Вінницькі веслувальники виробили три золоті медалі у Чемпіонаті України (ФОТО)
  • Вінницькі веслувальники виробили три золоті медалі у Чемпіонаті України (ФОТО)
03 Серпня
09:59

Також юні спортсмени привезли два «срібла» і одну «бронзу».

Протягом 27-29 липня у Миколаївській області відбувся Чемпіонат України з веслувального слалому. Вінниччину у змаганнях представили спортсмени відділення веслувального слалому міської дитячо-юнацької спортивної школи №2. Для вінницьких веслувальників завдання чемпіонату було особливо важким, адже потрібно було подолати дистанцію на швидкоплинній течії. Проте вінничани впоралися з труднощами і здобули призові місця.

Так, у категорії «С-1ж» перше місце посіла Вікторія Добротворська. Також у групі «С-2ч», веслуючи разом, «срібло» здобули Сергій Горільчаний та Євген Туркенич. У категорії «3хС-2ч» перше місце дісталося Сергію Горільчаному, Максиму Рудому, Максиму Джеруку та Костянтину Бабському. Серед «3хС-1ж» золоту медаль здобула Вікторія Добротворська, Яна Омельчук та Олена Ніходовська.