулінарію, Тетяна розповідала, на що потрібно звертати увагу, Микола наголошував, що презентація - це дуже важливо в наш час. Кожен з них давав щось своє. Не можна сказати, що Ектор там щось розповідав, а Тетяна з Миколою виходили на перекур. Кожен з них постійно нам щось розповідав та допомагав.

Побутує думка, що учасники готують страви не по-справжньому, нібито поза кадром професіонал розказує, що та як потрібно робити. Але Ігор запевняє, що він яскравий приклад того, що гра була чесною.

- Якщо б нам підказували, я б не був так часто в чорному фартухові. Ні, я не  думаю, що хтось комусь підказував, тому що це було б видно. Коли людині підказують, вона себе впевненіше почуває, в неї немає емоцій.

1DhtCiaPC_E

Хлопець запевняє, що чорний фартух для нього був не вирок, а реальна можливість проявити себе.

- До чорних фартухів я відносився дуже добре, я їх любив. Тому що ти в чорному фартухові, ти можеш проявити себе, показати, чого ти коштуєш. Адже дуже мало було індивідуальних конкурсів. Можна було показати, що ти вмієш готувати.

9LTrT3QXAl8

Проте одного разу Ігор все ж не впорався з конкурсом, який підготували для учасників у чорних фартухах. Тож, коли хлопець йшов з проекту, він не стримував сліз, так само як і всі учасники.

- Я не хотів йти, тому емоції мене пересилили. Спочатку було важко зрозуміти, що ти не в зоні цього проекту, а потім - нормально. Подумав: «Які там ще є проекти? Танцюють всі?..» :)

vlcsnap-2015-10-28-18h27m11s124

vlcsnap-2015-10-28-18h27m26s13-e1446120278653

Зараз Ігор намагається реалізувати себе в кулінарії, тому працює кухарем в одному із закладів Вінниці.

- Я зараз працюю поваром, я б міг піти фейсом світити, але я вважаю, що це неправильно. Тому що, якщо просто світити фейсом - про тебе забудуть, потрібно якось розвиватись. Тому я намагаюсь працювати в кулінарії .

Окрім того, енергійний кулінар намагається не залишати в своєму графіку вільного часу.

- Вчу нові рецепти, займаюсь спортом. Я стараюсь бути активним. Багато хто хоче, щоб в нього були прихильники, я теж цього хочу, я не виключення. Проте, щоб це було, треба щось робити, щоб люди хотіли на тебе рівнятись. Ти ж не можеш сказати: «Народ, я сьогодні весь день лежав на дивані, я вам подобаюсь?»

А якщо вільний час все ж з’являється, то Ігор присвячує його переписці з шанувальниками, яких в нього немало, адже він один з найпопулярніших учасників на шоу.

- Я, як тваринка, яка вирвалась із зоопарку. В маршрутку заходжу - на мене всі пальцями тикають. Проте мені неважко, я всім відповідаю, у мене там назбиралось 300 повідомлень, я взяв і всім відповів.

puQZRZmAOXw

Разом зі звичайними фанатами у хлопця з’явилось чимало прихильниць - потенційних претенденток на серце молодика. Але хлопець їх розчаровує: його серце зайняте. Ігор запевняє, що його дівчина неревнива, а навіть навпаки - у всьому його підтримує.

- Мала мене підтримує. Ні, вона не ревнує. До кого ревнувати? До людей, які всі різко мене полюбили? Зараз пописали, потім забули.

dJZS9vVMOHo

Тим, хто хоче спробувати свої сили в кулінарному шоу, хлопець радить не боятися, а чітко йти до своєї мети.

- Я раджу не с..ти, а просто йти на проект. І якщо вже ти за щось взявся, то доведи це до кінця. Пять разів програв, шість разів програв - все одно спробуй ще. Чому зі ста людей тільки п’ять досягають найбільших вершин? Тому що вони 55 разів програють, а потім беруть і пробують 56-й.

Насамкінець Ігор Лисак пообіцяв, що він ще потішить своїх шанувальників майстер-класом у Вінниці та буде знімати кулінарний відеоблог.

Автор: i-vin.info
Коментарів 0

Читайте також:

23 Лютого
12-річний вінничанин нагодував картопляними паличками відомих рестораторів країни
23 Лютого
Вінничанка опинилася у вісімці найкращих кондитерів країни (ФОТО)
23 Лютого
Вінничани покажуть себе на МайстерШеф
23 Лютого
Кухарка садочка №72 Вінниці стала кращою у професійному конкурсі (ФОТО)
23 Лютого
Ситно і хмільно буде на чотириденному гастрономічному фестивалі у Вінниці
23 Лютого
Смак на око і смак на язиці, - у музеї Вінниці провели першу гастроекскурсію (ФОТО)

Всі новини

17:32
Сб
Сорок вісім громадських організацій претендують на співфінансування з бюджету
15:21
Сб
У Вінниці господар зарізав наймача квартири, а тіло викинув з вікна
13:48
Сб
Вінничанин приєднався до свого брата в тюрмі, куди носив йому наркотики
12:14
Сб
На Вінниччині чоловік побив та обікрав 82-річну бабусю (ФОТО)
10:59
Сб
КП «Вінницяоблводоканал» замулив земельну ділянку у Бохониках (ФОТО)
09:26
Сб
Вінниця додасть свою сотню дерев до всеукраїнського мільйона
08:00
Сб
Вдалої суботи, вінничани!
18:58
Птн
У районах Вінниччини горіли очерет і трава
17:32
Птн
На Вінниччині водій утретє попався п’яним і вирішив залагодити справу $400 хабара
16:43
Птн
Депутати Вінниччини закликали президента і прем’єра «терміново скасувати ганебну постанову»
16:00
Птн
У зоопарку Вінниці зафільмували романтичного баранця (ВІДЕО)
15:15
Птн
У Вінниці водій звалив вуличний ліхтар (ФОТО)
14:29
Птн
Депутати не погодилися на реорганізацію туберкульозних та інших санаторіїв Вінниччини
13:56
Птн
У Погребищенському районі вночі гасили літню кухню
13:00
Птн
Депутати Вінниччини ухвалили Стратегію-2027
12:17
Птн
У Вінниці чоловік порізав дружину у будці охорони
11:32
Птн
У Вінницькій облраді представили нових депутатів
10:48
Птн
У Вінниці зіткнулися маршрутка і легковик
10:14
Птн
На Вінниччині чоловік обпік руки й обличчя, гасячи сінник

Будьте першими
в курсі останніх новин з
Інформаційною Вінниччиною

підпишіться на наші новини через соцмережі

Дякую, я вже підписаний на "Інформаційну Вінниччину"