menu
Ексклюзив Надзвичайні події Влада Громади Війна Освіта Культура Туризм Дозвілля Спорт Технології Історія Україна і Світ Агро Коронавірус Інфо Medtime Оздоровлення Beauty.Time Life Команда IVin
<-

Дружині вінницького військового подарували квартиру

09.02.2024 14:30

Дружина «Трейна» отримала житло

У квітні 2023 року Вінницю огорнула трагічна новина: на фронті загинув захисник, наш земляк Денис Бабій. Його втрата вразила місто. Денис служив у «Азові» та підтримував футбольну команду «Нива» як ультрас. Залишилася мати та на той момент вагітна дружина, яка нині виховує доньку. Проте сьогодні дружині військового вручили документи та ключі від нового житла. Квартиру подарували забудовники разом з бійцем третьої штурмової бригади — Володченко Федоровичем (з київської будівельної компанії), Сергієм Поліщуком (БМУ-6) та Віктором Гринчуком (замісником командира першого батальйону третьої штурмової бригади). Про це повідомляє I-VIN.INFO з посиланням на «20 хвилин»

Віктор Гринчук став хрещеним батьком доньки «Трейна». Представники компаній висловили подяку дружині за мужність її чоловіка, а військовий також висловив вдячність за подароване житло вдові його товариша.

«Я дружина Дениса Бабія з третьої штурмової бригади. Сьогодні добрі українці подарували нам житло, мрію мого чоловіка, яку ми здійснили після його смерті», — розповідає дружина загиблого. «Наша донька схожа на тата, у неї від мами лише очі. Дуже сумно, що це сталося так, але ми маємо забезпечити щасливе майбутнє нашій доньці за обох батьків».

Денис добровольцем приєднався до територіальної оборони «Азов. Київ» у перший день широкомасштабного наступу. Почавши як командир взводу, за тиждень його підвищили до звання командира роти. Він брав участь у захисті столиці та області, боронив Україну на Запорізькому напрямку та брав участь у запеклих боях неподалік від Бахмута. 21 квітня 2023 року Денис загинув.

25 квітня 2023 року його тіло привезли до Вінниці. Тисячі людей, переважно молодь, виїхали зустріти його. Багато з присутніх на коридорі мовили, що Денис завжди був патріотом і до останнього дня був вірним сином України.

Нагадаємо, вінничанин майструє багі для ЗСУ.

Щоб отримувати новини вчасно, підписуйтесь на наш Телеграм-канал.

Фото: vn.20minut.ua

Читайте також