Вадим Кудіяров: «Вінницька мафія розпочала зачистку активістів Майдану»
  • Вадим Кудіяров: «Вінницька мафія розпочала зачистку активістів Майдану»
07 Липня
13:16

Пряма мова активіста:

Одразу хочу попередити, що не буду пустослівно переконувати нікого в своїй невинуватості. Правду не доказують! Я просто публічно назву речі своїми іменами, а громада самостійно усе  розсудить та розставить крапки над «і».

Моя позиція дуже чітка: мене хочуть «закрити», щоб я не заважав новій владі користуватись   корупційними схемами, створеними ще за часів минулої. Більше того, роблять це жорстко та  аморально – намагаючись очорнити моє ім’я в очах суспільства, зробити причетним саме до тієї категорії злочинів, з якими я веду запеклу боротьбу. Мабуть розраховують, на те, що в очах громади я втрачу моральне право боротись з хабарниками при владі, але суспільство вже навчилось фільтрувати інформацію, яку вкладають йому у вуха і вміє робити власні висновки.

У мене складається таке враження, що людям, які сьогодні, ціною сотень життів, прийшли до влади, імпонує формат державного правління та образ життя злочинця Януковича. Адже вони будують схожу модель влади - підконтрольну на усіх рівнях. Нова команда, кістяк якої складається з вінничан, за прикладом своїх попередників, хоче «прогнути» під себе всі гілки влади: законодавчу, виконавчу та судову. Ну і як без славнозвісної четвертої влади – засобів масової інформації. Якщо з першими двома легко домовитись, то суди в принципі процесуально незалежні. До них має бути особливий підхід.

Нагадаю про нещодавній скандал з Олександром Вільчинським, екс-головою Вінницького окружного адміністративного суду. Він був людиною екс-мера Гройсмана. Судді, за підтримки нашої громадської організації, переобрали на посаду голови суду нейтральну людину, не підконтрольну нікому. А для узурпаторів влади контролювати ситуацію в їх рідному регіоні – дуже показовий момент. Для них важливо мати свою людину в суді, де розглядаються справи стороною в яких є органи державної влади та місцевого самоврядування.

Крім того, сьогодні намагаються «зігнути» під себе Вінницький апеляційний адміністративний суд. Голову суду Віталія Кузьмишина і всю судову установу відкрито дискредитують, нібито знайшовши підстави звинуватити їх у витрачанні грошей не за призначенням. А всі знають, що саме цей суд впевнено «тримає марку» суду європейського зразка і є  кращим в Україні.

З владою все зрозуміло, тож тепер давайте розберемось, хто все-таки хоче нейтралізувати мене і, власне, весь антикорупційний рух на Вінниччині.

По-перше – це УБЕЗ (Управління по боротьбі з економічними злочинами). Саме це відомство отримало від громадських організацій матеріали, згідно з якими мало б відкрити близько десятка кримінальних проваджень на посадовців місцевого та загальнодержавного рівня. Коли ми тільки починали роботу антикорупційного комітету у нас налагоджувалось ефективне співробітництво з керівником УБЕЗа Наумовим. Він був готовий сприяти розслідуванню масштабних розкрадань бюджету. І де він зараз? Усі справи подані громадськістю нове керівництво «тормозить» і тим самим покриває крупні економічні злочини, ставши однією з ланок злочинної схеми. Показово і те, що вигороджувати корупціонерів правоохоронці вирішили самим простим методом – дискредитувати мене – особу, яка збирала факти розкрадань бюджету, подавала заяви про правопорушення і слідкувала за просуванням слідства.

Під номером два в списку зацікавлених – пані Антонець. Протестні організації пікетували усі судові засідання, де розглядалась справа про її поновлення на посаді. Тож у своїй заяві вона вказала, що я вимагав з неї кошти, а взамін пропонував спинити хвилю громадського обурення щодо її поновлення на посаді. Але яким чином я впливаю на громадськість? Так, я маю вплив на молодіжну організацію, яку очолюю, але не більше.

Безумовно, основна мета Тетяни Антонець – це не стільки моє засудження, скільки можливість утриматись на посаді. Я певен, що ця особа не погребує жодними методами, аби тільки залишитись керувати лікарнею. Тож, щодо її змови з правоохоронцями та окремими представниками влади у мене сумнівів теж немає. Можу припустити, що ця діячка невдовзі все-таки «спливе» на керівній посаді, можливо навіть в міністерстві, не дарма ж вона так прислужується новій владі.  

І нарешті – начальник обласної міліції Олег Школьний. Саме з приходом Школьного почався тиск на активістів Майдану. Почались переслідування та обшуки по факту захоплення ОДА. В тому числі такі дії були направлені і проти мене. А вся справа в тому, що колишній керівник міліції Русин під час штурму ОДА не дозволив міліції бити людей, хоча на скільки мені відомо, він отримав команду дати жорстку відсіч і всі засоби для цього у нього були. Виправляти його «помилки» у Вінницю прислали Школьного, от він зараз і «відпрацьовує» свою посаду. Що зробив Школьний за пів року перебування на посаді? Навіть кримінальна справа порушена по факту подій, які відбувались 17 квітня біля ОДА, і в результаті яких я більше трьох тижнів пролежав у лікарні, безрезультатно лежить у слідчого в шухляді.

Це тріо – лише вершина айсберга. Я переконаний, що в ході слідства буде з’являтись чимало цікавої інформації про посадовців крупнішого калібру. А щодо мене, то я повністю не погоджуюсь із звинуваченнями слідства, адже вони просто не відповідають дійсності. Ще раз наголошую, що я не маю наміру виправдовуватись, адже ніякого злочину мною скоєно не було.

Хоча, не можу не відреагувати на непрофесійну роботу та очевидну підконтрольність окремих ЗМІ. Кілька інформаційних ресурсів, одразу після мого затримання, оприлюднили не перевірену інформацію, якій не надано оцінки судом і яка, до того ж, не відповідає дійсності. Зокрема, одні писали, що мене нібито затримали «за вимагання хабаря», інші вказували, що «арешт відбувся на території дитячої лікарні», тощо… Нажаль, окремі представники ЗМІ чомусь зняли з себе функцію об’єктивного та неупередженого інформування суспільства, натомість дозволяють собі ігнорувати основні журналістські стандарти, базові етичні та професійні норми. Зате вони сумлінно попрацювали для зайвого «підігріву» ситуації і висвітлення її в потрібному ракурсі…

І на останок - нажаль, мусимо визнати, що військовий конфлікт в Україні використовується для відводу уваги від іншого ворога, що знищує країну зсередини – організованого злочинного збіговиська, який перетворив державні посади на приватний бізнес. Майдан вимагав повного «перезавантаження» у владних коридорах, а домігся лише показушної кадрової перетасовки в результаті якої на посадах залишились ті самі прислужники режиму. Людям пропонують жити по новому, але правила гри зовсім не змінились. Я став «не зручним» сьогодні, бо не мирився з узурпацією влади і кожен, хто стане «не зручним» завтра не застрахований від схожої участі. Тож, варто зрозуміти, що агресор на сході України насправді не набагато небезпечніший ніж агресор у владі України… 

 

Інформацію надав В.Кудіяров.


Автор: i-vin.info
Коментарів 0

Читайте також:

23 Квітня
Чому Білий дім прагне отримати записи, які ФБР дістали з офіса Майкла Коена
23 Квітня
Цього тижня аграрії Вінниччини завершать ранню посівну
23 Квітня
Хто з немовлят Вінниці став найспритнішим у повзанні?
23 Квітня
До Якушинець Вінницького району приєдналися села Некрасове і Дашківці
23 Квітня
Лісівники освіжили дендропарк музею Грушевського на Козятинщині
23 Квітня
На концерт до фонтану Roshen запросили атовців і людей з інвалідністю (ФОТО)

Всі новини

14:08
Пнд
Цього тижня аграрії Вінниччини завершать ранню посівну
13:20
Пнд
Хто з немовлят Вінниці став найспритнішим у повзанні?
12:42
Пнд
До Якушинець Вінницького району приєдналися села Некрасове і Дашківці
12:01
Пнд
Лісівники освіжили дендропарк музею Грушевського на Козятинщині
11:14
Пнд
На концерт до фонтану Roshen запросили атовців і людей з інвалідністю (ФОТО)
10:23
Пнд
Від машин лишилися половинки: у Вінниці в ДТП загинули дві людини (ФОТО)
09:50
Пнд
Марина Порошенко відкрила інклюзивний центр у Жмеринці (ФОТО)
08:56
Пнд
Аграрії Вінниччини та Молдови вивчали інноваційні технології ведення сільського господарства (ФОТО)
08:00
Пнд
У Вінниці дівчата ледь не спалили квартиру, готуючи їсти
07:00
Пнд
Ми хочемо поговорити про це, :) – сьогодні день психолога!
17:32
Сб
Повітряними кулями та фаєр-шоу дивуватимуть на авіафесті в Могилеві-Подільському
15:50
Сб
На Вінниччині 12-річний підліток втік з реабілітаційного центру і блукав вулицями (ФОТО)
14:28
Сб
«Маски-шоу», стоп!», - колектив вагоноремонтного заводу мітингував під Вінницькою облрадою (ФОТО, ВІДЕО)
12:58
Сб
Про безпеку громадян під час відкриття фонтану у Вінниці подбають 500 поліцейських
12:08
Сб
В потрійній ДТП у Вінниці постраждали п’ятеро людей (ФОТО, ВІДЕО)
09:30
Сб
Равлики, наливки та багато м’яса, - у Вінниці триває фестиваль вуличної їжі (ФОТОРЕПОРТАЖ)
08:00
Сб
Сьогодні у Вінниці зафонтанує Roshen! Приїздить дружина Президента
18:44
Птн
Позачергову сесію Вінницької облради скликають заради кадрових питань
17:28
Птн
Тридцять згортків марихуани знайшли у салоні водія у Жмеринці

Будьте першими
в курсі останніх новин з
Інформаційною Вінниччиною

підпишіться на наші новини через соцмережі

Дякую, я вже підписаний на "Інформаційну Вінниччину"