menu
Ексклюзив Надзвичайні події Влада Громади Війна Освіта Культура Туризм Дозвілля Спорт Технології Історія Україна і Світ Агро Коронавірус Інфо Medtime Оздоровлення Beauty.Time Life Команда IVin
<-

Вінницький підполковник отримав відзнаку «За мужність та відвагу»

09.02.2024 12:00

Ще одна нагорода у вінницьких військових

Вчора, 8 лютого, під час засідання виконавчого комітету міста Вінниці, міський голова нагородив підполковника Повітряних Сил ЗСУ, вертолітника Олексія, спеціальною відзнакою «За мужність та відвагу».Про це повідомляє I-VIN.INFO з посиланням на пресслужбу Вінницької міської ради.

Олексій, який служить у складі однієї з авіаційних бригад, здійснив майже пів тисячі успішних бойових польотів. Він є випускником Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба 2007 року і має повну вищу освіту за спеціальністю «Бойове застосування та управління діями підрозділів (частин, з’єднань) авіації».

Після закінчення навчання він розпочав службу в авіаційній бригаді Повітряних Сил ЗСУ. З моменту початку конфлікту з Росією у 2015 році, Олексій брав активну участь у захисті Батьківщини. Під час повномасштабного вторгнення ворожих військ він успішно здійснив майже пів тисячі спеціальних бойових польотів, з яких п'ята частина була направлена на ураження наземних цілей противника.

«Основне – це виконати завдання, повернутися живим додому, повернути техніку та екіпаж і в подальшому готувати молодий льотний склад», – говорить підполковник. – Моя основна мотивація – це моя сім’я, моя родина і захист моєї країни. Заради цього я йшов в армію».

Нагадаємо, сімсот п’ятнадцята доба незламності: ще один крок доперемоги.

Щоб отримувати новини вчасно, підписуйтесь на нашТелеграм-канал.

Фото: vmr.gov.ua

Читайте також