menu
Ексклюзив Надзвичайні події Влада Громади Війна Освіта Культура Туризм Дозвілля Спорт Технології Історія Україна і Світ Агро Коронавірус Інфо Medtime Оздоровлення Beauty.Time Life Команда IVin
<-

Вінничани зі збірної України стали призерами чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств

21.08.2022 19:15

Збірна України посіла перше місце у загальному заліку

Нещодавно у місті Абу-Дабі завершився чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств ММА. В складі національної команди виступало сім представників Вінниччини, чотири з яких стали призерами світової першості. Про це повідомляє I-VIN.INFO посилаючись на фейсбук-сторінку Вінницька Арена.

Бронзову медаль здобула Яна Шелемба, срібну – Анастасія Городівська. Обидві дівчини виступали у віковій групі 16-17 років.

Також на другу сходинку п’єдесталу пошани піднялися Мирослава Бойчук та Іван Бердиш (14-15 років).

Загалом українська збірна здобула вісім золотих, 14 срібних і десять бронзових нагород, випередивши у командному заліку США і Таджикистан. За нагороди боролися 500 спортсменів з 42 країн. Вік учасників змагань не перевищував 17-ти років.