Виїзна медицина на Вінниччині: лікарі побували у Соболівці
За день обстеження пройшли десятки вінничан
Вакцинобус продовжує «відвідувати» громади Вінниччини. Цього разу мобільна команда вінницьких медиків провела «Майданчик здоров’я» у селі Соболівка Гайсинського району. Лікарі організували комплексне обстеження для жителів громади. Про це повідомляє I-VIN.INFO з посиланням на допис Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України.
Під час виїзного прийому жителі села могли виміряти артеріальний тиск, визначити індекс маси тіла, пройти тестування на COVID-19, зробити ЕКГ та флюорографію. Також проводили перевірку рівня цукру в крові, вакцинацію від дифтерії та правця, а лікарі надавали рекомендації щодо харчування та здорового способу життя.



За день обстеження пройшли десятки людей. П’ятдесят мешканців зробили флюорографію, ще 28 – виміряли тиск, 24 – визначили індекс маси тіла. Близько 60% обстежених мали підвищений тиск або надлишкову вагу. Тестування на COVID-19 пройшла 41 людина, 28 – перевірили рівень цукру. У шести вперше виявили підвищені показники, їх скерували до лікарів. ЕКГ зробили 25 учасникам, ще 14 – вакцинувалися.

Читайте також: Постійний стрес у вінничан: які ознаки не можна ігнорувати
Щоб отримувати новини вчасно, підписуйтесь на наш Телеграм-канал.
Фото: із допису