Вадим Кудіяров: «Вінницька мафія розпочала зачистку активістів Майдану»
  • Вадим Кудіяров: «Вінницька мафія розпочала зачистку активістів Майдану»
07 Липня
13:16

Пряма мова активіста:

Одразу хочу попередити, що не буду пустослівно переконувати нікого в своїй невинуватості. Правду не доказують! Я просто публічно назву речі своїми іменами, а громада самостійно усе  розсудить та розставить крапки над «і».

Моя позиція дуже чітка: мене хочуть «закрити», щоб я не заважав новій владі користуватись   корупційними схемами, створеними ще за часів минулої. Більше того, роблять це жорстко та  аморально – намагаючись очорнити моє ім’я в очах суспільства, зробити причетним саме до тієї категорії злочинів, з якими я веду запеклу боротьбу. Мабуть розраховують, на те, що в очах громади я втрачу моральне право боротись з хабарниками при владі, але суспільство вже навчилось фільтрувати інформацію, яку вкладають йому у вуха і вміє робити власні висновки.

У мене складається таке враження, що людям, які сьогодні, ціною сотень життів, прийшли до влади, імпонує формат державного правління та образ життя злочинця Януковича. Адже вони будують схожу модель влади - підконтрольну на усіх рівнях. Нова команда, кістяк якої складається з вінничан, за прикладом своїх попередників, хоче «прогнути» під себе всі гілки влади: законодавчу, виконавчу та судову. Ну і як без славнозвісної четвертої влади – засобів масової інформації. Якщо з першими двома легко домовитись, то суди в принципі процесуально незалежні. До них має бути особливий підхід.

Нагадаю про нещодавній скандал з Олександром Вільчинським, екс-головою Вінницького окружного адміністративного суду. Він був людиною екс-мера Гройсмана. Судді, за підтримки нашої громадської організації, переобрали на посаду голови суду нейтральну людину, не підконтрольну нікому. А для узурпаторів влади контролювати ситуацію в їх рідному регіоні – дуже показовий момент. Для них важливо мати свою людину в суді, де розглядаються справи стороною в яких є органи державної влади та місцевого самоврядування.

Крім того, сьогодні намагаються «зігнути» під себе Вінницький апеляційний адміністративний суд. Голову суду Віталія Кузьмишина і всю судову установу відкрито дискредитують, нібито знайшовши підстави звинуватити їх у витрачанні грошей не за призначенням. А всі знають, що саме цей суд впевнено «тримає марку» суду європейського зразка і є  кращим в Україні.

З владою все зрозуміло, тож тепер давайте розберемось, хто все-таки хоче нейтралізувати мене і, власне, весь антикорупційний рух на Вінниччині.

По-перше – це УБЕЗ (Управління по боротьбі з економічними злочинами). Саме це відомство отримало від громадських організацій матеріали, згідно з якими мало б відкрити близько десятка кримінальних проваджень на посадовців місцевого та загальнодержавного рівня. Коли ми тільки починали роботу антикорупційного комітету у нас налагоджувалось ефективне співробітництво з керівником УБЕЗа Наумовим. Він був готовий сприяти розслідуванню масштабних розкрадань бюджету. І де він зараз? Усі справи подані громадськістю нове керівництво «тормозить» і тим самим покриває крупні економічні злочини, ставши однією з ланок злочинної схеми. Показово і те, що вигороджувати корупціонерів правоохоронці вирішили самим простим методом – дискредитувати мене – особу, яка збирала факти розкрадань бюджету, подавала заяви про правопорушення і слідкувала за просуванням слідства.

Під номером два в списку зацікавлених – пані Антонець. Протестні організації пікетували усі судові засідання, де розглядалась справа про її поновлення на посаді. Тож у своїй заяві вона вказала, що я вимагав з неї кошти, а взамін пропонував спинити хвилю громадського обурення щодо її поновлення на посаді. Але яким чином я впливаю на громадськість? Так, я маю вплив на молодіжну організацію, яку очолюю, але не більше.

Безумовно, основна мета Тетяни Антонець – це не стільки моє засудження, скільки можливість утриматись на посаді. Я певен, що ця особа не погребує жодними методами, аби тільки залишитись керувати лікарнею. Тож, щодо її змови з правоохоронцями та окремими представниками влади у мене сумнівів теж немає. Можу припустити, що ця діячка невдовзі все-таки «спливе» на керівній посаді, можливо навіть в міністерстві, не дарма ж вона так прислужується новій владі.  

І нарешті – начальник обласної міліції Олег Школьний. Саме з приходом Школьного почався тиск на активістів Майдану. Почались переслідування та обшуки по факту захоплення ОДА. В тому числі такі дії були направлені і проти мене. А вся справа в тому, що колишній керівник міліції Русин під час штурму ОДА не дозволив міліції бити людей, хоча на скільки мені відомо, він отримав команду дати жорстку відсіч і всі засоби для цього у нього були. Виправляти його «помилки» у Вінницю прислали Школьного, от він зараз і «відпрацьовує» свою посаду. Що зробив Школьний за пів року перебування на посаді? Навіть кримінальна справа порушена по факту подій, які відбувались 17 квітня біля ОДА, і в результаті яких я більше трьох тижнів пролежав у лікарні, безрезультатно лежить у слідчого в шухляді.

Це тріо – лише вершина айсберга. Я переконаний, що в ході слідства буде з’являтись чимало цікавої інформації про посадовців крупнішого калібру. А щодо мене, то я повністю не погоджуюсь із звинуваченнями слідства, адже вони просто не відповідають дійсності. Ще раз наголошую, що я не маю наміру виправдовуватись, адже ніякого злочину мною скоєно не було.

Хоча, не можу не відреагувати на непрофесійну роботу та очевидну підконтрольність окремих ЗМІ. Кілька інформаційних ресурсів, одразу після мого затримання, оприлюднили не перевірену інформацію, якій не надано оцінки судом і яка, до того ж, не відповідає дійсності. Зокрема, одні писали, що мене нібито затримали «за вимагання хабаря», інші вказували, що «арешт відбувся на території дитячої лікарні», тощо… Нажаль, окремі представники ЗМІ чомусь зняли з себе функцію об’єктивного та неупередженого інформування суспільства, натомість дозволяють собі ігнорувати основні журналістські стандарти, базові етичні та професійні норми. Зате вони сумлінно попрацювали для зайвого «підігріву» ситуації і висвітлення її в потрібному ракурсі…

І на останок - нажаль, мусимо визнати, що військовий конфлікт в Україні використовується для відводу уваги від іншого ворога, що знищує країну зсередини – організованого злочинного збіговиська, який перетворив державні посади на приватний бізнес. Майдан вимагав повного «перезавантаження» у владних коридорах, а домігся лише показушної кадрової перетасовки в результаті якої на посадах залишились ті самі прислужники режиму. Людям пропонують жити по новому, але правила гри зовсім не змінились. Я став «не зручним» сьогодні, бо не мирився з узурпацією влади і кожен, хто стане «не зручним» завтра не застрахований від схожої участі. Тож, варто зрозуміти, що агресор на сході України насправді не набагато небезпечніший ніж агресор у владі України… 

 

Інформацію надав В.Кудіяров.


Автор: i-vin.info
Коментарів 0

Читайте також:

21 Січня
День пам'яті Героїв Крут вінничани відзначать маршем
21 Січня
На Вінниччині у зіткненні автобуса та легковика загинула людина
21 Січня
На Вінниччині поліція та рідні шукають 16-річну дівчину, яка втекла з дому
21 Січня
У Вінниці під лід провалився «Hyundai» (ФОТО)
21 Січня
«Доганяйко»: вінницькі велосипедисти змагатимуться в зимових перегонах
21 Січня
Депутата Вінницької облради спіймали п’яним за кермом

Всі новини

18:04
Сб
День пам'яті Героїв Крут вінничани відзначать маршем
16:16
Сб
На Вінниччині у зіткненні автобуса та легковика загинула людина
14:38
Сб
На Вінниччині поліція та рідні шукають 16-річну дівчину, яка втекла з дому
13:14
Сб
У Вінниці під лід провалився «Hyundai» (ФОТО)
11:40
Сб
«Доганяйко»: вінницькі велосипедисти змагатимуться в зимових перегонах
10:14
Сб
Депутата Вінницької облради спіймали п’яним за кермом
08:40
Сб
В облаштування нового молодіжного центру Вінниці вкладуть 1 млн. грн.
19:46
Птн
Скульптури, менші макової зернини, - у Жмеринці експонують мікрошедеври (ФОТО)
17:22
Птн
На Вінниччині у лобовому зіткненні з іномаркою загинув водій «Жигулів»
16:20
Птн
Доки на Вінниччині снігове затишшя, місцеві рятувальники допомагають черкащанам
15:07
Птн
Вінничанин, який повернувся з полону «ЛНР», знову рветься на війну (ФОТО)
14:19
Птн
Строєм і за командою, - нацгвардійці на Вінниччині пірнули в ополонку (ФОТО)
13:32
Птн
У Гніванській об’єднаній громаді обиратимуть старосту
12:24
Птн
Хто з вінничан вже встиг заселфитися біля ополонки? (ФОТО)
11:42
Птн
Чоловік витягнув сусіда з палаючої хати, але той уже не дихав
11:00
Птн
Рейсові автобуси, автівки з дітьми та фури, - рятувальники Вінниччини витягли із заметів кількадесят машин
10:28
Птн
Недобір: у Вінниці оголосили додатковий кастинг моделей (ФОТО)
09:54
Птн
Уночі у Вінниці шукали юнака, який пішов з дому і порізав вени біля «псишки»
08:40
Птн
Вінницький виш увійшов до проекту МОН з енергоефективності

Будьте першими
в курсі останніх новин з
Інформаційною Вінниччиною

підпишіться на наші новини через соцмережі

Дякую, я вже підписаний на "Інформаційну Вінниччину"