Вінничани здобули Кубок України зі змішаних єдиноборств
  • Вінничани здобули Кубок України зі змішаних єдиноборств
21 Листопада
12:48

Загалом збірна області отримала дві золоті і чотири бронзові медалі.

У Києві завершився Кубок України зі змішаних бойових мистецтв. Змагання проходили на сучасній базі Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного. Стартували понад 300 учасників із 22-ти областей. Допускалися лише аматори, які до цього не провели жодного професійного поєдинку. Медалі розігрувалися у фул-контакті у багатьох вагових категоріях.

Вінницю і Вінницьку область представляли вісім спортсменів клубу "Січ" і два бійці клубу "Сенсей". Загалом наша збірна здобула дві золоті і чотири бронзові медалі на Кубку України. В активі вінницьких дорослих спортсменів – три нагороди.

Кандидат у майстри спорту з фрі-файту Микита Ячменюк став чемпіоном у ваговій категорії до 70 кг. Юлія Паламарчук виявилася кращою серед жінок у вазі до 63 кг. Також бронзу у категорії до 66 кг здобув Олег Сіроштан.

Серед кадетів різного віку вінничани взяли три бронзи. Відзначилися, зокрема, Микола Клименко (понад 70 кг), Дмитро Цвигун (до 70 кг) та Ілля Верещак (до 77 кг)

Тепер кращі вінницькі бійці готуються до престижного Кубку Буковеля із фрі-файту.

Нагадаємо, в Івано-Франківську спортсмени Вінницької федерації фрі-файту здобули чотири нагороди.

Автор: i-vin.info