menu
Ексклюзив Надзвичайні події Влада Громади Війна Освіта Культура Туризм Дозвілля Спорт Технології Історія Україна і Світ Агро Коронавірус Інфо Medtime Оздоровлення Beauty.Time Life Команда IVin
<-

Відмінності криптовалют Solana та Ethereum

28.03.2024 17:50

Ці криптовалюти є монетами однойменних двох відомих блокчейнів

Рекламна публікація

Цифровий актив мережі Solana затребуваний на крипторинку за декількома причинами: унікальна технологія, доступ до швидких та доступних транзакцій, конкурентний курс Солана. Монету часто порівнюють з криптою ЕТН за рахунок розвитку нового середовища з протоколом, який повністю відрізняється від умов, які характерні ВТС.

Огляд відмінностей ЕТН та СОЛ криптовалюти

Криптовалюта Solana та Ethereum є монетами однойменних двох відомих блокчейнів, які підтримують смарт-контракти та децентралізовані додатки (DApps). Разом з цим, вони мають ряд характерних відмінностей, які визначають їхні особливості та переваги, доступні користувачам під час використання активу та безпосередньо в мережі. Оцінка продуктивності та масштабованості:

- Солана – криптовалюта, яка пропонує високу швидкість транзакцій за рахунок проведення більше тисячі транзакцій в секунду. Це можливо завдяки інноваційним технічним рішенням та протоколу Proof of History (PoH) та ін. Разом з ним SOL Coin в мережі передбачає низькі комісії.

- Ethereum, зі свого боку, має обмежену пропускну здатність, обробляючи лише декілька десятків транзакцій в секунду. Проте, Ethereum 2.0, яке передбачає оновлення мережі Ethereum, вже пропонує користувачам рішення для покращення швидкості та масштабованості.

Механізм консенсусу

- Solana використовує комбінований механізм консенсусу, що включає Tower BFT та Proof of History, щоб досягти високої швидкості та стійкості до атак. СОЛ – крипта, яка відповідає наведеним умовам та при правильному зберіганні є стабільним та безпечним активом.

- Ethereum почав свою трансформацію з переходом на Proof of Stake (PoS), щоб повністю залишити класичні принципи Proof of Work (PoW) для майнінгу.

Середовище розробки, екосистема та розвиток

- Ethereum – популярний актив серед користувачів та розробників завдяки своїй екосистемі та підтримці. Варто звернути увагу, що в проєкті застосовується мова програмування Solidity. Враховуйте і те, що Ethereum має найбільшу та вкрай розвинуту екосистему децентралізованих додатків та токенів, яка привертає багато розробників, інвесторів, проєктів, що і відбивається на вартості монети ЕТН.

- Купити Солану варто також і за те, що вона має розвинуте середовище розробки, але відрізняється швидкістю та продуктивністю у розробці та подальшому розвитку додатків. Solana також швидко розвивається та набуває популярності, але поки не має такої великої екосистеми, як Ethereum. Проте у проєкту спостерігається стрімкий розвиток, тому купити SOL – це може стати відмінним інвестиційним рішенням.

Станом на кінець березня 2024 року вартість Солана наближається до $200, що підкреслює розвиток та перспективи проєкту. Представлений криптостартап, хоч і має схожі особливості з Ethereum, проте спрямований на вирішення різних стратегічних питань. Перед роботою з активом варто звернути увагу на те, як вивести Солану та правильно її зберігати.

Фото надане рекламодавцями

Читайте також