menu
Ексклюзив Надзвичайні події Влада Громади Війна Освіта Культура Туризм Дозвілля Спорт Технології Історія Україна і Світ Агро Коронавірус Інфо Medtime Оздоровлення Beauty.Time Life Команда IVin
<-

Орден «За мужність» від президента отримав воїн з Вінниччини

11.08.2025 12:00

Військовий проходить лікуванні у Харкові

Житель села Гопчиця Погребищенської громади, військовослужбовець Денис Михайлович Павліченко, нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Відзнаку 4 серпня особисто вручив президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з пораненими захисниками у харківському медзакладі. Про це повідомляє I-VIN.INFO посилаючись на сайт Президента України.

Денис, разом з іншими воїнами, обороняв Україну на різних ділянках фронту, зокрема на Покровському, Вовчанському та Куп’янському напрямках. Глава держави подякував захисникам за службу, побажав швидкого одужання та підкреслив, що їхня мужність — приклад для всієї країни.

Читайте також, на честь загиблого воїна у Вінниці провели турнір.

Щоб отримувати новини вчасно, підписуйтесь на наш Телеграм-канал.

Фото: president.gov.ua

Читайте також