menu
Ексклюзив Надзвичайні події Влада Громади Війна Освіта Культура Туризм Дозвілля Спорт Технології Історія Україна і Світ Агро Коронавірус Інфо Medtime Оздоровлення Beauty.Time Life Команда IVin
<-

Вінничанин майструє багі для ЗСУ

Автогонщик майструє саморобні автомобілі для військових

У звичайному гаражі вінничанин майструє багі для фронту. Неодноразовий переможець чемпіонату України з автокросу на автомобілях багі Віталій Онофрійчук конвертував своє захоплення у допомогу нашим захисникам, повідомляє l-VIN.INFO.

У своєму гаражі автогонщик Віталій облаштував майстерню, де створює легкі автомобілі високої прохідності для військових. На запитання про те, як почав допомагати, відповідає просто:

«Зі мною зв‘язались волонтери, попросили зробити авто для хлопців. Ну, я і зробив, звичайно» .

Проєкт автомобіля багі Віталій розробив особисто. Власне, як і більшість елементівкаркасу, а інші необхідні агрегати діставали зі старих автомобілів.

«Така техніка завжди потрібна, вона низенька, маленька, з великою прохідністю. Можна вивозити поранених або вчепити кулемет», - говорить гонщик.

Нам вдалося поспілкуватися із військовослужбовцем 65-ї окремої механізованої бригади, у чий підрозділ і відправилась наша багі.

«Одна з головних переваг багі – вона не шумна і дуже маневрена. Наші хлопці ще трохи її підкрутили, то вона вже така, що комар носа не підточить», - розповідає військовий.

Як ми дізналися, її використовували для евакуації поранених бійців із поля бою. Новим власником став наш земляк, начальник штабу 65 ОМБ на позивний «Ліга».

Відео з багі можна подивитись на нашому Facebook.

____________________________________

Довідково:

Багі — невеликий легкий маневрений автомобіль високої прохідності з відкритими колесами, для їзди по бездоріжжю.

____________________________________

Читайте також: вінницький підполковник отримав відзнаку «За мужність та відвагу».

Щоб отримувати новини вчасно, підписуйтесь на наш Телеграм-канал.

Фото: Олександра Мамроцька та надані військовим

Відео: Олександра Мамроцька.

Читайте також