Ексклюзив Надзвичайні події Влада Громади Війна Освіта Культура Туризм Дозвілля Спорт Технології Історія Україна і Світ Агро Коронавірус Інфо Medtime Оздоровлення Beauty.Time Life Команда IVin
<-

Вінничанки гратимуть півфінальну серію матчів Суперліги-України Дмарт

14.03.2023 10:10

ВК «Добродій-Медуніверситет-ШВСМ» змагатиметься проти суперниць у півфіналі

Сьогодні, 14 березня, у місті Чернівці проходитиме гра між ВК «Добродій-Медуніверситет-ШВСМ» та Збірною України U-17. Вінничанки як переможці регулярного чемпіонату, вийшли до півфіналу напряму, проте тривалий період залишилися без офіційних матчів та ігор, що теж може вплинути на гру, повідомляє I-VIN.INFO.

Збірна України U-17 у чвертьфіналі Суперліги-Дмарт двічі обіграла «Балту» з однаковим рахунком 3-0. Тому сьогоднішній поєдинок між командами буде не менш цікавим. За регламентом турніру півфінальна серія ігор триває до двох перемог однієї з команд. Півфінальні поєдинки відбудуться 14 та 16 березня о 19:00.