Вінницька «Батьківщина молода» організувала «Школу політичного успіху» для молодіжних лідерів (ФОТО)
  • Вінницька «Батьківщина молода» організувала «Школу політичного успіху» для молодіжних лідерів (ФОТО)
16 Квітня
19:32

Відкривали «Школу політичного успіху» очільник «Батьківщини молодої» Сергій Митрофанський та нардеп Іван Крулько.

Часто можна почути, що українській політиці потрібні молоді політики, які мислять прогресивно, які здатні продукувати ідеї і втілювати їх в життя. Однак з без необхідних знань та підтримки молоді активісти не зможуть проявити себе і змінити життя в країні на краще. Розуміючи це, молодіжне крило Всеукраїнського об’єднання «Батьківщини» громадська організація «Батьківщина молода» започаткувала «Школу політичного успіху».

IMG_9034-Пано

Ця школа існує декілька років поспіль і вже встигла завоювати прихильність активної молоді. Очільник Вінницького обласного осередку «Батьківщини молодої», депутат Вінницької міської ради Вадим Кудіяров з однодумцями вирішив організувати «Школу політичного успіху» і у Вінниці. Захід підтримав департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації, оскільки такого роду тренінги виховують активних та свідомих громадян. Три дні, 13-15 квітня, 50 молодіжних лідерів вчилися, як досягти політичного успіху.

-«Школа політичного успіху» проводиться для лідерів студентського та молодіжного середовища. Учасниками трьохденного навчального тренінгу у Вінниці стали 50 молодих людей, які пройшли конкурсний відбір. Завдяки знанням та практичним навичкам, здобутим під час тренінгів, молодь має змогу самостійно аналізувати політичні реалії в Україні, формувати власні позиції та погляди і у майбутньому проявити себе в політиці, - пояснив Вадим Кудіяров.

30698324_1777480782302454_4207558844574117952_n

На відкриття «Школи політичного успіху у Вінниці» приїхав очільник «Батьківщини молодої», заступник Міністра молоді та спорту з 2014 до 2016 року Сергій Митрофанський. Він розповів, що шість років тому, перед стартом першої «Школи політичного успіху» у столиці, мало хто вірив в її успіх. Проте зараз конкурс на одне місце учасника тренінгу 4-5 осіб. Також наразі цей захід для молодіжних лідерів на регіональному рівні проводиться у Харкові, Луцьку, Сумах, Івано-Франківську, Одесі, а тепер і у Вінниці.

-Справа в тому, що більшість з присутніх тут молодих людей є студентами навчальних закладів. Але наша начальна система, скажімо так, є абсолютно прямолінійною. Навчання триває 3-5 років і ми йдемо в конкурентне середовище. Для того, щоб дати молодим людям здобути якомога більше корисних знань, ми і придумали цю школу. Молоді перспективні політики – це ми з вами. Просто єдине, що нам потрібно – це знання, - звернувся до вінницьких молодіжних лідерів Сергій Митрофанський.

_SAM1245

Також познайомитися з вінницькими учасниками «Школи політичного успіху» приїхав депутат Верховної Ради України від ВО «Батьківщина» Іван Крулько. Парламентар наголосив, що цей триденний тренінг буде корисний не лише тим, хто хоче пов’язати своє життя з політикою, а й тим, хто прагне до саморозвитку і здобувати все нові і нові знання.

-В мене такої не було можливості, коли я був студентом, щоб хтось організував спеціально тренінг чи лекцію, коли можна зустрітися з цікавими політиками, познайомитися з ними, почерпнути щось для себе, спробувати себе в цьому. Кожна людина, яка от тільки починає визначати чим вона буде займатися в подальшому, має можливість під час такої школи для себе визначити: а чи потрібна йому політика взагалі. Не кожен має займатися політикою. Але дуже важливо тим активним, які хочуть себе в цьому проявити, показати дорогу, - підсумував Іван Крулько.

IMG_9027

Окрім вітальних слів, у перший день «Школи політичного успіху у Вінниці» Іван Крулько прочитав для присутніх лекцію «Цінності у політичній діяльності», а Сергій Митрофанський розкрив тему «Молодіжної політики в Україні». Також учасники мали можливість особисто поспілкуватися з політиками з Києва та поставити їм запитання, що їх цікавили.

IMG_9014

Не менш насиченим став наступний день. Вінницькі молодіжні лідери послухали лекцію політтехнолога, викладача Вінницького державного педагогічного університету Олега Безверхого «Політика, як соціальний ліфт», експерт Олексій Захарченко розповів про «Позиціонування та роботу політика в соціальних мережах» та про «Можливості для молоді». Окрім того, на учасників чекали практичні заняття з координації роботи партій та моделювання роботи парламенту.

IMG_9320_1

Третій день «Школи політичного успіху» розпочався з презентації учасниками домашніх завдань, які вони отримали напередодні. Після чого молоді лідери разом з експертом Олексієм Захареченком зімітували вибори, розподіл депутатських мандатів та міністерських портфелів. Завдяки цій грі учасники фактично побачили зсередини, як відбувається виборчий процес. Кінцевою точкою пізнавальних вихідних стала лекція депутата Закарпатської обласної ради Андрія Шекета «Шлях молоді в політиці».

IMG_9280-Пано

Після «Школи політичного успіху» кожен зарядився енергією на нові звершення: хтось вирішив, що займатиметься громадською роботою, хтось, - що поглиблюватиме свої знання з політології, а хтось – захотів стати політиком.

Наприклад, Юлія Гудзовська навчається на 5 курсі одразу у двох вишах: на вчителя математики у Вінницькому державному педагогічному університеті та на управлінця навчального закладу в Донецькому національному університеті. Дівчина зізнається, що взяла участь у тренінгу з цікавості, але надихнулася на те, щоб пов’язати своє життя з політикою.

- Тут я поглибила свої знання з управлінської діяльності та політичних аспектів. Хочу спробувати себе в політиці. Вважаю, що жінка може досягти не гірших результатів в політиці, ніж чоловік. Але якщо чесно, до «Школи політичного успіху» я не задумувалася про те, щоб пов’язати своє життя з політикою, але тепер я переконана, що здатна щось змінити на краще, - зауважила дівчина.

_SAM1201

Максим Дідух після закінчення Вінницького технічного коледжу також планує стати політиком.

-Мені завжди була цікава тема політики, я легко знаходжу спільну мову з людьми, я бачу себе в політиці. Я розумію, що потрібно старатися, докладати зусиль, щоб досягти поставлених цілей. Мені було цікаво поспілкуватися з людьми, набути досвіду. Цікаво було поспілкуватися з народним депутатом і колишнім заступником міністра. Не кожного ж дня видається така нагода, - посміхається хлопець.

_SAM1242

Першокурсниця Донецького національного університету ім. В.Стуса Валерія Гудзь навчається на політолога, тому і вирішила взяти участь у «Школі політичного успіху».

-Побачила, що є така цікава ініціатива і одразу подумала: «Чому б і ні?». Це чудова можливість трохи узагальнити ті знання, які я отримала. До того ж тут є практичні завдання, на яких ми в університеті поки що не зосереджуємося, - зазначила Валерія.

_SAM1213

Аспірант Вінницького національного аграрного університету Іван Павук радіє, що познайомився з безліччю цікавих людей.

- Зазвичай на такі заходи приходить активна, вмотивована молодь. З ними можна познайомитися й надалі мати справу, навіть не пов’язану з політикою. Також дуже цікаво поспілкуватися з депутатами. Цікаво дізнатися, яким був їхній шлях до депутатства, - сказав Іван.

_SAM1198

По закінченню тренінгів натхненні та заряджені на позитивні зміни молодіжні лідери отримали дипломи учасників «Школи політичного успіху».

_SAM1219

_SAM1217

_SAM1220

_SAM1225

IMG_9013

IMG_9268

Автор: i-vin.info
Коментарів 0

Читайте також:

22 Березня
Вінницькі депутати відмовилися розглядати питання про імпічмент Порошенку
22 Березня
«Батьківщина» і «Свобода» не підтримали звіт голови Вінницької облради (ФОТО)
22 Березня
У Вінниці «тимошенківці» протестували проти продажу землі (ФОТО)
22 Березня
«Батьківщина» у Вінницькій облраді підготувала звернення про імпічмент Порошенку (ТЕКСТ)
22 Березня
Геннадія Мазура переслідують за політичними мотивами, - «Батьківщина»
22 Березня
У Вінницькій облраді з’явилося нове міжфракційне об'єднання

Всі новини

12:42
Птн
На відзначення 75-річчя визволення Вінниці до міста завітав міністр-вінничанин (ФОТО)
12:04
Птн
Коровій у Тиврівському районі садив ліс (ФОТО)
11:26
Птн
Із вінницької лікарні втекла пацієнтка (ФОТО)
10:50
Птн
По дванадцять років і довічне дали трьом убивцям у Вінниці
10:03
Птн
Уночі через пожежу евакуювали мешканців 5-поверхівки у Вінниці. Є загиблі
09:31
Птн
Або хабар, або кримінал: у Вінниці затримали поліцейського, який шантажував наркоманів
08:48
Птн
Коробку з дротами й піском лишили під кредитною установою Вінниці
08:02
Птн
«Урожайна» весняна оранка: знайдено 18 артснарядів на Вінниччині (ФОТО)
07:00
Птн
Сьогодні скрипковий концерт для вінничан дає Ассія Ахат
18:50
Чтв
На Артинова у Вінниці загиблі дерева замінюють новими насадженнями (ФОТО)
17:46
Чтв
Дипломат Євросоюзу відвідав Вінницю
17:02
Чтв
Для обстеження вінничан на площу перед мерією доставлять флюорограф
16:24
Чтв
На Вінниччині затримано посередників сервісних центрів МВС (ФОТО)
15:37
Чтв
На Вінниччині почато операцію «Мігрант»: затримано 6-х нелегалів
14:59
Чтв
Вінничанин у відділку поліції намагався вчинити суїцид
14:18
Чтв
Із Вінниці депортують трьох тайок
13:41
Чтв
На Вінниччині прибрали 5 км дороги до Вапнярки
13:00
Чтв
У Тростянецькому районі легковик убив велосипедиста
12:20
Чтв
На Вінниччині вчителю, який віддав 40 років школі, відкрили меморіальну дошку (ФОТО)

Будьте першими
в курсі останніх новин з
Інформаційною Вінниччиною

підпишіться на наші новини через соцмережі

Дякую, я вже підписаний на "Інформаційну Вінниччину"