Ексклюзив Надзвичайні події Влада Громади Війна Освіта Культура Туризм Дозвілля Спорт Технології Історія Україна і Світ Агро Коронавірус Інфо Medtime Оздоровлення Beauty.Time Life Команда IVin
<-

Вінницький спортсмен став чемпіоном на міжнародних змаганнях

20.09.2022 13:20

Володимир Карпейчик став чемпіоном міжнародного турніру з греко-римської боротьби

У Румунії на міжнародному турнірі з греко-римської боротьби серед вікової групи «U-17» Володимир Карпейчик з Вінниччини здобув «золото» та став чемпіоном змагань. Про це повідомляє I-VIN.INFO з посиланням на «Жмеринка.City».

Володимир Карпейчик вихованець Жмеринської ДЮСШ. Він виборов 1 місце у ваговій категорії до 55 кг. Окрім цього, на турнірі взяли участь понад 250 спортсменів збірних команд Туреччини, Норвегії, Молдови, Румунії, Швеції та України.

Нагадаємо, на Вінниччині провели турнір з волейболу пам’яті Сергія Шепітка.

Щоб отримувати новини вчасно, підписуйтесь на наш Телеграм-канал.